Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Lena2005 - no smutne bardzo to jest ! Ja bym oddała...ale my jesteśmy po tej 2 stronie.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek- czesc. ja nic nie płaciłam za wizyte bo ja robiłam to badanie na karte na medicover

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda mama - z 1 strony jakieś to jest pocieszenie, że jest tutaj ktoś do mnie podobny !! U mnie też usunięty prawy jajowód, bo wodniak był, a 2 niewykształcony.;( Ja czwórkę chciałam mieć zawsze.:) A odnośnie komórek...Wy chociaż macie jakieś - nawet 1, a ja nic.:-/I pomimo tego, że moja babcia jest z bliźniąt, moja mama również....no to moje dziecko nie będzie miało niestety po mnie genów.:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - za to Ty masz szanse na "komórke" z genami "Albert Einstein" :)) nigdy nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - Cześć ! W Novum za stopień czystości zapłasisz 35zł , a za posiew 57 zł . Te wszystkie ceny sa aktualne , bo ja robiłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captcha
Witajcie Wczoraj miałam usg połówkowe ,wszystko ok dzieciaki rosną waża 440gr,415 gr no i okazało się że na prenetarnym dr się nie mylił jest parczka ,ta ciut większa to dziewczynka .Jestem bardzo szczęśliwa , powoli dają popalić mamusi boksują z dwóch stron . Zawsze też marzyłam o bliżniakach - bądzcie dobrej myśli marzenia się zawsze spełniaja . A co do akupunktury bardzo polecam , właśnie ostatnio dr LEWAN. mi zalecił powiedział że to bardzo dużo pomaga ,no i tak się stało wykupiłam sobie tylko ten zestaw przed i po trans. 160 zł pozdrawiam i trzymam kciuki za oczekująće

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005 - no niby tak, ale czasem mnie to wk....strasznie i doła łapię ! Zastanawiam się nad tym, dlaczego Wam lekarze pozwalają na stymulację przy takim AMH i FSH, a mi niestety już nie.:/ Ja wiem, że każdy przypadek jest inny, ale trudno mi czasami niektóre rzeczy zrozumieć i pogodzić się z nimi.:( Pogodziłam się z tym, że dziecko nie będzie miało moich genów, ale o tak jest mi z tym ciężko. Biorę te leki i jakoś tak pomału ubywa ich z opakowania.:/Jeszcze mam 2 tygodnie białych tabletek i chyba ze 2 te ciemne i dopiero czekam na @.Ech życie......jakieś ty ciężkie !!! Choć dobrze,że te dni szybko w miarę lecą--dzisiaj znowu rekolekcje,potem zumba, więc---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena pięknie powiedziałaś. igrek , póki co jest jakaś szansa . Przecierz zobacz chociaz na moim przykładzie . Co z tego że mam komórki i wszystko niby jest ok . A ciąży niema .Wieże że mi się uda . Ale wiesz jakie przykłady dawała moja dr dla mnie . Że dziewczyny były mniej więcej podobnej sytuacji co Ty , i zostali mamusiami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - tak wiem że jest Ci przykro, ale co lepiej: zacząć płakać i załamywać sie ... to NIC nie pomoże. wiec lepiej spróbowac spojrzeć na to w ten sposób, że taka sama kobieta jak TY - kobieta która również pragneła dziecka, może Ci oddać cząstke siebie. zobacz jakie to jest piekne :) pewnie tak samo byłabym załamana .... wiec moje pocieszenia to marne pocieszenia. ale wiem jedno - że jak jesteś już w takiej sytaucji - to musisz dać z siebie wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha - Supe, jak ten czas szybko leci .Gratuluję Ci blizniaków . Niech zdrowo rosną w twoim brzuszku .Tak jak wczesniej pisałam też bym chciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha - mniało być Super ! Ciesze się razem z tobą . Dbaj o siebie , bo już teraz będziesz mniała coraz wiekszy brzusio i zoraz ciężej tobie będzie chodzić . Może twoje blizniaki udzielą się i innym dziewczynom ? Oby tak było ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Captcha - moje gratulacje ! Super.:)Zazdroszczę Ci tych szczęśliwych chwil z nimi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu - ja od 5 do 