Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Dziewczyny , moja tesciowa nic niewie , o naszym leczeniu i td . Ona jest człowiekiem jak ja mówie starej daty . Najważniejsze , że mój M jest wporządku i td . Kiedys jak zobaczyła ,że mój M zmywa naczynia to była wkórzona . I na dodatek skomęntowała , ja będąc na piętro wyżej wszystko słyszałam . Więc nie jest to takie miłe , kiedy słyszysz taki komęntarz . Ale mój M zawsze mi mówi ; skarbie , nie przejmój się ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - Masz racje , zazdroszcze ci takiej teściowej . Tylko szkoda , że tacy dobzi ludzie tak szybko odchodzą . Moja teściowa jak jest u nas , to starasię być miłą i kochaną . Ale ja już o niej swoje zdanie mam . Oczywiście , że mówie do niej mamo itd . Ale już ona nie jest dla mnię tą mamą . Bo mame to ja mam , która mnie kocha wspiera i td . Nawet jak przyjade z moim M do niej , to lata koło mojego M i dogadza jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia-zu - Trzymam kciuki , i napisz jak poszło na dzisiajszej wizycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki :) Lato76, Lena cały czas trzyma kciuki, na pewno teraz się uda, musi. Zuzia, iza1978, malwi2983 wierzę że Wasze transfery będą udane , czego Wam z całego serca życzę. Michaline i Agniren Captcha- jesteście dowodem ze trzeba wierzyć i nie poddawać się, wspaniale że u Was wszystko dobrze. Julcia, mam nadzieję ze wizyta u dr nastroi Cię pozytywnie i juz nie będzie problemu z tą torbielą. U mnie narazie powoli, muszę zaszczepić się na żółtaczkę, i zrobić cała listę badań, w poniedziałek mój M ma badania nasienia, a w środę mamy wizytę u dr Z, wtedy mam już mieć większość badań zrobionych. Dziewczyny mam 2 pytania: 1 - moja dr rodzinna nie chce mi podpisać zgody na IVF więc chcę się zapisać do internisty w novum czy ekg które należy wykonać musi mieć opis? u mnie nigdzie nie robią ekg z opisem tylko sam wydruk czy to lekarzowi wystarczy? 2- jak tak sobie liczyłam to jak wszystko dobrze pójdzie to ewentualna punkcja byłaby pod koniec kwietnia, a w kolejnym tygodniu wypada 1 i 3 maja, i nie wiem jak klinika będzie czynna, i czy zrobią mi transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato76 -wiesz zabralas jej kochanego synusia i pewnie nie dbasz o niego jak ona to by robiła jest zazdrosna. ale czemu one to tak brzydko okazuja i sa takie wredne tego nie umiem pojac. ja jak bede kiedys tesciowa dla swojej synowej to ona juz mam przekichane ale nie bede sie wtracac jak sobie poscieli tak sie wyspi. owszem pomoge w miare możliwości ale bez wtracania. Tak ja bede dobra tesciowa ja wy prawda. my bedziemy inne niz nasze tesciowe kochane takie do rany przyłóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monka 26 -Witaj ! Super , że odezwała się ! Co do zgody internisty , to zrób sobie w Novum . Ja tez tak zrobiłam .a co do ekg , to mi sie wydaje , że sam wydruk wystarczy . No już coraz bliżej jesteś . A tym jakie dni wypadna niemartw się , napeno będzie jakies rozwiązanie i td .Trzymam kciuki za badania .Oby wszystko było ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka - Moze masz racje , że zabrałam jej synusia . Tylko ja zupełnie inaczej podchodzę do nie których żeczy niż moja teściowa . Naprzykład , u mnie mój M zmywa naczynia , podlogi , odkurza , prasuje , myje okna i td . Sam sobie robię jedzenie i kanapki ,to się zdarza rzadko ale robi . Natomiast mój teść , nic z tych żeczy nie robi . Teściowa mojemu tesciowi obiadek podnosi pod sam