Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Buu - zapomniałem zarchiwizować zakładki w przeglądarce :( i straciłem Mała te wszystkie linki od Ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze, zycie to zmiany, natkniesz się na nowe, nucz się nie przywiązywać bo widzsz że trzeba zostawić w 5 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie będzie łatwo się nie przywiązywać. Ale masz rację - i tak już miałem bałagan w zakładkach. Ale jak możesz to podeślij mi to o śmierci - tam gdzie było o tym małym co pamiętał, jak był rycerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten też ;) ale chodziło mi o inny - z tym chłopczykiem co był rycerzem - jak nie to sobie poszukam na topiku jak wklejałaś I tak thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stevenson profesor psychiatrii na Uniwersytecie Wirginia, w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku rozpoczął szeroko zakrojone badania. Przebadał ok.1500 osób poddając je hipnozie, a dokładnie zweryfikował ok.30 najciekawszych przypadków. W całej grupie kontrolnej pojawiały się wspomnienia poprzednich żywotów. BEZ WYJĄTKU!!! Jest to stwierdzenie szokujące i trudno je zaakceptować, ale przecież z faktami się nie dyskutuje.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problemu, żadnego :) :) a gdyby stronka nie chodziła, to masz coś pisać żeby odblokować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - a ciekawi mnie jak znaleźć takiego człowieka hipnotyzującego. Widziałem na tej \"różowej\" stronie jedną kobietę - ale ciekawe jak ich jest dużo w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jest ich sporo, ja się nigdy tym nie interesowałam to jakoś samo wyszło, najlepiej by było zapytać na jakim forum tylko nie wiem z jakiego rejonu Polski jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz do tej babki maila i zapytaj, z tego co się orientuję ok 50 -70 zł, zalezy czasami sesja regresyjna trwa nawet 3 godziny, ale wiesz co nie każdemu się udaje, mój kumpel probował już z pięć razy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie zależy od interpretujących te dowody czy \"dowody\" - dla jednych wiele dla innych żaden z nich nie jest dowodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> dreamer2006 Oczywiście że to zalęzy od oceniającego. Mnie chodziło o to czy ktos to potwierdził. np. że wg taka osba sie urodziła kiedys. Gdzieś kiedyś czytałem jak ktos próbował udowodnic taki przypadek. Ciężko mu to szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×