9 dc. i lipa...nic mi nie urosło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia-zu Ja jak wczesniej podchodziłam do crio-t , to tez brałam clo od 2 do 6 dc. Jutro masz wizytę , to potej jutrzejszej wizycie będziesz wiedziała kiedy punkcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek - a czemu ci dr poweidziała żebyś brała clo od 5 dc ? Ja jak pytałam się moją dr to mi powiedziała , że lepiej brać clo od 2 dc . Po clo zawsze mniałam 2 pęcherzyki . Ale powiem że kiedyś podchodziłam na własnym cyklu do IVF , to brałam clo i menopur . I żadnej komórki nie mniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igrek-witaj,nie mysl tak zle,z tymi genami tez roznie bywa,najwazniejsze ze to ty bedziesz to dziciatko pod serduszkiem nosila i to ty je wychowasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato - jutro bedzie wszystko wiadomo. Z powiedzial ze punkcja albo piatek albo sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - No już jesteś blizko punkcji . Będę trzymać kciuki , za wizytę i td . Oby wszystko poszło pomyślnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , zjadłam wczesniej obiad , ale od samego ranka bzrusio tak mi burczy ? Już wziełam no -spe , to znów jakies g.......y mam . Ale mam nadzieje że to wszystko mi przejdzie . Popszednimy razami jak podchodziłam do crio-t , mniałam podobnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capcha, super, gratuluje i cieszę sie, ze wszystko ok:-) Zuzia, niemowle siendoczekacntej Twojej punkcja. Trzymam mocno kciuki. Napewno wszystko będzie dobrze. Super, ze clo na Ciebie tak ładnie podzialalo.. Igrek, kochana, dzidzia bedzie Twoja i już. Przekażesz jejnwszystkie swoje wartości a to jest najważniejsze:-) Iza, zgadzam sie z Tobą odnośnie pozytywnego myślenia. Ja tez wiele razy wmawialam sobie, ze jestem w ciazy i nawet szukałam objawów. Pozytywne nastawienie to rownież wtedy, gdy sie nie uda. Mi dr Z powiedział, ze jak sie uda IUI to mam sie cieszyć a jak sie nie uda, to nie martwić. Powiedział,ze przecież bedziemy walczyć dalej. I takie jego zwykle słowa sprawiły, ze gdyby sie nie udało, to byłoby łatwiej. Kochane, każda kobieta stworzona jest do bycia mama, czy tego chce czy nie. Więc moje kochane: Uda sie na pewno!!!!!!!!!!! Ja mocno w to wierze, ze zaraz kolejna z Was bedzie pisała ona wysokiej becie czy II kreskach na teście. Oby jak najszybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Ależ dzisiaj dzień wsparcia na forum mamy:) To bardzo fajnie. ja też zaczynam się pozytywnie nakręcać. Jakoś nie mam na razie stresa przed nadchodzącym transferem. Miejmy nadzieję ze dojdzie do skutku i dzieciaczki nasze się ładnie rozmrożą. Lato a ty kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- Ja mam testować w wielki piątek . Oby te dwie kreseczki były . Tak masz racje dzisiaj jest dzień wsparcia . Ja równierz doładowałam się tą pozytywną energiją . A Ty już masz wszystkie badania porobione do crio-t ? Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina 1212 co u ciebie, jak sie czujesz? Michaline widac juz ze jestes w ciazy? Kiedy masz nastepne usg? Kolezanka mi powiedziala zeby na usg maz zrobil filmik z telefonu lub aparatu tego co jest na monitorze. Podobno swietny efekt i rewelacyjnie wszystko widac, jak na zywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Napewno tak będzie , że już nie dłógo , ktoś z Nas napiszę o wysokiej becie czy II kreskach na teście . Bo w końcu musi sie udać , i będziemy mamusiamy .A jak twoje samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak lato ja mam już wszystko do krio to znaczy posiew miałam tylko do zrobienia bo reszta jest ważna. Od dzisiaj biorę clo do 8 dnia. Mam nadzieję ,ze coś urośnie. Chociaż zawsze rosło wiec mam nadzieję że chociaż jeden. W sumie to niby niedaleko do wielkiego piątku wiec trzymam za ciebie mocno kciuki, najmocniej jak potrafię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×