Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Aneczka_K - cześć Kochana ! Ja PCO nie mam, więc nie pomogę !! Tej Pani dr też nie znam, ale tak jak Ci Michaline mówiła,że są tutaj dziewczyny,którą Ją znają i leczą się u Niej,więc na pewno Ci cosik o Niej napiszą.;-))A Clo niestety na mnie ostatnio nie zadziałało w ogóle.:( Tak Izunia--masz rację...też mi się wydaje,że odkąd do pracy wróciłam, no to na forum ucichło bardzo.:/ hehe A ja jak w pracy pytasz--a dobrze,szybko czas leci,nie nudzę się,więc jest ok ! Dziewczyny-macie może woka w domku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Iza-nie ma co też się zastanawiać nad tym, co i jak która z nas usłyszała odnośnie Waszego pobytu.:/ Myślałam dzisiaj o Tobie właśnie i o tej Kenii wspaniałej.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - zadzwoń do dr.;D To Cię tylko tyle kosztuje, co rozmowa telefoniczna, a może się czegoś konkretnego już dowiesz.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kotek75 ! Odnośnie transferu nie pomogę, bo jestem przed.A czemu tego dr nie polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - no niechaj piszą o tym te nasze dziewczynki, bo i ja ciekawa jestem.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieźle Kordianka - a gdzie do tego Spa ? Fajnie fajnie...ja też bym się raczej na taki prezent nie obraziła.;D hehe Bądź Kochana dobrej myśli--a może cosik jeszcze podrosną.;-)))Trzeba wierzyć i mieć nadzieję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - mi po Clo też nic nie urosło, a ręcz zniknęły te 2 pęcherzyki ! Nieźle no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek, ja mam Woka:-) mój M uwielbiam chuinszczyzne, więc od czasu do czasu coś na nim robimy:-) Kordianka, żal tego cyklu ale na szczęście są co miesiąc, więc mocno trzymam kciuki za kolejny. Ja za I wizytę tez płaciliśmy 150zl.. Potem po 80, więc ceny są stałe. Właśnie moja kumpela napisała, ze ma już skurcze i jutro na 7:30 ma być w szpitalu rodzic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 12.03 ma urlop, dlatego ja wczoraj na konsultację do Zamory dzwoniłam.;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nucia83 - życzę powodzenia jutro z betką.:D Obyś nie musiała już zaczynać nowego cyklu;)A czemu jesteś według dr takim przypadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - witaj ! A Ty może leczysz się już w Novum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaw2010 - mi się wydaje, że dlatego się wtedy ten cykl wydłuża, bo może nie następuje właściwa produkcja progesteronu ! A przecież jak wiadomo, on zaczyna się produkować po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Julciaa w moim przypadku co do ICSI było tak: Mój gin w mieście zlecił mi wszystkie potrzebne badania, które wymagają do in vitro. Ja miałam długi protokół wiec przez miesiąc najpierw przez 21 dni brałam tabletki antykoncepcyjne. Ponieważ opóźniły mi się troszkę badania więc kazał bać jeszcze przez 9 dni. Następnie w konkretnym dniu brałam zastrzyki z Difereliny na wyciszenie jajników i dostałam @. Po 13 zastrzykach pojechałam na wizytę do Novum do dr Lewandowskiego i zaczęła się stymulacja. Brałam od tego dnia rano zastrzyki z Differeliny , Bravelle i Menopuru do tego Encorton i folik. Potem doszedł gonal w zastrzyku , bo stwierdzili ze im bardziej różnorodne zastrzyki tym lepiej idzie stymulacja . Zastrzyki brałam przez ok 2 tygodnie. Wizyty przy stymulacji są co 2 dni i sprawdzają jak rosną pęcherzyki. jak osiągną ok 18-22 mm rozmiar dają ok. 36 godzin przed punkcją Pregnyl na pękniecie. Co do kosztów to przed pierwszą wizytą w Novum płacisz zaliczkę 1000 zł , ale w niej są badania przed każdą wizytą w laboratorium i wizyta u lekarza. Potem każą ci przyjechać na konkretna godzinę na punkcję i po punkcji kolejne 1000 zł. Następnie dzwonią na 2 dzień z informacją ile komóreczek jest zapłodnionych i umawiasz się na transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline - a jaki ten wok polecasz ? Gdzie kupowałaś ?? Bo wczoraj przestudiowałam różne fora i zgłupiałam.:/Moja mama zażyczyła sobie na Imieniny.I nie wiem,czy żeliwny czy ze stali węglowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie leczę się w NOVUM już mnie o to pisałaś, nie pochodzę z Warszawy tylko z zachodniopomorskiego a piszę z Wami bo jesteście bardzo zorientowane w tych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie!!! Ciałko żółte produkuje progesteron, hormon przygotowujący błonę śluzową macicy do przyjęcia zapłodnionego jaja i umożliwienia jego rozwoju. Gdy nie dojdzie do zapłodnienia, ciałko żółte po 10-12 dniach zaczyna zanikać. Obniżenie poziomu progesteronu jest powodem rozpoczęcia menstruacji. Igrek - Jak wiesz, nic nie działa na pękanie moich pęcherzyków (choć tym razem jakoś cudem się udało!) Dr DJ stwierdziła, że prawdopodobnie już na samym początku cyklu, podczas wzrostu coś złego się dzieje u mnie z pęcherzykami i lepiej zadziałać od samego początku 2dc ;) Ponoć miała podobne "modele" jak ja i na nie to działało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy ze stali węglowej i kupowałam w Duka:-) zielone są ciężkie, przez co mnie wygodne. Ten polecam:-) jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy faktycznie wskazują owulację bo czytam niektóre komentarze że to pic na wodę, są już teraz nawet takie płytkowe jak testy ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaw, ja tez robiłam te testy i mi pokazywały owu. Ale mój dr powiedział, ze one wyrywają sygnał z mózgu dot.owu ale te n sygnał niekoniecznie może dotrzeć tam gdzie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarcza 5 testów . Ja mam cykle 28 dniowe wiec owu naturalna przypada mi na ok 14- 15 dzień cyklu. robiłam testy od 12 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×