Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

DZIEWCZYNY! Brak mi sił! po poprzednim nieudanym icsi od 5 dpt czulam bol w krzyzu,plecach i bol jajnikow. TERAZ czuje to samo a dopiero 3 dpt. Załamka, brak mi juz sil na kolejne 5 podejscie ;( trzymam za Was wszystkie kciuki! Oby Wam sie udalo i spelnily sie wasze marzenia! U mnie tym razem bedzie kolejna klapa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestemsilna: strasznie mi przykro ze tak czujesz... ale moze to tylko autosugestia? To przeciez naukowo udowodnione ze jak zaczniesz o czyms myslec to od razu widzisz tego symptomy u siebie.. mam nadzieje wiec ze nie bedzie jak to napisalas "klapy" tylko "cos optymistycznego":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś miałam histeroskopie,podejrzewano polipa,okazało się, że go niema, są natomiast jakieś.mięśniaki, pobrano wycinek do badania, koszt ponad 1800, ale wiecie co jest najgorsze, że poczułam, że nieźle mnie na kasę naciągają, dr Doniec, który wykonywał badanie namawiał mnie, żebym sobie jajowody usunęła,chciał, żebym sobie jego nr.tel zapisała i pamiętała o nim przy jakichkolwiek zabiegach,normalnie żenada. Mam nadzieję, że uda mi się za pierwszym razem, bo jeszcze nie zaczęłam a już mam dość przez takich lekarzy-naciągaczy. Myślą, że nam pieniądze z nieba spadają :-( moniśOsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestemsilna, Mo-nia, renia19 witajcie:) trzymam za Was kciuki:) Judyta, ewuś74, lato dzięki dziewczyny z nogą już bardzo dobrze jeszcze kilka dni w stabilizatorze i mam nadzieje że już więcej takich przygód nie doświadczę. Kordianka cieszę sie po raz kolejny że wszystko ok jestemsilna ja też uważam najważniejsza jakość a nie ilość! z tymi objawami naprawdę jest różnie nie łam sie ja zawsze przed okresem i po IUI miałam ból kręgosłupa i teraz po transferze dokładnie tak samo więc byłam przekonana że nic z tego a tu proszę, wiem że jest ciężko ale dasz radę jedynym potwierdzeniem jest beta - ja wierzę że będzie pozytywna judyta super że z dzidzią ok :) Jutro mam wizyte w klinice trzymajcie proszę kciuki Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b_ubu
Moniś - prawda jest taka,że wiele zabiegów jest refundowanych,ale to tylko i wyłącznie od nas zależy czy chcemy płacić czy nie.Ja miałam laparoskopię i 5 inseminacji,laparo na nfz, za insemin.płaciłam tylko po 200zl,bo częściowo było refundowane.Oczywiście musiałam chodzić do profesora prywatnie - jedna wizyta 200zl a on mi załatwił wszystko.Tak to teraz jest:(i masz rację,że ci lekarze żerują na naszym nieszczęściu i wyciągają ile się da...Nie ma litości w tym biznesie! Jestemsilna - to bardzo niedobrze,że tak myślisz.Bóle tego typu nie zawsze oznaczają porażkę.Jestem po sześciu transferach, wiele razy czułam ból cały czas od transferu i raz ciąża była,a raz było tak,że nie czułam zupełnie nic i też się udało.Oczywiście skończyło się poronieniami w moim przypadku,ale fakt,ciąże były.Mocno trzymam za Ciebie i resztę dziewczyn kciuki.Wiem jakie to trudne czekać i wsłuchiwać się w swoje ciało.Nawet nie wiesz jak bym chciała być teraz po transferze i czekać na wynik.Ale oczywiście nie załapałam się na refundację i czekam na wizytę co dalej. Dziewczyny - napiszcie mi proszę czy dr zezwala na transfer 2 zarodków jeśli jest to refundowane ivf czy transferują tylko 1.i jeszcze jedno - czy to prawda,ze refundacja dotyczy jedynie 2 pierwszych transferów,a kolejne opłacamy same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B_ubu: z tego co mi powiedzieli (a jestem w tym programie) to mozna miec transfer 1 lub 2 zarodkow. Nam dali wybor tuz po obejrzeniu zaplodnionych komorek. A co do ilosci tranSferow to program daje mozliwosc 3-krotnego podejscia. Acha - obejmuje tez umowe o mrozenie zarodkow do 30.06.2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam -do gościu-ja również miałam histeroskopie wykonywaną przez doktora Donca juz dwa razy w Novum i pamiętał że przy pierwszej usunął mi polipa w macicy za drugim razem tęz i gdy przyniósł mi opis to również powiedział że jeżeli bede musiała wykonywać kolejną histeroskopie zabiegową to mogę sie do niego zgłosić i wykonać ją na kasę w szpitalu tak wiec go może żle zrozumiałaś,na mnie zrobił dobre wrażenie a i opinie na jego temat są dobre ,doczytałam sie że przyjmuje na kasę w warszawie i grodzisku maz troche długo trzeba czekać na wizytę ale ja przy powracających polipach pewnie spróbuje sie zapisac .ja byłam dzisiaj w novum aby rozpocząc program na refundacje ale jeszcze doktor kazała zrobić posiew nasienia mojego M jakieś