Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

lato76 - witaj ! U mnie w pracy ok.;D Też czasu ostatnio nie miałam.;-)A jak Ci wyszło to usg piersi ? Wszystko oki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa moja stymulacja przebiegała podobnie jak opisało lato 76 tylko dawki leków są zależne od reakcj naszych organizmów ale o tym decyduje doktor lewandowski a po wizycie pielęgniarki jeszcze wszystko raz tłumacza .powodzeniai pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi. Troszkę się zmartwiłam opiniami o dr :( Dokończę z nim ten cykl i zobaczymy co dalej, za parę dni zaczynam brać CLO, w 11 dc idę do dr na usg i zobaczymy co powie. Może jakiś pęcherzyk się wystymuluje :) Chwilowo pozostaje mi trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to mam jeszcze jedno pytanie... czy do punkcji dr Lewandowski tylko przygotowywuje ustalajac dawke leków czy moja dr tez moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Michaline pakiet kosztował 1580 zł. W cenie mieliśmy : Ceremonia wspólnej kąpieli w mleku z płatkami róż Ceremonia na ciało - Rewitalizacja Ochrona z Żurawiną Wspólny Masaż Benessere całego ciała Całodzienny pobyt w Świecie Saun i Błękitnej Lagunie, Seans relaksacyjny w Świątyni Relaksu (światło muzyko-aromaterapia), Seans w saunie błotnej z aplikacją błota z Morza Martwego, Herbatka SPA, soki, sałatkę owocową, 1 obiadokolacja w restauracji „Ester 2 noclegi w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem Masaż był jeden ale trwał chyba z 1,5 godzinki. Ja z masażu byłam zadowolona, mąż też chociaż mówił, że dziwnie się czuł jak facet masował mu pośladki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ponownie. Nastawiałam się, że w tym cyklu podejdziemy do 1 IUI, ale niestety odebrałam posiew i zamiast wyleczyć, to się nabawiłam kolejnych bakterii :( buuu.. Wybrałam się do dr Obuchowskiej, przepisała ze 4 leki na wyleczenie i liczę, że w następnym cyklu podejdziemy do IUI - tak się nastawiłam i nie mogę się doczekać. Powiedzcie mi jak Wy miałyście? U mnie cykle są regularne, mam owulację i pytanko: czy zrobić IUI na naturalnym cyklu czy troszkę stymulować? Dr Sowińska mówiła, że można stymulować, a dr Obuchowska, że 1 IUI można zrobić na naturalnym. I już sama nie wiem. Tak się nie mogę doczekać IUI, wiem, że nie udaje się od razu, ale cieszy mnie fakt, że to kolejny krok do naszego szczęścia. Julkaa coś pisałaś, że dr źle wykonał Ci IUI. Jak to interpretujesz, że źle? Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka - to jest cena za 2 osoby już ? I na ile dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - to zależy bo nie które lekarze sami cię przygotowują do stymulacji. Wiem że Taszyscka ,Wojewódzki , Zamora , to oni robią transfery i prowadzą całą stymulacje . Tak że niemasz potrzeby iść do dr Lewandowskiego . Ja jak dostałam kartke i tam było napisane że jeżeli jesteś pacjętką tych dr co ci napisalam to niezmieniasz dr tylko chodzisz do nich . Wiem że transfery też duzo dr w Novum robią ale nie wszystkie . Najliepiej jak zapytasz w recepciji to oni ci wszystko powiedzą . Ja teraz ide do dr Taszyckiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- ja tez chce do takiego spa/ A wiesz co oznacza ten skrót: SEKS, PAPIEROSKI, ALKOHOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julciaaa pierwsza wizyta startowa jest u twojej pani doktor i pierwsze dawki leków ona tez ci mówi co brać sprawdza badania czy jest wszystko ok. ale całą stymulacje przeprowadza lewandowski.są4-5 wizyt u niego kontroluje jak rosną jajeczka i ustala dzień punkcji.na transfer można się zapisaćjuż do swojej doktor .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dzis sie odwaze i zadzwonie do Obuchowskiej i zapytam sie co robimy dalej boje sie ze mi kaze poczekac jeszcze jeden miesiąc.:( juz mam dość tego czekania niech juz cos sie dzieje bo jakos dziwnie. Musze jej chyba powiedziec ze byłam w Keni czy nie bede musiała jakiś dodatkowych badan robic no iwecie to przeciez IIIświat bieda choroby malarie Aids a ja nie bylam zaszczepiona. mialalm przed zabiegiem jakies 4 lata temu szczepionke przeciw zółtaczce ale to nie to samo. Takk zadzwonie do Novum i sie zapytam macie racje to nic nie kosztuje to tylko telefon . No dobra Dzwonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dith-Tym co ci dr mówia nie przejmuj się , ja raz podchodziłam na naturalnym , a raz byłam stymulowana .Ty sama musisz zdecydować . Ja też mam cykle regularne co 28 dni . Mniałam 6 IUI rózne dr w Novum mi robili i nici z tego . Ale nie poddaje się i walcze dalej . A z tym posiewem to też mniałam , a to jakies bakterije i td . Nie chodze wogóle na basen .