Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

igrek była była porozmawiałyśmy pośmiałyśmy się, a pożniej pojechałam do lasu troche pochodziłam złapałam świeżego powietrza także myślę, że będzie mi się dobrze spało:) generalnie lasek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek ja nadal pracuje, dobrze się czuje zobaczymy jak będzie dalej. Zobaczysz Wam też się uda, będziesz czekała na swoje maleństwo/a. Staraj się nie myśleć tak o tym, już tak malutko Wam zostało do testowania. Kiedy robisz HCG, we wtorek czy środę. A do kiedy masz zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggi - jeszcze nie wiem, kiedy testuję, bo się boję.;/A zwolnienie mam do 03.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - no to fajnie.;p Ja też bym tak po lasku pospacerowała.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale u mnie urwanie głowy. Mówię wam kobiety jak mi chce się spać.O niczym innym nie myślę tylko o śnie. Śpijcie ciężarne teraz ile wlezie choć wiem że nie da się wyśpać na zapas. Igrek napisz mi mailem adres i wysyłam leki. Julcia, Maggi cieszę się razem z wami. Janko, Igrek kciuki nadal mocno zaciśnięte. Moka witam. Życzę ci z całego serca, żebyś nie musiała nigdy dokonywać takich wyborów. Ja głęboko wierzę, że uda ci się urodzić zdrowe maleństwo.Trzymam kciuki za punkcję. Michaline, karina, Agniren czekam z niecierpliwością na zdjęcia rosnących brzuszków. Lato dawaj kobieto teraz czas na ciebie:) Rudzia będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa- z całego serca gratuluje wysokiej bety i pylsującego serduszka . Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Monka26 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata - witaj mena - mam nadzieje że i namnie przyjdzie w końcu czas , ale jak widzę jak to wszystko idzie , to już nie mam sił . Julciaaa - badania posiewu niewiem kiedy będa , wiem , że na cytologie czeka się 5 dni . Ciekawe jak wyjdą te wyniki , bo wczoraj nawieczór plamiłam i dzisiaj równierz . Głowa mnie boli jestem ciągle zła ,i wszystko mnie boli . Ale już zostało mi tylko 7 tabletek , więc jakoś to zniose . igrek janko - Życzę Wam kochane wysokiej bety , cały czas trzymam kciuki za Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena66 Taki spacer i pogaduszki koleżeńskie dużo dają . Trzymam kciuki oby @ przyszła i jaknajszybciej przystąpiła do IUI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina -dzięki za wiruski ciążowe . Napewno Nam przydadzą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia - przed kolejną stymulacją trzeba poczekać przynajmniej dwa cykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - pytałaś o zdjęcia , to zawsze po transferze dają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek sorki , że wcześniej nie napisałam o oznakach , ale już wróciłam do domku wiec odpowiadam. Mnie bolał brzuch tak ok 4 czy 5 dnia calusieńki dzień i pod koniec dnia jajnik dokładnie pamiętam , że prawy , a ok 7 dnia też cały dzień brzuch i jajnik lewy. I w zasadzie to by było na tyle.Żadnych tkliwych piesi , ani nic takiego nie miałam. Ja byłam dzisiaj na fantastycznym obiadku , a w zasadzie obiado-kolacji i jadłam kluski śląskie z polędwiczkami w sosie kurkowym mniam:) Julcia bardzo się cieszę , że widziałaś już serduszko i że dzidzia ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak was , ale mnie ostatnio tak głowa boli , że hej! Chyba ta pogoda nie sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mena - ok,dzięki.;d Napiszę na e-maila ! A czy Ty potem czytasz wszystkie wiadomości ? Widzę,że małą daje Ci popalić,skoro snu brakuje ?? Malwi - spoko,rozumiem.:D A kto robił ten obiad ? Ślinka mi naleciała. Lato - mam nadzieję,że to plamienie Ci minie szybko i że reszta wyników będzie już oki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwi - no pogoda jest kiepska, bo ja dziś ze 2 godziny spałam.