Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Accu81

Klinika NOVUM

Polecane posty

Witam dziewczyny, ;) ja jutro mam wizyte w novum bede miala usg jestem w 12 dc mam miec inseminacje nasieniem dawcy chyba wszystkie badania juz mam ale co najgorsze to mam zapalenie pecherza i boje sie ze jak pojde to mi lekarz powie - niestety ale przez zapalenie nie da rady probowac w tym cyklu ;/ jak uwazacie?? po drugie nikt nie przepisal mi zadnych lekow... czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi2983- To transfer , będziesz mniała po Świętach ? A le masz zamrozonych dzieciaczków ? Najgorsze te czekanie , ale mam nadzieje że zleci szybko .Ja teraz podchodziłam bez clo , i mniałam jednego .Trzymam kciuki za rosnące pęcherzyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii- A mówiłaś wcześniej dr , że masz zapalenie ? Czy dopiero teraz dostałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato mam zamrożonych 6 zarodeczków jeszcze :) może ten 2 raz będzie szczęśliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do transferu to tak mi się wydaje że o świętach bo przed to chyba raczej nie zdążę skoro 03 kwietnia wypada mi 11 dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren, trochę sie zaokraglam i mam wrażenia, ze brzucha już nie da sie wciągnąć:-).. Następne usg mam we wtorek 2.kwienia. Lato, czuje sie różnie.. Ogólnie dobrze. Napadaja mnie mdlosci. Raz mniejsze, raz większe. Nie narzekam i życzę każdej tych mdlosci ciazowych.. Idii, nie sadze, zeby to przeszkodziło przy IUI.. Malwi, Iza, trzymajcie sie, ja za Was wszystkie trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi 2983 - To super ! 6 dzieciaczków , to masz o co walczyć ! Ja też jestem takiej myśli , żeby ten drugi raz był dla Ciebie szczęśliwy i trafny ! Jak strzał w dziesiatkę ! Tego Ci Kochana z całego Serca Życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii - tym się nie martw , będzie dobrze .Tak mi się wydaję . Moja koleżanka podchodziła do transferu lekko przeziębiona . I jej udało się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy.... jutro ... tylko zastanawiaja mnie te tabletki jak czytam wasze posty to wiekszosc bierze jakies a mi na poczatku nic nie kazala brac potem jak dzwonilam na konsultacje to pytala mnie czy biore pregnyl (nie wiem czy dobrze napisalam) ... normalnie zgłupiec idzie... a skad ja to mam wiedziec...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac na mój problem i jestem zalamana .... (zespół Pottera u dzieci) a tu jak czytam wasze posty to załamka... tak bardzo mi przykro że tak się dzieje... i co najgorsze nie ma jak pomóc ;( Trzymam za WAS WSZYSTKIE KCIUKI :*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - Ciesze sie że u Ciebie wszystko w porządku . Ale tak to wszystko jesz ? Mam nadzieje , że nie długo każda z Nas będzie pisać o dolegliwościach ciążowych . Oby tak było !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii- pregnyl , jak już to powinnaś wziąść na pęknięcie pęcherzyka . A kto Cię prowadzi w Novum ? iI dlaczego wczesniej z dr prowadzącą nie uzgodniłaś wszystko co do leków i td .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak; idac do lekarza a byl to pierwszy raz w tej klinice i pierwsza decyzja o inseminacji...wogole nie mialam pojęcia(zreszta dalej malo na ten temat wiem) co i jak i po co brac albo nie brać i kiedy... wiec to ona powinna powiedziec co i jak ja sie na tym nie znam... dr Dobek.. wiem pewnie poowiecie to trzeba zadzwonic i sie dokladnie zapytac ... no wiec powiedziala mi ze to jeszcze mi powie... ja mam jednak obawy jak czegos teraz nie wezme to beda nici w tym cyklu...i znow mc w plecy- chodzi mi o badania i wszystkie te przygotowania w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Lato, jem wszystko, No za wyjątkiem rzeczy zakazanych.. Agniren, a Ty jak z wyglądem i samopoczuciem? Karina, a co u Ciebie? Monka, hop hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii - Dziwnie to jet co napisałaś , że dr nic Ci nie powiedziała i td . Ale w Novum pracują najlepsi specjaliści , więc uważam że jesteś w dobrych rękach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina - to super , bo mojego M kuzynka podczas gdy zaszła w ciąże na nie które żeczy nie może patrzeć i jeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato teraz jak jesteś na zwolnieniu to nadrabiasz pisaniem za igrek? Przynajmniej jest czas na czytanie i pisanie na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziala mi tylko tyle ze mam sobie kupic test owulacylny a potem kontrolowac u swojego gin przez usg bo jestem z poza warszawy wiec nie na reke mi tam jezdzic taki kawał (raz powiedziala ze mam sie zgłosic jak pecherzyk bedzie mial 22 mm a przy rozmowie tel ze jak bedzie mial 18mm ... jestem niesmiala i glupio mi czasem non stop pytac dlaczego tak a nie inaczej dlatego pytam Was.. zreszta nie bede ich pouczac... a prawda jest taka ze za kazdym razem mowia inaczej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwi 2983- tak , jestem na zwolnieniu . Co do czasu to mam jego dużo , więc mogę nabieżąco dziewczynom pisać . Przynajmniej czas szybko zleci i td . Oglądam miedzy czasie filmy , robię sobie obiadki . I to całe moje zajęcie . Zabaczysz i przekonasz się jak to jest nie długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Lato jak to jest bo w lutym tak siedziałam i myślałam ze kota dostanę.A dali ci zwolnienie na leżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idii - W każdym bądz razie trzymam kciuki za jutrzejszą udaną IUI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam L4 , a niena leżenie . Tak sobie żartuję w tej chwili . Ale z crio-t są zarodki słabsz i więcej trzeba odpoczywać . Moja dr prowadząca powiedziała mi żeby nic nie robiła . Chodzi o to żebyś nie spszątała i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że jak ma się udać to czy się będzie leżało czy nie to i tak się uda. Chociaż wiadomo, że lepiej nie ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaline juz widac, narazie nie jest to jeszcze taki brzuszek ciazowy ale ja juz go widze, no i juz nie pasuja dotychczasowe rzeczy, a obcislych unikam. Bo mam wrazenie ze moze inni mysla ze jem za duzo. Maz ostatnio proponowal basen, powiedzialam ze nie wiem bo juz wygladam inaczej, liczylam ze odpowie ze ladnie, a on na to ze dlatego pojdziemy rano!!!! Mezczyzni czasami sa okropnie praktyczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniren nie przejmuj się mężczyźni już tacy są tego się nie zmieni. A dużo przytyłaś od początku ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
captcha- G4RATULUJE cI KOCHANA. mOŻESZ UZUPEŁNIĆ STOPKĘ TO TWOJ PIREWSZY TRANSFER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×