pysk , i td . Nie wiem , może oczekuje tego ode mnie , żebym tak samo postępowała . Tródno mi powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :* Jakoś nie mogę się zebrać żeby usiąść i pogadać :( Jestem zawalona obowiązkami ostatnio. Praca, dom, szkoła i jeszcze podjęłam się napisania publikacji :( Nie wiem czy to był dobry pomysł :( Jeszcze to okropne oczekiwanie do Wielkiej Soboty :( Trzymam za Was wszystkie kciuki :) Oby kwiecień był dla Nas szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - moja promotorka ze studiów licencjackich zaproponowała mi napisanie (na podstawie mojej pracy licencjackiej) publikacji, która ukaże się pod moim nazwiskiem w jej książce. Ogólnie ma dotyczyć wychowania w dobie XXI wieku a co za tym idzie - przemocy i agresji wśród dzieci i młodzieży... Niby nic trudnego do zrobienia, ale muszę to w końcu dokończyć, a nie mogę się zebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena - moja praca licencjacka była na ten temat więc mam ułatwione zadanie... Tylko jakoś chwilowo chęci brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii - moją dr jest Dobek i nuci.;D My jesteśmy zadowolone-Ona jest już w ciąży !! Jak masz wątpliwości,to pytaj się Jej o wszystko.;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983 - tak -- masz rację ! Ja nie mam już aż tyle czasu co na tym zwolnieniu.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Co do kochanych teściowych. Mi niestety los dał dosyć ciężką charakterem teściową. Jak dowiedziała się o naszym ślubie napisała do mojego męża smsa " przemyśl to, to będzie najgorsza decyzja w twoim życiu". Mój mąż nie posłuchał się jej, powiedział jej tylko, że to jego życie i jego decyzja. Kocha on matkę ale ma do niej dystans, kiedy był mały porzuciła go, zostawiła babci na wychowanie i z nowym facetem założyła rodzinę. Kiedy jesteśmy u niej jego nigdy nie ma, nie akceptuje mojego męża. Widziałam go tylko 2 razy - na naszym ślubie i raz kiedy moja mama pojechała ze mną do teściowej - alez jaki on był dla nas miły, jaki wygadany. Do teściowej podchodzę z dystansem, ona nie wie że wiem o tamtym smsie. Początkowo kiedy nie mogłam zajść w ciąże rozgadała całej rodzinie, że przez mnie Radek nie będzie tatą. Kiedy dowiedzieliśmy się, że wina lezy bardziej po radka stronie zadzowniłam do niej. Nie aby jej to wytknąć ale prosiła abym informowała ją co u nas. I co usłyszałam " nic nie mów rodzinie, niech będzie że to Twoja wina ". Wczoraj mieliśmy telefon, przyjedzie do nas na święta, i jak ja mam się teraz czuć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - ale to smutne :(. ja z mężem zostałam wydziedziczona i odrzucona przez teściów dlatego że dzieci nie mamy. nie rozmawiamy od listopada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kordianka - smutne to jest i przykre co napisałaś . Ale czemu ta twoja tesciowa jedzie do Was na święta ? Mi osobiście nikt nie powiedział z rodzinki M nie powiedział . Ale tak sobie nieraz mysle ,że napewno rozmawiają i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena2005 - Jak te Twoje teście mogą w tem sposób do Was podchodzić ? Że dzieci nie macie ? A skąd wiedzą ..... czyli postawili na Was ........ Ja Ci życzę Kochana żebyście mnieli gromadke dzieci . A teściami , to się nie przejmój , nie długo pokażesz na co Wam stać . To dopiero im nosa utrzesz ? Jak tak wogule mogą podchodzić do spraw ? Nie rozumiem ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze to sa Święta Bożego Narodzenia , kiedy rodzinka jest cała . W trakcie życzeń , wszyscy mówią to samo . Jest to przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny współczuję Wam sytuacji z teściami, ja na szczęście mam takich co o nic nie pytają, i są naprawdę w porządku. W rodzinie to tylko moja mama i siostra wiedzą o naszym problemie, nikt więcej, nie chciałabym żeby wiedzieli bo po co. Wiadomo, jak są jakieś imprezy rodzinne to pytają a my na to, ze mamy jeszcze czas, bo co im innego możemy powiedzieć i temat się urywa. W lipcu minie nam 4 lata po ślubie, ja w tym roku kończę 27 a mój M 28 lat, więc zawsze obracamy to wszystko w żart że do 30 mamy czas ( w głębi duszy nie jest nam do śmiechu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czytam Was codziennie i cieszę się z każdej dobrej wiadomości - a ostatnio jest ich sporo :) Mam nadzieję, że niedługo któraś z Was napisze, że betka urosła:) Dziękuję, że pytacie - czuję się dobrze, wygląda na to, że mdłości mi przeszły (no ale jeszcze mogą wrócić). Wczoraj zaczęłam 13 tydzień i brzuszek mały już jest. Jak zjem to wyglądam na piąty miesiąc. Zauważyłam też, że ciuchy robią się powoli za ciasne ;) Ostatnio próbowalam wcisnąć się w jakiekolwiek dzinsy i nie mogłam się zapiąć, na upartego może zapięłabym, ale pomyślałam, że zgniotę dziecko..:) Agniren, Michaline jesteśmy teraz w takim okresie ciąży, że właśnie te nasze brzuchy wyglądają jak wzdęcie, a nie jak ciąża. Mi też głupio jest chodzić w obcisłym ;) 2 kwietnia - tak jak Ty Michaline - po południu mam USG na przezierność, to jeszcze pare dni, ale już się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja mam wizyte na 19, dam znac co i jak. Dzieki za kciuki. Jesli chodzi o tesciow, to tesciowa nie zyje (nawet jej nie poznalam). Moj M byl bardzo zzyty z mama. Jak zmarla to zostal sam. Ojciec przez dluzszy czas sie wogole nim nie interesowal. Tylko jak potrzebowal pomocy (np. gdzies przenocowac). Od paru lat maja lepsze relacje ale M mowi do niego po imieniu, bo mowi ze nie zasluzyl na to zeby mowic do niego tato. U mnie w rodzinie wszyscy wiedza o naszych problemach i mega nas wspieraja. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micheline - dziekuję Ci z całego serca za przekazanie 1% dla Filipka👄❤️ Dzwoniłam do dr. Mam zacząć brac od dzis tabletki naty na wyciszenie przed stymulacji i na likwidacje trobielki. Mam nadzieje ze w następnym cyklu rusze juz z procedurą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kordianka- przeprasza ale musze to napisać CO ZA WREDNY BABSZTYL. CO ZA S...KA pRZEPRASZA ALE NIE NAWIDZE TAKICH LUDZI obłudnych i bardzo fałszywych. niech popatrzy na siebie swietoszka. jeszcze jak mi powiesz ze siedzi w kosciele w pierwszej ławce to parskne smiechem zenada. baba z piekła rodem. Wiesz powiem że Radki to fajne chłopaki. Mam kuzyna o takim imieniu i jest zajebisty bardzo opiekunczy i bardzo rodzinny bardzo :) fajnego masz męża. a jej nie zapraszaj na swieta powiedz ze idziecie do Twojej mamy niech małpa sama siedzi w domu to nie wigilia zeby przy stole siedziała z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena2005- następni psychole jak można tak robic przepraszam cie ale nie rozumiem takich ludzi ktorzy tak sie zachowuja gorzej niz zwierzeta wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza1978 - z tego co ja pamiętam, no to Captcha też chyba sporo przeszła.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaaa - moje gratulacje, jeśli chodzi o dostanie już @.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×