Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

hej dzięki za gratulacje ! ale numer z tymi bliźniakimi hehe mam mały problem: nie wiem jak mam liczyc ta swoja ciaze: czy od dnia transferu ? czy od 1 dnia cyklu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka01
Moluś, tydzień ciąży miałam liczone: dzień transferu + 2 tyg. ( to tak jakbyś w dniu transferu była juz 2 tyg w ciazy) Mnie tak mowili co prawda nie w Novum ale w innej klinice. A tak na marginesie GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc mena 27 ja po punkcji mialam zwolnienie lekarskie od lekarza rodzinnego nie mialam z tym wiekszych problemow a nie chcialam zeby ktos sie dowiedzial z pracy ze jeżdże do kliniki teraz jak bede miec transfer taz biore od lekarza rodzinnego Molus serdeczne gratulacje trzymam kciuki za blizniaki powiedz mi ty jak podchodzilas do transferu to ktory to byl dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grace777
Molus, ktory dzien od transferu zrobilas bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jeszcze raz dzięki wszystkim za gratulacje 👄 Dorotka01 -no ciekawe jak to w końcu jest... ALe 31 mam wizyte więcsię dopwiem. Chyba, ż ejutro spytam się doktorka bo będe z nim rozmiawiac prze tel. bo wczorja powtarzałam bete i robiłam prolaktyne. Am, Grace... w dniu transferu miałam 15 dc - 3 sierpień, 15 sierpnia zrobiłam test sikany a bete 17 sieprnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
am29 No właśnie a ja mam problem, że jak pójdę do rodzinnego to nie wiem czy dostanę. Sam fakt, że zwolnienie jest z kliniki leczenia niepłodności mnie nie martwi i tak wszyscy w pracy widzą, że coś ze mną nie tak.Ale nie chciałabym żeby wiedzieli co tam ze mną robili:) I tak się juz martwię na zapas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrałam wynik progesteronu 14,21 i oczywiście nie wiem czy OK choc mam wrażenie za ze mało. o 13 jestem umówiona na tel do doktorka to mi powie... ogólnie to zastpiam 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
czesc jak tam Molus wizyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien 1983
No właśnie tez sie przejmuje czemu Molus nic nie napisałas jak tam u Ciebie po wizycie??? Czekamy na jakieś informacje Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ja wiztye mam dopiero 31 sierpnia dlatego nic nie pisze :) a telefon do doktorka wykonałam - prog. troche mały i tera biore 12 !!! razy luteine dziennie ! co u WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina 8
Jestem juz po 1-szej wizycie w novum ,teraz tylko mam 1dc zacząć antyki i między 18-21dc wizyta w novum już ta przed stymulacją .Pytanie mam odnośnie tanich noclegów w wawie ,i jak u was wyglądał krótki protokuł ?ja uż miałam ivf 3 razy ale w tej klinice novum wszystko wygląda inaczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 3274
Michalina napisz mi jak wygląda pierwsza wizyta w novum i co trzeba mieć ze sobą i ile sie czeka na następną wizytę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Michalina 8 Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale jeśli masz mieć krótki protokół to powinnaś zacząć stosować analog od 2 dnia cyklu. Antyki przyjmuje się w długim protokole od pierwszego dnia cyklu. Ja właśnie mam się pojawić w novum około 20 dnia cyklu a jestem na protokole długim.Także albo źle się wyraziłaś albo cie nie zrozumiałam. Miki 3274 Ja na pierwszą wizytę czekałam ponad miesiąc do ginekologa. Mąż do androloga dostał się z tydzień wcześniej.Kobieta na wizytę startową czeka dłużej ale później umawiasz sie bez problemu i trwa to znacznie szybciej. Na wizyty u dr Wolskiego (androloga) zawsze czeka się długo. To wynika z faktu, że chyba jest tam jeden i nie przyjmuje codziennie. Ja na wizytę startową zabrałam wyniki