Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Ja dzwonilam do novum dowiedziec sie o akupunkture. Koszt pierwszej wizyty 160 zl. Mozna wykupic pakiet 10 zabiegów za 900 zl, lub 2 (przed transferem i po) za 200. Tylko ze przyjmuja tylko we wtorek, czwartek i sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - Ja kiedyś pytała się , i tak mi powiedziała pani z recepcji . Jak Ty opisałaś . No troszeczke to kosztuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
Lato- ja wiem kochana,ze łatwo mi teraz gadać. Ja tez walczyłam o dziecko kilka lat. Mimo, że już urodziłam nie zapomniałam jednak jak to jest gdy czuje się tą bezsilnośc i żal,złość, gniew i smutek. Wierzcie,że codziennie myslę o kobietach, które przezywaja teraz to co ja wtedy i po prostu napisałam parę słów bo co innego mogę zrobić. Ja wiem ,że nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAto - kochana, za dużo watpliwości w Tobie! przytulam Cie, i wierze ze bedzie dobrze. Ja mam karteczki wszedzie zapisane że mam córcie " LENE", nawet mam dwie sukienki dla niej. :) staram sie przyciągnąc ją do mnie :). ja też mam stres - wielki. ale w głebi duszy powtarzam sobie " Pani ty jestes ze mną i niczego sie nie boje " ... zabrzmiało to jak z psalmu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
Też tak robiłam jak LENA tylko, że ja dodawałam sobie jeszcze jedno dziecko czyli cały czas starałam sie wierzyć, że będą bliźnięta .....i były :) I jeszcze jedno z początku bardzo cięzko było mi wymówić na głoś słowa: jestem w ciązy-----bo tak dziwnie brzmiały i dziwnie się czułam. ALe nie poddawałam się i po kazdym transferze gadałam do lustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem , to każda z nas ma inny organizm . Moja koleżanka jak podchodziła do transferu , to za każdym razem mniała akupunkture. I nic z tego . Pózniej dała sobie spokój , i podeszła tak zwyczajnie ; co ma byc to będzie ; I zaszła po tym ostatnimtransferze w ciąże . To jest tak samo , jak z naszą psychiką . Czasami jesteśmi zablokowani . Ja znam taką znajomą, ktróra po 15 latach poszlubię zaszła naturanie w ciążę . Nie podchodziła do IVF , i nigdzie nie leczyła się. Więc dziewczynki , myślmy pozytywnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
z trzema, tylko,ze jeden to juz duzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 2005- Kurczę rozbawiłaś mnie , powiem nie jet to głópie . Ja cały czas też myslę że będą bliznięta . W poprzedniej ciąży jak poroniłam , to własnie była w ciąży blizniaczej . I nie wiem jakoś mam w głowie tak zaprogramowane , że będą blizniaki . A na dodatku ucieszyłam mnie wiadomość gdyby mniała parke . Moja koleżanka która poznałam w Novum . Już mi przysłała całą paczkę ciuszków , w stanie idealnym . Nie wiem czy to był dobry pomysł z jej strony . Bo ona ma parkę . Tak podobnie jak Ty lena biorę sobie ubranka , i myśle że pięknie ze stroje moje dzieciaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda - A Ty może masz tez parkę . Sorki że tak Cię pytam . A zobaczyłam że masz jeszcze opócz blizniaków dziecko . To super ! A jak dajesz rade przy takiej gromadzce dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko powinno najpierw urodzić sie w głowie, a potem w brzuszku :) moje motto ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
