Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witajcie, dziękuję za kciuki. Niestety dziś też nie było rewelacji pęcherzyki są leniwe, dostałam kolejne dawki leków, zwiększone i kolejne usg w piątek. Symumule mnie dr Z, Igrek, JankoMuzykant, odpoczywajcie i myslecie pozytywnie :) Julcia ceisze się, że plamienie minęło :) Lato ja też się martwiłam o posiewy vcy wyjdą dobrze, jeśłi brałam marvelon przez 2 miesiace, w tym w pierwszym miesiącu 3 tygodnie plamineia ale na szczęscie nie wyszła żadna bakteria. Ostatnio jestem przy kompie tylko wieczorem i dlatego tak mało się odzywam. Martwi mnie to, że wkońcu nie będzie punkcji bo nie będzie co pobierać, od poniedziałku powinny urosnąć a one dregnęły zaldwie o ok 1-2mm masakra, ndale przeważają 6-7mm jeden jest 12mm, czarne myśli chodzą mi po głowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyndi
Iza! do cholery jasnej! Mam zaległości ale odpisuję na post z wczoraj! Kochana NIKT NIE POWIEDZIAŁ, ŻE BĘDZIE NAM ŁATWO, ŻE SZYBKO SIĘ UDA. JA WIEMMMMMMMMM ,że cierpisz............. Mnie i Menie udało się za SIÓDMYM razem do cholery ale się udało! Czy Ty Kochana masz lat 34? Ja urodziłam przed 3 miesiącami 36 roku ż. Nie poddawaj się PROSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Byłam dzisiaj na badaniach posiewu i td . dr powiedziała , że jak dzisiaj niemam plamień , to mogę robić te badania . Do tego pokierowała mnie do endokrynologa , pojechała z tymi wynikami co mniałam , a pani dr mówi gdzie reszta wyników ? Więc kazała mi jeszcze zrobić TSH ,FT 3,FT 4, .wszystko to zrobiłam wyniki maja być jutro . A jeszcze zbadała rękami moją szyje z przodu , pózniej kazała mi ręcę wyprostować , a pózniej palce w rąk złożyc i rozłożyć . A na końcu kazała mi odkręcić się do niej tyłem i badała mi szyje i plecy . Nieznam się na tego typu rzeczach , az strach mnie ogarnia . A i zrobiłam USG tarczycy , jednym słowem badania wyszły , że mam zapalenie . a jeszcze jak robiłam posiewy i cytologie , żadnych fajfrocli nie mniała , a teraz jak poszłam do łazienki zobaczyłam troszeczke tego świństwa . No wez tu i nie denerwuj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato najważniejsze że już porobilaś badania teraz już wszystko bedzie jasne. Mnie też czeka usg tarczycy i powtórka tsh :( masakra z tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 - niemartw sie Kochana , może w końcu leki które dostałaś popędzą , żeby te pęcherzyki zaczeli rosnąć jak trzeba . Z całego serca będę trzymać kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!! A o której Ty dzisiaj mniałaś wizyte ? Tak pytam bo ja byłam o 12 , a pózniej jeszcze po 17 . Ja równierz niemam zbyt czasu pisać , rano idę do pracy i tylko rano mam troszeczke czasu , a że pracuje różnie . to jak przyjdę do domu to równierz muszę coś zrobić ale dzis jakoś mało ludzi było w Novum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam ok 14 i wyszłam ok 16, więc się minęłyśmy, to prawda pusto było dziś, Staram sięmysłeć pozytywnie, choć to trudne. Czy teraz w czasie stymulacji przed punkcją mozna normalnie wsystko robic wiesz sprzataći działać na najwyższych obrotach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka26 - ja już wczesniej robiłam TSH , ale dr powiedziała , że te badania które opisałam , muszą być wykonane wszystkie razem . a i wiesz co mi jeszcze powiedziała , że jak te wyniki będę mniała , no to musze brac leki jakieś ze dwa tygodnie , i powiedziała , że niema mowy żebym przystąpiła w tym miesiącu do IVF . Powiedziała , że to i tak nic nieda , dlatego trzeba wyeliminować najpierw przyczyne . Ze przy iVF , będę brała estrogeny to rozwalą mi calkowicie tarczyce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 - musisz być dobrej myśli i wierzyć w to, że one jeszcze