nasienia męża i swoje badania z monitorowania cyklu. Nie wiem jak jest z wyborem lekarza.Ja zadzwoniłam i powiedziałam, że chcę się umówić. Nie wiedziałam, który lekarz jest dobry, nie znałam opinii. Pani w rejestracji powiedziała mi że na pierwszą wizytę zawsze tyle się czeka. Także jesli się zastanawiasz to lepiej sie zapisz a potem możesz zawsze zrezygnować. Ja byłam strasznie przygnębiona ze tyle musiało to trwać. Teraz jak robimy jakieś badania to zapisujemy się od razu na wizytę. Wtedy ma to jakiś sens i niepotrzebnie sie nie przeciąga. My jutro jedziemy na badania kontrolne żołnierzy męża.Minęło właśnie 8 tygodni zażywania leków. Trzymajcie kciuki żeby chłopaki drgnęły choć troszkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien 1983
Czesc dziewczyny jestem zalamana. Mialam monitorowany caly cykl zaczelo sie od clostilbegytu od 2 do 6 dnia cyklu i sprawdzeniu jak wielkie sa pecherzyki. W 14 dniu pecherzyk w lewym jajniku osiagnal wielkosc 22 mm a grubosc byla w granicach 8mm. Po tym monitoringu zadzwonilam do Novum i lekarz zlecil zebym dzis wziela Pregnyl ten zastrzyk ktory mial spowodowac pekniecie pecherzyka, przez weekend bardzo bolalo mnie podbrzusze i zrobilam nawet test na owulacje i wynik byl pozytywny wszystko wychodzilo na to ze jest owulacja i wydzielina jak przy owulacjii . dzis bylam na USG i doktor stwierdzil ze najprawdopodobniej pecherzyk nie pekl a malo to ze zmalal do 17 mm i jest jakis nieproporcjonalny i ze nie widzi zadnych plynow wskazujacych na owulacje. Wyszlam zalamana tym bardziej ze byl to moj pirewszy dzien pracy dosc ze sie zwolnilam to jeszcze takie zle wiesci. Lekarz kazal zrobic mi w piatek progesteron , Nie wiem bo calkowicie juz zgupialam . Powiedzial ze jak bedzie wysoki to znaczy ze byla owulacja a mi tu cos nie pasuje bo progesteron jest wowczas wysoki gdy dochodzi do zaplodnienia, a przeciez mogla byc owulacja a nie musialo dojsc do zaplodnienia. Dziewczyny napiszcie cos , pomozcie bo zaczynam miec juz wszystkiego dosc . Czy progesteron pokaze ze byla owulacja czy nie??? Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Vivien Z tego co ja wiem to poziom progesteronu wzrasta w drugiej fazie cyklu i ma to związek z wytwarzającym się ciałkiem żółtym. Wzrost progesteronu świadczy o przebytej owulacji.Jeśli dojdzie do zapłodnienia to właśnie ciałko żółte produkuje ten hormon celem utrzymania ciąży.Potem tą funkcję przejmuje łożysko. Jesli do zapłodnienia nie dojdzie poziom progesteronu zaczyna spadać i dochodzi do miesiączki. Dlatego lekarz zlecił ci to badanie. Wysoki poziom hormonu nie musi świadczyć tylko o ciąży a właśnie o fakcie przebytej owulacji. Nie denerwuj się, będzie dobrze. To wszystko wymaga czasu, musimy do tego przywyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 3274
Mena a cykl jak miałaś monitorowany to już tam w novum czy twój gin ci to robił a pozatym musze to mieć zrobione przed pierwszą wizytą w novum czy nie dzieęki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
miki 3274 Ja jak zorientowałam się że coś z nami nie tak bo nie zachodzę w ciążę to poszłam do swojego ginekologa.On mi powiedział, że trzeba sprawdzić czy mam owulację więc przez 3 kolejne miesiące monitorowałam cykl.Jak się okazało że owulacja jest a ciąży nie to ten sam ginekolog zlecił nam badanie męża. Później polecił nam novum lub Białystok. Zabrałam to wszystko na pierwszą wizytę żeby lekarz miał obraz problemu. Nie ma takiego obowiążku żeby mieć takie badania.Mi pan dr powiedział, że bardzo dobrze że mamy te badania bo wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Witam, Jestem pierwszy raz na forum i to co czytam, to czasami dla mnie czarna magia. Nie jestem z Wa-wa, ale chciałam sie dowiedzieć czegoś o Novym??? Staramy sie z mężem o dzidziusia. Nie miałam (jak na razie) problemu z zajściem w ciążę, ale jestem niestety po dwóch poronieniach i ciąży pozamacicznej (operacja na jajowodzie). Mój poprzedni lekarz nie zlecał mi żadnych badań, bo zawsze miał wymówkę, że takie czasy :(( Wybieram się do novum, ale nie wiem do jakiego lekarza sie udać. Jak długo czeka się na wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien 1983