badanie z krwi i jutro ma zapaśc decyzja czy ruszamy strasznie się denerwuje czy mnie nie odrzucą ,dam znać jutro pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny mam do sprzedania po jednym opakowaniu luteiny w pod język + dopochwowo ... pozostało mi po ciąży, termin ważności dopochwowo 12/2013, pod język 02/2014, tel. 502896513 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek A czy dr mowiła coś o nr czy kolejce do refundacji?? Ciekawe co tam teraz wymyślili z tymi kolejkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam właśnie wyniki badań które dr kazala powtorzyć i jestem w szoku moje TSH wynosi 3,77 gdzie w kwietniu było jakies 2,4 z kąd ten wzrost skoro od jakiegoś czasu(miesiąca) biorę nawet 2 tab euthyrox 25 !!! myślalam że wynik spadnie a tu tak zoonk.. FSH - 5,68 Ale niepokoi mnie P-ciała p/HBc powinien byc ujemny a Ja mam dodatni i P-ciała p/Toxoplasma IgG < 0,13 IU/ml Dziewczyny co to może oznaczać???? jeszcze jedno pytanie co sadzicie o progesteronie 0,38 w 14dc u zdrowej młodej kobiety? Czy to nie za nisko?? Dzięki z gory i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam SYLWIA byłam dzisiaj na wizycie zostałam ostatecznie zakwalifikowana do programu ,dzis 3 dzień cyklu zaczełam brać 125 gonalu nastepna wizyta w poniedziałek,za wizytę dziś już nie płaciłam ale za leki płacimy my. a odnośnie numerów kolejki do refundacjinic nie wiem nie mam żadnego na dokumentach ani doktor nic nie mówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotek To fajni,że się udalo ;) Ale troche jestem zdziwiona bo Ja byłam jakieś 2 tyg temu i my się już na ten rok nie załapaliśmy. u ktorego dr bylaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia83 jeśli chodzi o TSH mam niedoczynność i często miałam skoki bierzesz leki miesiąc czasu i nie zawsze od razu spadnie moim zdaniem musisz mieć zwiększoną dawkę przynajmniej ja tak miałam i w końcu spadało. Co do Tokspoplazmozy robiłam i mam taki sam wynik jak Ty co oznacza wynik ujemny (ale sprawdź jeszcze swoje normy u mnie < 1,0 IU/ml - ukemny) bo wg mojej tak jest czyli nie przechodziłaś jeszcze. Co do HBC tutaj nie pomogę bo miałam ujemny. Najlepiej skonsultuj z lekarzem. kotek1975 gratuluję kwalifikacji powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zostało mi w lodówce 200 ml Gonalu, chętnie odstąpię komuś za połowę wartości :) zainteresowanych proszę o kontakt na olkkaa@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby ktore poronily nie powinny sie zakfalifikowac rzadowy program takie osoby dyskwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosdf
Na ten rok w novum nie ma miejsc.Na poczatku lipca dr z Novum nie chcial przyjac dokumentów podpisanych do rządowego in vitro. Tlumaczyl ze wpisze do karty ze rządowy program bo spelniamy warunki i kazal zrobic amh zeby wiedziec jak stymulowac. Po czym po 14 dniach ktos z Novum zadzwonil ze nastepnego dnia ostateczny dzien na przyjecie dokumentów. Pojechalismy oczywiście warunek konieczny para i chcieliśmy oddac podpisane zgody .W recepcji zażądali przepisania z data z danego dnia zarejestrowali jaki numer nie powiedzieli. Wkurzylam się tak kręcą jak chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc999
Gosciu - szkoda mi ciebie,myslisz prymitywnie i tyle.Na cale szczescie nie ty decydujesz o osobach ktore moga sie kwalifikowac do ivf rzadowego.Poronienia czesto sa niewiadomego pochodzenia i wystepuja nawet u zdrowych par.Dlatego powinnas wiedziec ze osoby ktore poronily 3 razy nie sa kwalifikowane i nie jest tak ze przy nawracajacych poronieniach jest refundacja.To nie wina tych kobiet,ze traca dzieci w pewnym momencie ciazy.Od razu widac ze nie wiesz jaki to bol i zal cos takiego przezyc.akbys tego doswiadczyla to inaczej bys spiewla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do goscia -nie wiem czy to jakaś aluzja do tego że ja się zakwalifikowałam do programu rządowego ale widocznie miałam troche szczęscia i bede miała okazję troche skorzystać z pomocy naszego państwa bo jak do tej pory to tylko podatki ze mnie i z wiekszości uczciwych ludzi żdzierają w naszym kraju T,AK WIEC SWOJE UWAGI ZACHOWAJ DLA SIEBIE . Sylwia ja chodze do dr Starosławskiej,szkoda ze sie nie załapałaś na ten rok , ja miałam podchodzić za swoje pieniażki do kolejnej próby a ze wiekszoś badań miałam na reku to chyba dlatego sie udało tak szybko podpisac dokumenty i ruszyć z programem,JA przecież na początku lipca zapisałam sie na kwalifikacje do łodzi ,29 lipca miałam wyznaczoną wizyte ale jak w novum mnie zakwalifikowali to tam odwołałam wizytę.pozdrawiam i życze dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia2385