urosną do tego piątku.:D Będę trzymać kciuki za Ciebie i się modlić.:-) Janko - no widzisz.Ty masz jasną sytuację, a ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - no własnie szkoda , że nieumuwiliśmy wcześniej byśmy spotkały się , fajnie by było . Bo ja wczesniej robiłam bakterologie , a poniewarz w Novum , już dzisiaj nieprzyjmował edokrynolog , to pojechałam do Damiana na Wałbrzyską . A pózniej wróciłam znów do novum na usg , byłam tylko w Galerii Mokotów , bo mniałam jeszcze troszeczke czasu i kupiłam sobie bluzke i balerinki . I tylko tym się pocieszyłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - to badanie, co miałaś, to zapewne dr sprawdzała, czy nie masz wyczuwalnych jakiś guzów na tarczycy czy woli powiększonych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie teraz przeraziełaś mi przed wydaniem zgody na IVF dr S powiedziała żeby narazie się nie strsowaći nie ma przeciwskazań. A chyba powinni mi kazać powtórzyć badania i wykluczyć problemy z traczycą, i bądź tu mądry człowieku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato trzeba się pocieszać czym można no nie ? Jakiego używacie dziewczęta płynu do higieny intymnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26 - a czy Ty Kochana robiłaś sobie badanie AMH ? A Ty Lato ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka , ja robiłam wszystko przed punkcją , ale żeby tylko jakiś ciężarów nie dzwigać i td . igrek janko Muzykanto Cały czas trzymam za Was kciuki kobietki !! Julciaaa fajne te filmiki , ja równierz popłakałam się . jak tam u Ciebie ? jutro masz wizyte , będę trzymać kciuki . igrek - ja mam wizyte startowa 28 maja , ale wiesz widzac moje wyniki niewiem czy wystartuje . Malwi ,zuzia , karina , agniren i inne dziewczynki co tam u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka26-nie stresuj się Moja Droga tym, co teraz jest zbędne.:/Skup się na rosnących w Tobie pęcherzykach ! A miałaś kiedyś robione jakiekolwiek badania tarczycy ?? Mi na przykład się pytała dr Sowińska przed transferem, czy mam zgodę immunologa, a ja udałam głupią, że dr Dobek mi nic o tym nie mówiła.No i się obeszło bez.:-) hehe Chociaż dr Dobek wspominała po rozmowie z Lewandowskim, że może mogłabym się do Niego wybrać i pogadać, ale ja stwierdziłam, że nie powie mi nic, czego jeszcze nie wiem, no bo o zgodzie no to nie było nigdy mowy rzeczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato Ty też się skup tylko na tym, co masz najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka - ja jestem wsciekła na moją dr dlaczego wcześniej nie skierowała mnie na te badania tarczycowe ? Przecierz to jest podstawowe badanie równierz warzne jak FSH i AMH . igrek - ja mydełko bambino , a wczesniej kupowałam sobie lactacyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato - AMH masz baaaaaaaaaaaaaaaardzo dobre ! Powyżej 1,4 jest już ok.;p A ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle po pracy:( janko ja też kocham gotowe na wszystko ale mam do nadrobienia pare sezonów zawsze sobie mówie ,że jak będe w ciąży to będe namiętnie oglądać:) moka74 witaj trzymam kciuki za pęcherzyki:) michaline ja też już za wczasu proszę o foto brzuszka maggi34 beta super bliźniaki jak nic:) monka26 a kiedy kolejna wizyta za Ciebie kochana też trzymam kciuki a właściwie za Twoje pęcherzyki lato kochana nie denerwuj, ja też zawsze mialam badaną szyję a pleców mi lekarka nie badała więc to coś nowego:) igrek ja mam wrażliwe te miejsca więc tylko lactacyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monka , ja równierz uwarzam , że przed wizyta startowa dr przykładowo 2 tygodnie przed sprawdzi wyniki i td . a nie tu już jettem pare dni przed wizytą startową , a tu takie niespodzianki . To co wcześniej napisałam to powiedziała mi dr endokrynolog , że może wcześniejsze być poronienia i td . Bo ona zemną zrobiła taki 30 minutowy wywiad , no i ja jej powiedziała , że taka jest sytuacja . a ona normalnie mnie znóg zbiła . Zadzwoniła do mnie koleżanka , i ona jak poszła do zwykłego gina to odrazu zapytaw o wyniki tarczycowe . Monka - niemartw sie na zapas , myślmy pozytywnie .!