Mam parkę :-) zawsze chciałam mieć gromadę dzieci,zeby było wesoło :) wesoło jest,ale czasami siły mi brakuje. Wtedy robię sobie wolny dzien lub nawet kilka godzin. Daję rade bo muszę innego wyjscia nie ma. Niedługo wracam do pracy( po macierzynskim) wiec odpoczne troche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie jak na dzien dzisiejszy nastaienie zeby sie wlasnie nie nastawiac. bardzo pragne byc w ciazy ale teraz nastawienie mam co ma byc to bedzie moze to mi teraz pomoże. wmawialam sobie nie raz ze jestem w ciazy i bylo wielkie rozczarowanie wiec teraz nie wiem ale sie naprawde nie bede nastawiała na nic. zapisane mamy w gwiazdach co ma i kiedy byc. Po transferze wiedzialam ze sie nie uda i sie nie udalo mowilam ja mam w zyciu pecha ale nic nie zdarza sie bez przyczyny moze wlasnie za drugim razem mi sie uda.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mama , lena - Dzięńki , już staram się myśleć pozytywnie . U mnie przeważnie takie myśli negatywne nadchodzą kiedy w domu jestem sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda 039435- jak mozesz to opisz co i jakie mialas problemy w stopce bedzie nam łatwiej ciebie zrozumiec Ty nas juz znasz a my .... nie jezeli to nie tajemnica oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moij maz powtarza ze co ma byc to bedzie na pewno zadne z nas nie bedzie mialo do siebie pretensji ze nic w tym kierunku nie zrobiło Moze to dobre nastawienie, psycha kiedys tez musi odpuscic tylko kiedy nasuwa sie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Bądz dobrej myśli ! Ja tam wierzę , że uda się . Tylko pytanie za którym razem ? Ale najważniejsze żeby udało się . Głowa do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda - tak i mysłałam , że masz parkę . Bo przeważnie po IVF dziewczyny mają parki . A ile mają dzieciaczki m-cy ? Napisz troszeczke o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia- zu - Ja też zawsze marzyłam o 3-ce . Ale chciałabym , żeby w tej trójce były bliżniaki .Najlepiej parka . To już sobie zakodowałam w głowie od jakiegoś czasu . A po resztą mojego M mama wychodzi z blizniaków , a moja mama z kolei mniała blizniaki . Tak czy siak wróżą mi się blizniaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jeszcze nie załamuje teraz czekam na wyniki z posiewu i na @ i jade do kliniki tam sie zacznie juz jazda i moja kochana adrenalinka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
napiszę szybko bo małe się budzą i muszę iść karmić. Moje małe mają 6 mcy. Waczlcząc o dzieci przeszłam 3 operacje: 1.c.pozamaciczna - krwotok do brzucha-usuneli mi jajowod 2. podejrzenie ciąży jajnikowej a to było mikroporonienie 3. operacja wodniaka na ajowodzie w rezultacie nie miałam jajowodów Na dodatek mam Hashimoto i Endometriozę i depresja ... udało się za trzecim transferem trwało to wszystko około 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o tych blizniakach dziewczynki , wiecie jakie to jest fajne . Napoczątku wiadomo , jest troszeczkę ciężką . Ale pózniej , to razem bawią się i td . Ja mam w rodzinie mojego M blizniaki . A i moje koleżanki mają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda 039435- no to rzeczywiscie troszke przeszłaś ale wynik jest superowy Gratuluje woli walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda - No to też przeszłaś moja droga . Ale jak masz takich skarbów 6 m-cy . To wszystko by znósł , żeby je mieć . A te stasze dziecko , to jest chłopiec ? Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama młoda 039435 - czyli jednak CUD :))) tyle przeszłaś i sie nie poddałaś :) jest to cudowne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama młoda 039435
ja już nie wypisywałam innych typu hsg, histero, laparo. itp bo wiecie już chyba wyrzucam to powoli z pamięci. wątpiłam wiele razy czy mi sie uda, jednak nigdy nie przestałam walczyć. Po prostu cięzko by mi było się pogodzić z tym wszystkim, a poki była jakas szansa i nadziej. Chwytałam sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - ile zapłaciłaś na ten posiew ? Zuzia-co brałaś na wzrost pęcherzyków ? Witam Was wszystkie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×