Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość Wierze w Boga
a czy jesli przetrwam rok czy moge dalej odnawiac te modlitwy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi dzień odmówiłam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenna aura
Nie tylko uratuje, ale i zbawi. :D Jezusa wyręczy, zastąpi i siądzie po prawicy. Buhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że modlitwa ta skutkuje BÓG honor ojczyzna!!!!!!!!!!!!! Polska krajem katolickim i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fertfe
chyba sobie wydrukuje te 15 modlitw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam czynią wielkie cuda, łaski płynące z tych modlitw można juz zauwazyc po kilku dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego drwisz z wiary innych
?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Solansz, no proszę, pokazałaś się ;) Twoje wypowiedzi są baaardzo KATOLICKIE, bo do chrześcijaństwa to się wcale nie umywa: 20:24 [zgłoś do usunięcia] solansz http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3315301 &start=20880 tylko uważaj na niejaką Kamelię bo przytłoczy cie miłością Kameia nie bądz wścipska, nic Ci nie zrobiłam a siejesz nienawisć. Wynocha jak ci sie nie podoba. I nie wtrącaj się - to nie twoj topik. do moderetta MOGĘ OFICJALNIE PROSIĆ O USUNIĘCIE WPISÓW KAMELI!!!!! BARDZO PROSZĘ :D :D Oj, Solansz, i komu słoma z butów wyszła, katoliczko pełna miłości do bliźniego?? ;) Nie polecam Wam tych Solanszowo-brygidowych modlitw, bo jesli macie się w taką Solansz zamienić pod ich wpływem, to współczuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:33 [zgłoś do usunięcia] Urodzinowa s.d. Lepiej się teraz czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mnie Ciebie oceniać :) Twoje zachowanie jest za to bardzo eleganckie Urodzinowa s.d. nieprawdaż? nic ci nie zrobiłam a ty mnie ośmieszasz, ale to chyba w twoim stylu powodzenia zyj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Urodzinowa s.d.
a ty się bawisz w dobrą ciocię to takie religijne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solansz ,przecież takie są fakty, próbujesz wzbudzić poczucie winy w urodzinowej..., ale fakty ZAWSZE WYCHODZĄ, PRĘDZEJ CZY PÓźNIEJ- ONE WYCHODZĄ. Sztuką i madroscią jest wyciagać wnioski i umieć zostawiać to co złe, a nie pokazywać palcem na kogoś i tym sposobem odwracać kota ogonem ,wybielać siebie i oczerniać innych. To nie wina urodzinowej że tak na mnie reagujesz...nawet na innych forach gdzie bardzo dawno mnie nie było wchodzę a tu bach...taki zonk. Ona pokazała to tutaj bo nie godzi się mówić o Bogu a jednocześnie mówić: "Wynocha i wynos się stąd to nie twoje zabawki" . To nie moze iść z sobą w parze. I nie idzie. Modlitwy do innych- poza Jezusem nie przynoszą dobrych owoców- TYLKO JEZUS ❤️ J 15:5 Bw "Ja jestem krzewem winnym, wy jesteście latoroślami. Kto trwa we mnie, a Ja w nim, ten wydaje wiele owocu; bo beze mnie nic uczynić nie możecie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Solansz, nie mów, że Ty też jesteś niedowidząca :D Pisałam, że jestem złośliwe i niepokorne cielę. Zniżyłam się do Twojego poziomu ;) Dziękuję, mam nadzieję że dalej w życiu pójdzie mi tak dobrze jak jest teraz :) Pomarańczo, nie dotkniesz mnie ;) Dobrą ciocią też nie jestem, ale pracuję nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeci dzień odmówiłam
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierze w Boga
Powiedzcie mi czy w tej modlitwie Ojcze nasz te slowa" i nie Wodz nas na pokuszenie " sa ok? poniewaz Bog nie wodzi nas na pokuszenie tylko szatan nas kusi w sumie .....za kazdym razem gdy odmawiam ta modlitwe to przeskakuje te slowa bo wydaje mi sie ze obrazam tym Pana Boga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, pierwsze skojarzenie tych słow jest na niekorzyść Boga. A w Biblii jest to napisane: i nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego! \" Wydaje mi się, że jeśli zamienisz słowa \"nie wódź\" na \"nie dpouść...