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w tą sobotę programy:National Geographic 19:00 W łonie matki: Bliźnięta jednojajowe Film dokumentalny 20:00W łonie matki: Wieloraczki Film dokumentalny 21:00W łonie matki: Walka o życie Film dokumentalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....pomóżcie mi proszę. Otóż wyrok zapadł. Wczoraj byłam u swojej gin która skonsultowała mój przypadek z lekarzami w innym szpitalu (u nas w mieście są 2 szpitale z których lekarze się znają) i powiedziała że Tylko klinika...Bo oni po hiperstymulacji jajników boją się cokolwiek mi robić. Powiedziała mi gin że skoro miałam tak ostre bóle to ona nie bedzie ryzykowała drugi raz i takie stany są zagrożeniem dla jajników albo i życia-nie dziwie sie że oddaje mnie do Warszawy. U kogo wy się leczycie w novum?? Napiszcie coś. Bo planujemy z mężem się wybrać. No i mąż zrobił nasienie w 1ml 46 000 000. To jest ok . W ruchliwość 65% w ruchu prawidłowym 40%. Test HOS żywotność 72%. To tak po krótce. Czyli problem jest ze mną. Napiszcie mi coś o Novum-poleccie kogoś, lekarzy. I czy ten cennik jest aktualny całkowicie?? Tzn pierwsza wizyta 150 a kolejne 80??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZYNKI U mnie słoneczko dzisiaj świeci ,zapewne jest cieplutko na dworzu . Wstałam i narazie odpukać dobrze sie czuję .Umnie 6dpt. Leal Price-charlston21 -witam Cię na forum . Ja jestem w Novum od 01/2012 więc nie mam dużego doświadczenia z lekarzami -może dziewczyny Ci coś napiszą ,nie wiem jaki ty masz cennik więc też mi trudno coś napisać ,ale za wizytę startową też płaciłam 150,00 a już kolejną 80,00.Napisz ile czasu się staracie .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEAL PRICE-CHARLSTON21-ja się leczyłam u dr Czerkwińskiego ,ale różne opinie są na jego temat także nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staramy się 9 miesięcy 2 z leczeniem ale ja wiem że naturalnie się nie da bo mam całkowity zanik owulacji i do tego jeszcze przy stymulacji Clo miałam hiperstymulacje jajników a nie normalną owu jakby wypadało i prawie mi wycieli jajnik...więc coś mi bedą na owulacje innego musieli wymyślić. A moja gin sie boi bo mówi że nie miała takiego przypadku co tak sie stało. I powiedziała mi tylko że jak zajde już w tą ciążę to moze mi ją prowadzić ale zajść to mi nie pomoże. I że dziewczyny tak robią że zachodzą tam a potem ona prowadzi albo ktoś inny u mnie w siedlcach. Mam tylko 90km do wawy to nie jest źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj lal:) dziewczyny bardzo dr Z sobie chwala wiec myslę ze to dobry wybór:) głowka do góry bedzie dobrze tylko muisz trafic w dobre rece fachwca którym wam doradzi co dalej... janko - jak sie czujesz? a Ty jaki masz plan z testowankiem? lato - mnie sie wydaje ze plamienia nie maja nic wspolnego z bakteriologia i jak masz tam czysto to mimo plamien nie wychodują żadnuch bakterii, nie martw się tym. malwi - niedługo masz wizytę u dr. T:) pewnie nie mozesz sie doczekać lenka - a ja Ci życzę zeby wstreciucha nie przyszła i zebyś miała cudna niespodzienkę i IUI zeby nie była potrzebna;) micheline - super ze sie wybieracie na wakacje, ja nie mam odwagi leciec w ciązy, ale chętnie bym we wrzesniu gdzies wybyła...moze jak bede w bardziej zaawansowanej ciązy tak jak Ty to sie skusimy? igrek - no jak tam sie czujesz? monka - dzis masz kolejne podglądanko? trzymam kciuki za te twoje uparciuchy pecherzyki zeby jednak podrosły pieknie!&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janko - zdecydownie lepsze samopoczucie mam od wczoraj;) odpoczywam sobie, ale tez normalne czynnosci domowe typu ugotowanie obiadu czy jakies lekkie prace wykonuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Lena66, Lato76, Mena 27 - dziękuję. Jestem już po punkcji, zbiór był całkiem udany (w porównaniu do rokowań) Urobiłam 9 komórek, z tego 8 dojrzałych. Teraz czekam na telefon ile się zapłodniło i mam nadzieję na transfer w sobotę. Igrek- dziękuję za wsparcie, wczoraj czułam się fatalnie, dziś już lepiej, nowy dzień i nowy kolejny krok do przejścia. Jak dziś z Twoimi bólami - przeszyły? Mena27- nie martw się ilością pęcherzyków - ilość i wielkość miałam identyczną, aż tu się wczoraj okazało że wszystkie komórki dojrzały, a nawet pojawiła się jeszcze jedna niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×