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam ma dzis Obuchowska ma dyzur miedzy 12:00 a 12:40. Boze musi byc to jakis znak bo leci właśnie Rzeka marzeń Beaty Kozidrak. ulubiona piosenka mojej Kochanej teściowej niestety nie ma jej juz z nami. ale jak leciała ta piosenka włączała wszystkie odbiorniki radiowe i tańczyła po całym domu. Brakuje mi jej była boską kobitą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka dr Obuchowska ma urlop do 16 marca tylko nie wiem od którego . Życzę powodzenia .Napisz jak poszła rozmowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igrek 3 dni czyli 2 noce :) Tak cena jest za 2 osoby :) Obsługa fantastyczna - siedząc na basenie możesz zamówić sobie darmowe sałatki owocowe, herbatki. I wszystko ze świeżutkich owoców, nie z puszki. Jedzenie w restauracji fantastyczne - polecam żurek fantastycznie podany i łososia :) Teraz mąż wykupił 4 dniowy pobyt w spa w Olsztynie. Kupiliśmy ofertę z groupona więc za grosze - 4 dni za 600zł z czego mamy obiadokolacje, śniadania, basen, kręgle, konie, ognisko i inne atrakcje. Zapowiada się ciekawie :P Zresztą dam wam znać jak było zaraz po powrocie a jedziemy 28 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Zrobiłam niedawno betę. Robiłam w nOvum bo mam najbliżej... Ale tu jest strasznie drogo - 48 zł! W szpitalu płaciłam w wakacje 30 zł. Wyniki za 2 godziny więc napiszę co i jak dopiero po pracy... Jestem spokojna. Nawet jak wyjdzie 0, to też przyjmę to na klatę :) Poczekam jeszcze najwyżej troszkę na nasz CUD! Pozdrawiam Was wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dith - on mi nie robił inseminacji, poszłam do niego na jedna wizyte zeby zobaczyl czy pecherzyki sa ok. widziałam jak mierzył ze sa małe a on ze wszystko ok i ze zastrzyk na pekniecie mi daje, to z lekarzem nie dyskutowałam, nastepnego dnia sie okaząło ze one sa za małe i dr mowiła z emozna było je podstymulowac jeszcze, ze ten zastzryk za cwczesnie dostałam... ale nie bede tego roztrzasac bo moze tak miało byc i mimo dostymulowania by nie urosły, tego nie wiem? a wiecie moze w jakich godzinach dr Lewandowski przyjmuje bo nigdzie nie mmoge znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moje nie urosły, przy następnym cyklu zwiększamy dawkę clo :) No i czekamy co lekarz powie mojemu M ale mój ginekolog ze szpitala uprzedził, żebyśmy nastawiali się na inseminację albo in vitro - zależy to od tego co powie androlog mojemu M. Oczywiście na pytanie którą klinikę poleca usłyszałam Novum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnela - dzieki z ainfo a nie wiesz czy z reguły jst rano czy wieczorami tez... kurcze cięzko mi to wszystko zaplanowac planujac w sztsywnych godzinach 8-16ta i nie wiem czy urlop wziac, którego mi szkoda czy jakies zwolnienie? bo po punkcji L4 daja tak? kurczaki trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :):):) Nucia trzymam kciuki za wysoką betę :) Kto jeszcze testuje??? Któraś z Was pytała o dr Czerkwińskiego. Miałam z nim konsultację telefoniczną. Jak dla mnie nieprzyjemny i zdenerwował mnie swoim podejściem. Jak następnym razem dzwoniłam w jakiejś sprawie to odmawiałam konsultacji z tym doktorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym - ja już na wizyty lekarskie zmarnowałam połowę nowego urlopu i będzie tak, że będą wakacje a ja nie będę miała dnia wolnego :( A jak jest w Novum ze zwolnieniami ? Czy któraś z was prosiła o zwolnienie i dostała czy raczej nie praktykują tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka-Ja jak potrzebowałam zwolnienie lekarskie to nie stawiali przeszkód jeżeli chodzi o dłuższe zwolnienie to musi byc juz ciąza ale jeżeli chodzi o wolne takie na jeden dzień to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Dzwoniłam i rozmawiałam z Obuchowską Serce myslałam ze mi wyskoczy ze stresu ale juz jestem po. :) :) moge robic już badanie posiew z kanału szyjki macicy i w 1-2 dniu kolejnego cyklu mam jechac na pierwsza wizyte przygotowującą do KRIO :) !!!!:) Jak sie ciesze znowu coś sie zacznie dziać. Jak bedzie wszystko ok to w połowie następnego cyku będziemy przystępowac do krio do zapłodnienia. Jestem Happy:) 🌼. wiedziałam ze ta piosenka mojej tesciowej przyniesie dla mnie dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×