hej dziewczyny mam do was bardzo ważne pytanie, czy posiada kt,oraś z was nr do dr.starosławskiej ,miałam go ale zepsuł mi sie tel a na nowym nie mam,muszę sie z nia pilnie skontaktowac zawsze odbiera...Panikuję jestem 11 dpt crio dzis robiłam bete 278, ale mam brązowe plamienia i nie wiem co robić poproszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka1971
Kogo polecacie jako prowadzącegoz Novum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinka1971 ja polecam dr Zamorę, dzięki niemu mój pierwszy transfer jest udany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kotek No juz sama nie wiem o co tu chodzi ! Ja tez u dr S podoisywalam dokumenty do refundacji i to 23 lipca. Trochę wcześniej od Ciebie. Jutro jestem w kinice w innej sprawie to Ja sobie pogDam z paniami w recepcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia 83
Kotek Mialas miec dzis wizyte a Novum, jak Twoja stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam SYLWIA my wstepne dokumenty do refundacji mieliśmy podpisane przed 19 bo wyjeżdzalismy do holandi a po urlopie doktor jeszcze zleciła badanie mojemu męzowi,pozatym wydaje mi sie ze chyba najpierw chcą pchnąc pacjentki które maja już mało czasu do 40 takie odniosłam wrażenie,poza tym jestem po szczepieniacha ich ważnośc nie jest długa i może dlatego doktor mnie tak zakwalifikowała.dzisiaj byłam w klinice mam dołaczony menopur w srode nastepna wizyta dzisiaj miałam zrobioną morfologoe progesteron i fsh na kase wizyta też ni płatna tylko za leki 500zł.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znowu coś robi się niesympatycznie. Ja przeczytałam to forum od deski do deski. Interesował mnie temat więc poświęciłam kilka dni i nadrobiłam zaległości.Wiem, że jest tego dużo ale dla chcącego nic trudnego. Faktem jest, że też udzielam się coraz mniej co nie znaczy, że nie czytam. Ale stwierdzenie, że cieszymy się jak sie komuś nóżka podwinie to już lekka przesada. Nie po to zostało to forum założone. Nie taki był jego klimat. Jak urodziłam córkę a na forum pojawiło sie grono nowych dziewczyn siedziałam nocami i między karmieniami próbowałam nadrobić zaległości. Teraz mam coraz mniej czasu a z większością bliskich mi osób mam kontakt poza forum więc udzielam sie mniej. Zgadzam się z tym co napisała Karina ale kiedyś zwrócono uwagę by nie poruszać tu tematu dzieci więc również ograniczam się do odpowiadania na pytania choć mogłabym o córce opowiadać nieustannie. Kochałam to miejsce i nie wyobrażałam sobie życia bez kafeterii. Dostałam tu to czego tak bardzo potrzebowałam-siłę i ogrom nadziei. Nie psujcie tego kobietki bo nie o to tu przecież chodzi. Pozdrawiam jak zawsze was WSZYSTKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę się zalogować więc piszę jako gość ale to ja Mo-nia a więc byłam wczoraj na pierwszej wizycie w novum i na ten rok już nie ma miejsc na przyszły mam nr 93 poza tym dostałam skierowanie do immunologa w łodzi i na histeroskopię prawdopodobnie czeka mnie szczepienie bo na 90%problem tkwi w immunologii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku Nie zrozum mnie bron boże żle,że mam żal do Ciebie że Ty sie zakwalifikowałaś a Ja nie!!! przejelam sie może bardziej tym faktem iż M jest po zabiegu żylaków p... w lutym a dr Wolski pow,że należy w ciągu roku od zabiegu robić biopsję,z tąd moje zdenerwowanie, Po prostu nie rozumiem polityki jaka panuje w klinice, ale dziś może się czegoś dowiem na miejscu. Jakim idziesz protokołem?? Trzymam kciuki za jajeczka :) do gościa Co do miejs na refundację to już pod koniec lipca było wiadomo,że limit się wyczerpał na ten rok. Ty dostałaś nr 93 na przyszły rok a Ja mam 202 niby na ten jeszcze. Ciekawa jestem na jakim nr zakończyli zapisywanie po mojej wizycie??!!!! pozdrawiam i miłego upalnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA na refundacje ponoc beda krótkie protokoły aby nie uzyskac zbyt dużo komórek tak mi doktor powiedziała,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaja25
Mena bardzo się cieszę ze się odezwalas. Jak już wcześniej pisałam to Twoja historia dała mi nadzieje i teraz obok mnie śpi moja najslodsza córeczka. Jestem pare kroków za Tobą, myśle orodzenstwie dla mojej myszki ale jeszcze troszkę zdecydowaliśmy odczekać. Ciekawa jestem czy Twoja córeczka będzie miała siostrzyczkę czy braciszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaja Córcia będzie miała siostrzyczkę:) Powodzenia i nie czekajcie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×