\" to się nic złego nie stanie, w końcu to słowa Jezusa. Może też chodzi o to, że Bóg czasem używa pokus czy Złego aby człowiek wyciągnął naukę, np. Szatan był narzędziem w rękach Boga w przypadku Hioba. Sam Bóg nic nie zrobił, dał Złemu wolną rękę a dla Hioba to była próba wierności i wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie wodź nas na pokuszenie... Ja to rozumiem dwuznacznie, otoz jeśli żyjemy blisko Boga i jesteśmy silni to pokusa nas nie dosięgnie, ale tam gdzie mamy słabość lub jesteśmy ślepi na konsekwencje naszych czynow tam nas kusi, a jak skosztujemy zła poźniej dokonujemy wyboru czy chcemy iść drogą pokusy czy nie. Jednakże poznanie dobra i zła i sprobowanie co pokusa niesie z sobą są czasami potrzebne by wiedzieć jakie niesie z sobą konsekwencje i w ten sposob otwieramy sobie sami oczy na zło, a modlitwa \'\'nie wodź nas na pokuszenie\'\' to jakby prośba do Boga \'\'Otworz mi oczy na konsekwencje jakie poniosę ja/moja rodzina/bliscy itp... abym świadomie trzymała się od jaknajdalej tego zła\'\', inaczej \'\'Uczyń mnie pełną rozumu i świadomości mojich czynow, spraw bym zawsze wybierała dobro w mojim życiu i by rozsądek brał gorę nad zmysłami\'\'. Możliwe że coś minęłam, jednaj w słowach \'\'nie wodź nas na pokuszenie\'\' zawarte jest to wszystko i więcej :) wszystkie słabości człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''trzeci dzień odmówiłam'' ja jak się modliłam nie liczyłam na nic, zawsze z niecierpliwością oczekiwałam chwili ciszy i połączenia się z Bogiem w modlitwie, myślę że u każdego człowieka wyryje ona inny ślad bo każdy z nas jest inny, chodzi głownie o uświęcanie i o dążenie do doskonałości duchowej, zaufanie Bogu, powierzenie siebie Jego opiece i otwarcie Jemu na oścież drzwi do swojego serca. To ostatnie jest Bardzo istotne, gdyż dzięki temu wiele się dzieje dla nas i Bog może działać w pełni. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czwarty dzień odmówiłam
:) A ja lubię tę formę modlitw zanoszonych do Boga za wstawiennictwem świętych:) I wierzę głęboko w wysłuchanie tej formy prośb do Boga ale równocześnie pamiętam, że On decyduje, w jaki sposób odpowie na prośby do Niego zanoszone... On wie, co dla modlącego się jest najlepsze:) tutaj link nt http://www.jezuici.pl/parakow/pismo1/2005/05/wstaw.htm W Kościele rzymskokatolickim kult świętych uregulowany jest w prawie kanonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononnonono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do kogo wy sie modlicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wierze w Boga
Ja dzisiaj zaczelam odmawiac po Koronce z Radiem Maryja ;) Piekne Modlitwy i az tak duzo czasu to nie zajmuje,30 min moze 35 spokojnej modlitwy...pomodle sie za was i za mnie zebysmy wytrwali/ly =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to do kogo
Do Boga samego!!! Poszukaj sobie stronkę lub dwie wcześniej 15 Modlitw Św Brygida je nam za wzor pozostawiła, nazywają się tajemnica szczęścia, jest też link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protestanci prawda o was
Czy nie jesteście ślepi??? Czy nie odrzucacie ziaren razem z chwastami??? Czy nie macie w rękach kamieni i czy nie rzucacie nimi we wspołbraci ktorzy do Jezusa jak i wy przychodzą, tylko dla nich właściwą drogą? Macie to na końcach językow aby siebie określiś świętymi, a świętych odrzucić, a podążanie za Jezusem rozumiecie tak, jakby wasze było najlepsze, a wszystkie inne są fałszywe. Nie macie tolerancji dla katolikow, choć katolicy maja dla was, pewnie dlatego ktoś się was obawia, że jesteście sektą, bo są ludzie wierzący i niewierzący i jeden drugiego nie potępia, żyje religia koło religii, i nie rozpychają się z tym kto ma racje a tu wylazł taki fałsz, pycha nad innymi i obłuda, że rzygać się chce. Wolałabym faceta tolerancyjnego ateistę niż nietolerancyjnego protestanta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Protestanci prawda o was
.........nie podoba mi się jeszcze jedno: każdemu człowiekowi zdarzają się upadki, a wy postanowiliście odsuwać się od tych ktorzy upadną, odejdą od Boga,wpadną w alkohol, narkotyki,prostytucję. Czasem napomnienie pomaga, a czasem nie, a jeśli nie pomaga zamiast walczyć odsuwacie się i biednego zagubionego człowieka zostawiacie na pastwę szatanowi, pokazując mu swoją postawę odsuwacie się od niego. Kojarzy mi się to z wyższością nad słabszymi. A Jezus przecież powiedział ''Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień''. Poza tym idąc tym torem myślenia i postępowania można odmowić pomocy komuś kto będzie w wielkiej potrzebie. Nie ma w was charyzmy dla mnie. Ona jest martwa i to jest wasz wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×