Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Wiesz profesor,jestes dziwakiem,strasznym. Jak mozna z taka osoba jak ty dyskutowac,gdy nie ma o czym? Jak masz byc wiarygodny,gdy jestes \"jak w zalaczniku\"-kazdy widzi. O co tobie wlasciwie chodzi? Masz ochote sie wyzyc,pouragac troche? Zmusic do \"myslenia\",bysmy byli tacy jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tekstem typu \"nie dociera???gar wody na lepetyne???\" to ja jestem pewna,ze tu z tym daleko nie zajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze dyskusie . to moj ostatrni wpis ocena: dno intelettualne . brak samodzielnosci . koltun . sekciarstwo. rzygtam wam na lepetyny . waszych odpowiedzi nie bede czytal ... w waszym towarzystwie wzajemnej adoracji piszcie sobie co chcecie. pytania moje pozostana bez odpowiedzi bo rzucam perly przed wieprze. wasz Pan BOG- profesor zwyczajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wiesz profesor,jestes dziwakiem,strasznym.\" Ja też jestem :P I dobrze mi z tym ;) Swoją drogą co to jest \"dziwactwo\"? Odstępstwo od normalności? A kto określa \"normalność\"? \"Masz ochote sie wyzyc,pouragac troche? Zmusic do \"myslenia\",bysmy byli tacy jak ty?\" Rzeczywiście - profesor sprawia IMHO wrażenie jakby oczekiwał, że wszyscy mu przyznają, że ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHA Profesorze - rozwaliłeś mnie tak maksymalnie tą wypowiedzią, że aż prawie się popłakałem ze śmiechu. \"Nie porównuj się z innymi bo staniesz się próżny lub zgorzkniały - zawsze bowiem znajdą się gorsi i lepsi od Ciebie\" (Desiderata) \"dno intelettualne . brak samodzielnosci . koltun . sekciarstwo. rzygtam wam na lepetyny .\" Czyżbyś wykonywał projekcję postrzegania siebie samego? Baw się dobrze w życiu - \"wyżyno intelektualna\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesorze
A w jakiej sekcie-organizacji przebywałeś tyle czasu,że zdarzyli ci tak w mozgu namieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream,i po tej puencie nadal watpisz,co mialam na mysli nazywajac profesora dziwakiem?????? Ja tez jestem swojego rodzaju dziwakiem,ale nie groznym dla otoczenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ❤️ moje dotychczasowe poglądy na rzeczywistość straciły na aktualności podobnie jak z odkryciem elektryczności ludzie przestali zadowalać się świecami, ale czy świece to coś gorszego??? nie rozumiem po co kogoś uszczęśliwaicna silę, nie uznaję żadnych ekspetow od doświadczania, odkąd pamiętam buntowałam się, możemy co najwyżej dzielić się z innymi zapatrywanianiami na świat z nadzieją ze im to może pomóc zrozumieć siebie, to co możemy zrobic to komentować, ruch formę i mysl, nasz komentarz bedzie wtedy cenny jesli pomoże chociaż jednej osobie poruszac się z wdziękiem i mysleć jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, sroki miałaś rację wczoraj z postami- to nie Ty pytalaś-, takie tempo narzuciliście że sie pogubiłam, glowne religie które biorą swoj poczatek z biblii rywalizują ze sobą z powodu zapisu \" nie bedziesz mial innych bogow przede mną\" to naprawdę smutne, Wschód jakoś nie ma tego problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała \"moje dotychczasowe poglądy na rzeczywistość straciły na aktualności\" Nie rozumiem. Tzn.? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer opowiadałam o tym na topiku gdy dziewczyny zapytały jakiego jestem wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądaliście \"Szkoła dla łobuzów\"? - co prawda mówienie o filmie po dotarciu jak narazie do połowy to może to nie jest najlepszy pomysł - ale ten film jest przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"cokolwiek robimy kierujmy się przy tym mądrością, miłością i radością i sprawmy by stało się to udziałem innych \" ❤️ fajnie się Wami gada, miłego dyskutowania, miałam dzisiaj najlepszy z mozliwych dni i przesyłam pozytywne wibracje już dzisiaj zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - ten świat momentami mnie przeraża - słyszeliście o Krzysztofie Kononowiczu http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/zobacz-kandydata-na-prezydenta-miasta-xxi-wieku,815615,2943 Gdyby gość sobie po prostu jaja robił to można by się śmiać. A ten człowiek jest ewidentnie chory - choroba nie wybiera, dlatego zupełnie nie rozumiem tego ogólnego rechotu w tej sprawie. To naprawdę jest zadziwiające. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile świadkowie płacą za druki czasopism i książek które dostarcza im WYDAWNICTWO STRAŻNICA ? (Watchtower)???? wyczytałam, ale zaraz mi głowę zetniecie za te wyczytane teksty, zaznaczam nie mojego autorstwa : \" Traktatowe Towarzystwo Strażnicy nie jest niczym wiecej jak Towarzystwem rozpowszechniającym literaturę religijną, a wiec tylko organizacją wydawniczą. Jego założyciel Russel założył je w celu rozpowszechniania swoich książek i nigdy nie robił z tego tajemnicy. We wszystkich jego tomach \"Studiów bibilijnych\" na jednej z ostatnich stron czytelnik znajdzie wskazówkę : \"Bibilijno traktatowe Towarzystwo Strażnicy\" - jest to nazwa firmy zajmująca się wydawaniem wazżnych religijnych ksiązek i czasopism. Jednak po śmierci Russella uczyniono z tej firmy \"kanał informacyjno -łączący\" między Bogiem a ludzmi decydujący o zbawieniu. I oto jaki rezultat. Dzisiaj w całym świecie pracuje dla niego wiele milionów honorowych sprzedawców pism i ksiazek- często w najcięższych warunkach i w trudnej sytuacji społecznej- w dobrej wierze iż służą tym Bogu\" koniec cytatu coś takiego.... http://www.brooklyn.org.pl/listy/images/2000-05-01a.jpg zastanawiające dlaczego nie mają cennika podawać na zebraniach? to nie jest żadna agresja wobec śJ...piszę to z troski o nich aby przejrzeli na oczy i zobaczyli komu słuza i to nie jest żadna wyzszosć nad nimi, nigdzie w żadnej dyskusji nie pisałam ze jestem od nich \"lepsza\" \"mądrzejsza\" ...ze jestem kimś ważniejszym, wyzszym.....to wobec zarzutu marzyciela. ja ciągle podaję krytykę Stowarzyszenia ktore oszukuje ludzi, a to tylko dlatego żeby ostrzec tych którzy ślepo idą śladami biznesmenów z Brooklinu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelio - proszę Cię - mów lepiej o swoim Bogu i daj spokój ŚJ. Możesz to zrobić? - bo to i tak do niczego nie prowadzi - na pewno nie wzbogaca Twojej wiary i duszy a niepotrzebnie pogarsza atmosferę. No chyba, że chcesz się do nich zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy, gdy mówiłam agresywnie i tak to odebraliście to chcę przeprosić was, którzy miłujecie Pana🌻...ale jeśli miłujecie to zobaczcie otwartymi oczami jak to na prawdę wygląda i wtedy służcie już TYLKO JEMU BOGU JEDYNEMU...SŁUŻCIE JAHWE, tak jak Go kochacie ale nie słuzcie wydawnictwu. Bo ja wiem ze macie szczere serca dla Pana. i nie chcę się wywyższać, raczej powiem ze wybaczcie mi jeśli tak mnie odebraliście...inne są moje intencje, na prawde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×