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zapalenie tarczycy może wpływać na poronienia ale lato to jak to Ty nie miałaś wcześniej TSH , FT3, FT4 anty TPO i antyTG? bo już się pogubiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moka74 -witaj igrek - a FSH mam 7,50 , bo ja jego robiłam w trzecim dniu cyklu . lena66 ja robiła wczesniej TSH i wynik był taki 2,37 . A FT 3 i FT 4 nie robiłam , bo dr mi nie zleciła . i dr endokrynolog powiedziała , że te wszystkie trzy badania musza być razem wykonane , i na podstawie tych badań wypisze mi leki i td . A anty - TPO 132 , a tego badanka max jest 34 A anty - TG 452, 80 , a z kolei maksymalna norma jest 115 , więc sporo mam podwyższony . no i widzisz i jedno i drugie mam sporo podwyższone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 66 - przed pierwszym podejściu do IVF dr niedała mi skierowania na te badania , i dopiero teraz podchądząc drugi raż do IVf dała skierowanie. I dlatego po statnim crio -t które mniałam w marcu , widocznie zarodek chciałał zamieszkać tylko inne czyniki jemu nie pozwalały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena - ja dzisiaj podeszłam do dr i jej powiedziała , i dlatego ona mi kazała szybciutko zrobić te badania . Nie byłabym taka mądraw tych wynikach gdyby nie Wy kochane dziewczynki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że przynajmniej teraz masz zrobione weźmiesz leki i napewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zmykam jutro mam wolne także więcej popisze kolorowych snów dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Dzieki ze o mnie pamietacie. Nie bylo mnie troche na forum bo wrocilam juz do pracy- wiec w nocy tyralam a w dzien odsypialam. Po poludniu nie mialam nawet sily wlaczac kompa. Poza tym wczoraj pojechalam na te uroczystosci odpustowe w dniu Sw. Rity. Powiem Wam ze byly dosłownie tłumy ludzi. Pielgrzymi niemal z calego kraju. Wszyscy z rozami, no pieknie to wygladało. Po mszy było poswiecenie roz i błogosławienstwo. Ksiadz tak zamaszycie poswiecal ze wyszlam doslownie mokra bo tak mi chlusnal woda ze nia ociekałam. Dobrze ze chociaz od tyłu a nie w twarz ;) Ładnie to potem wygladalo jak ludzie chodzili ze swoimi rozami po miescie, niezorientowani to nawet pytali o co chodzi czy to jakis dzien kobiet znowu :) Oczywiscie pomodlilam sie w Naszej intencji bysmy wszystkie zostały mamami a te ktore juz sa w ciazy by mialy szczesliwe rozwiazanie i by dzieciaczki były zdrowe. Dzis bylam zapisac sie na fitnesik i siłownie. Musze troche zrzucic bo zle sie czuje po tym jak przytylam po lekach. Mam na to caly czerwiec i polowe lipca to moze pare kilo uda sie zgubic. Jutro jade do lekarza zrobic usg piersi bo badanie mam juz niaktualne, no i pomału bede powtarzac tez inne badania by miec komplet na lipiec. Mam nadzieje ze na lipiec bo chce sprobowac po 2 cyklach. Mam andzieje ze nie bedzie przeciwskazan. Okresik dalej mam obfity i bolesny, brzuch cały czas mnie boli nawet nospa nie pomaga. Mam nadzieje ze nastepne beda juz normalne. Tyle na razie u mnie, jakos tak oklaplam chwilowo po tym niepowodzeniu, powrocie do pracy i @. Mam nadzieje ze mi to szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia - cieszę się, że się odezwałaś.:P Teraz musisz trochę odpocząć i nabrać sił od dalszej walki.:D A Ty może pamiętasz, jakie miałaś endo przed transferem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×