Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"A mi się pojawia na tej stronie jedna wielka, biała nicość. Aż tak źle?\" No fatalnie,pod warunkiemze glosniczki masz wlaczone. Fotka powinna cie sie pokazac z ładna dziewczyna,z deczka jednak demoniczna. P.S.A mowia ze nie ma demonow.:-/..........................sa,sa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, widziałem - ale akurat czytałem co innego więc na mnie nie zadziałało. Hmm, dyskretnie - brzmi kusząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze o rybie;-) Przeciez mowie ze jeszcze nie jadlam pod stolem,hehee. Ach ci faceci,oni nawet\"pod stolem\"rozumieja jak \"na stole\"? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było powiedzieć, to bym Ci podesłał. O właśnie, dobrze, że mi przypomniałaś - włożyłem płytę i zapomniałem - ech ten Puchatek, nic mi nie przypomina futrzak jeden :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o czym Wy mowicie z tym Imagination, bo nie kumam? Pisze bo cos mnie tknelo z tym seksem przedmalzenskim, w Biblii tysiąclecia nierzad to to samo co cudzolostwo a codzo lostwo jak wiadomo to wspolzycie z czyims malzonkiem, wiec nie jest tak konkretnie napisane ze seks przedmalzenski jest zabroniony, ale zaraz oberwe ze sie usprawiedliwiam. Ja mam zamiar pobrac sie z mezczyzną z ktorym strace lub straciłam dziewictwo ;). Nie zrozumcie mnie zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Niezle..mozna sypiac z kim sie zechce, aby nie byl/a cudzy/a? Madralka troche rozpustny ten twoj Bog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ja powiedzialam o rozpuscie, rozpusty Biblia zabrania wiem o tym. Czytaj o czym była mowa to zrozumiesz o czym pisałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Przeciz w Biblii nie jest napisane ze mozna miec tylko jednego chlopaka. Mozesz miec i 20 i z kazdym mozesz sypiac? Tak mowi twoj Bog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy odnajdziesz w sobie Światło Zrozumiesz, że zawsze byłeś w środku mądrości. Im bardziej zagłębisz się w to, kim naprawdę jesteś ze swym zrozumieniem i pomieszaniem ze swymi złościami, pragnieniami i spaczeniami Tym szybciej znajdziesz prawdziwego Boga. Wtedy powiesz Znałam cię całe życie i nazywałam wieloma różnymi imionami. Nazywalam cię matką, ojcem i dzieckiem Nazywałam kochankiem. Nazywałam synem i kwiatami. Nazywałam swoim sercem. Lecz nigdy, aż do tej chwili, nie nazwałam ciebie Mną. Podręcznik godnego życia we Wszechświecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a mam zamiar pobrac sie z mezczyzną z ktorym strace lub straciłam dziewictwo.\" Mam zamiar miec jednego Kochanka, tak mowi moj Bog, czy ja cos powiedzilam zlego, napisalam tylko, ze nie jest konkretnie napisane o seksie przedmalzenskim, wiedzialam ze mnie zle zrozumiecie, mala a Ty wiesz o co mam na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka czy twoim zdaniem dziewczyna ktora chodzila z kilkoma chlopakami i ze wszystkimi sypiala a np. 8 zostal jej mezem jest przed Bogiem czysta? tak tylko pytam. nie musisz odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie jest czysta jest strasznie brudna w oczach Boga, ale wiesz nie nam oceniac, moje zdanie jest takie ze nasz pierwszy powinien byc mezem cokolwiek to znaczy, a jesli jednak sie z nim nie uda wtedy nie wiem co robić, błagac o przebaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralka ja się domyslam, wiesz że dla mnie to bez znaczenia, to ja decyduję z kim będę uprawiać seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wiem ja tez o tym decyduje, tylko mi naprawde zalezy zeby mnie zle nie rozumiano, chce miec tylko jednego partnera na cale zycie jak sie nie powiedzie to nie wiem chyba pozostane w celibacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osroslup
Madralka zrozumialem to tak: jesli rozpoczniesz ze swoim chlopakiem wspolzycie przed slubem i on zostanie twoim mezem, wszystko jest w porzadku. jesli rozpoczniesz wspolzycie przed slubem a on nie zostanie twoim mezem bedziesz prosic o przebaczenie. o przebaczenie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×