mena 27 Wielkie dzieki naprawde:) Wiesz co mam jeszcze takie pytanie bo już sama sie pogóbiłam czy jak po pregnylu ten pecherzyk nie pęknie to jest jeszcze jakis inny sposób zeby on pękł ??? Dzwoniłam dziś do Novum to lekarz kazał mi czekac i nic wiecej wiec troche jestem pogóbiona . Poczekam do nastepnej miesiączki a potem kto wie??? denerwuje sie tym wszystkim po to juz trzeci rok i dalej wszystko wyglada nie tak jak powinno . Ciekawe czy jak pojade na nastepny raz do Novum to zrobią coś z tym problemem bo wkoncu zaproponowali nam inseminacje ale kiedy ona nastapi kto wie bo skoro nie dochodzi do owulacjii to jaki jest sens robi inseminacje Sorki ze tak marudze ale tak naprawde tylku tutaj moge napisa to co myśle i to co czuje bo wiem że nie jestem sama i mogę na Was wszystkie liczy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Vivien A na to pytanie to ci niestety nie odpowiem bo nie wiem.Na pewno coś wymyślą :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik83 ja osobiście Ci polecam dr Jacka Szulca. Jest boski :) i ma taki wspaniały ciepły głos. Ile się czeka na wizyte ? hmm ciężko powiedziec ale chyba nie tak długo. chociaż mena pisze, ż eponad miesiąc. zadzwon sobie to się wszystkiego dowiesz :) +48 (22) 566 80 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am29
hej dziewczyny troche mnie nie było ale mialam chwilowo wszystkiego dosc to znaczy najbardziej z szokowala mnie jedna wiadomosc moja siostra jest w ciazy alez to bylo przezycie (ona nic nie wie o moich problemach ani ze szukujemu sie do in vitro) wiec wyobrazacie sobie ta cala sytuacje dzis mi triche lepiej dostalam @ wiec jutyro dzwonie do novum do zamory i umawiam sie na tramsfer ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien 1983
Hejka, Dzis jade zrobic badanie na progesteron i zobaczymy czy rośnie czy idzie w dół. Czytałam że te z wa zna role odgrywa prolaktyna jak jest za wysoka to może powodowa że owulacja nie wystapi bo pęcherzyk nie pęknie. Więc sprawdze jeszce to ale to dopiero w pierwszej połowie cyklu. Pozdrawiam napiszcie jak sie mylę bo może źle napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki 3274
Hej dziewczyny mam pytanko czy któraś z was miała problem u męża ze świnką tzn czy przechodził świnkę jeśli tak to prosze napiszcie mi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
am ! będzie dobrze !!! już niedługo transfer i potem...... :) trzymam kciuki. jutro wizyta w novum - stresuje się ale i też doczekać się nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !! uwaga uwaga !!! będą bliźniaki !! jestem w szoku hehe a oto fotki moich maleństw :) razem www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05bf7972dc8bbaa5.html jedno www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/12db2e5f2e10b4b2.html i drugie www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6e1741f45b7df1bf.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Moluś Super szkraby, jeszcze raz gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE RAZ JESZCZE !!! :- ) ODRAZU NAPISAŁAM ;ZE BĘDĄ BLIŹNIAKI JAK NAPISAŁAŚ SWOJE BETA HCG Pozdrawiam :-) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mena 27
Cześć dziewczyny Mam problem. Wynik posiewu wykazał jakąś śladową ilość grzyba. Czy to znaczy że będę musiała przerwać protokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×