Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość Strasznie dziwna nuda
:D:D:D:D:D Świt dobry wszystkim, którzy nie bawią się w piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Nie rozmawiam z kretynem. Najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. } :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to na co? Malutka chciała sobie poukładać panele ;) na ścianie czy na podłodze :P Ale ktoś był niedobry i ewenementy kafeteryjne pousuwał ;) No i znowu dążymy do 15 tys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam o jednyM, w liczbie mnogiej kojarzą mi się sympatyczniej zdecydowanie;) w kolorze blue:P gdzie się podziali nasi dyskutanci? Pan niebieski i Pan od wycieczki? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no ja ani Pan niebieski ani Pan od wycieczek ale jestem jakby ktoś coś :-P tylko chyba wątek się skończył to co może wspomniane przez solansz duchy??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem, jakby co. Tylko jestem zaabsorbowany pracą. Tworzę serwis internetowy dla Pań :). Ale jak ktoś ma jakiś ciekawy temat do dyskusji to , za pozwoleniem, chętnie wtrącę swoje 3 grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja! I ja! Wybierz mnie! Ja wiem gdzie mieszka lord Farquad! A może to nie ta bajka?! Mała, mam pare \"praktycznych\" pytań dotyczących regresji. Masz ten sam mail co rok temu? Mogę pytać? Jeśli wolisz, to mogę pytać na forum, ale nie chcę zaśmiecać i burzyć poważnych dyskusji na temat nudy osobników różnorakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer mam inny komp i niestety nie mam , chyba ze poszukam w wysłanych do Ciebie. Co Cię tak interesuje? To doświadczenie dużo mi dało ale nie zajmuję się tym, dla mnie jest tu i teraz i vipassana. Mogę potwierdzić słowa Jameisona, właściwie istnieje tylko jedno życie, ale rozgrywa się ono w wielu ciałach, miejscach, kulturach i w różnych płciach. Niezależnie od wszystkiego, co nas różni, w kręgu reinkarnacyjnym wszyscy jesteśmy braćmi. Poszukuj, doświadczaj i tak życie nas stawia przed prawdą do której dojrzeliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem , pozdrawiam wszystkich !!!! temat sie skończył ... Przeważnie w takich sytuacjach wymienia sie stare kawały albo wchodzi się na seks i politykę .jeśli to nie wypali - pozostaje pogoda .U mnie jesienna .Tak jakby kogoś to interesowało .Nie wiem dlaczego , no ale jakby ...Wiem ,że nudzę ale lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos seksu to jest dość popularny topik seks z księdzem (jakby ktoś miał ochotę na deczko pikanterii :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tu nie było...nie zaglądałam...i jest gorzej niż myślałam z dawnym forum bibilijnym:(, a szkoda.... bo przeciez czas głosić ludziom Boże dzieła cudownej mocy Jego.To mówi Bóg do swoich naśladowców, uczniów Jezusa Chrystusa, Pana mojego i tych którzy strzegą Słowa Jego i wdrażają je w czyn: Pwt 7:6 Bw \"Gdyż ty jesteś świętym ludem Pana, Boga twego. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, spośród wszystkich ludów na ziemi, abyś był jego wyłączną własnością.\" 1P 2:9 Bw \"Ale wy jesteście rodem wybranym, królewskim kapłaństwem, narodem świętym, ludem nabytym, abyście rozgłaszali cnoty tego, który was powołał z ciemności do cudownej swojej światłości;\" Dziękuję Ci Boze mój i Królu mój ze mogę być Twoją własnoscią, wyłączną własnością, nabytą tak cennie, bo przelaną Twoją krwią, największą z największych cen. ❤️. Dziękuję Jezu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mt 20:28 Bw \"Podobnie jak Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz aby służył i oddał życie swoje na okup za wielu.\" 1Tm 2:6 Bw \"który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie.\" Dlatego czas świadczyć , ze cena zapłaty za prawo wejścia do Miasta świętego była największą z możliwych, ceną jest Królewska krew, Jego najświetsze ciało złożone jako okup, za prawo wolności dla Ciebie i dla mnie. Wolności od potępienia, wolności od śmierci. Bóg jest dobry. Bóg jest dawcą wieczności. Jezus obiecuje nieśmiertelność, tym którzy Mu ufają i odważyli się iść po wodzie. Bez względu na to co mówi rozum, Jezus powiedział: patrz na Mnie i idz. A Piotr mimo rozumu, patrzył na Jezusa i szedł., gdy zwątpił i wichra rozszalała się zaczął tonąć, gdy tylko patrzył na Niego wszystko to co niemożliwe stało sie możliwe. To co podpowiada rozum ze jest niemożliwe, dla Pana jest własnie możliwe. :) Mt 14:30 Bw Ale Jezus zaraz do nich powiedział: Ufajcie, Ja jestem, nie bójcie się! (28) A Piotr, odpowiadając mu, rzekł: Panie, jeśli to Ty jesteś, każ mi przyjść do siebie po wodzie. (29) A On rzekł: Przyjdź. I Piotr, wyszedłszy z łodzi, szedł po wodzie i przyszedł do Jezusa. A widząc wichurę, zląkł się i, gdy zaczął tonąć, zawołał, mówiąc: Panie, ratuj mnie (31) A Jezus zaraz wyciągnął rękę, uchwycił go i rzekł mu: O małowierny, czemu zwątpiłeś? (32) A gdy weszli do łodzi, wiatr ustał. (33) A ci, którzy byli w łodzi, złożyli mu pokłon, mówiąc: Zaprawdę, Ty jesteś Synem Bożym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kamelia { bo przeciez czas głosić ludziom Boże dzieła cudownej mocy Jego. } Zdaje mi się że to właśnie robisz, więc nie wiem po co ten emot { :( }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( to oznacza ze forum bibilijne nie jest już bibilijne od dłuższego czasu, nie dostrzegłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> \"Bez względu na to co mówi rozum, Jezus powiedział: patrz na Mnie i idz. A Piotr mimo rozumu, patrzył na Jezusa i szedł., gdy zwątpił i wichra rozszalała się zaczął tonąć, gdy tylko patrzył na Niego wszystko to co niemożliwe stało sie możliwe. To co podpowiada rozum ze jest niemożliwe, dla Pana jest własnie możliwe.\" Skąd ten fragment wytrzasnęłaś? Wiara czyni cuda - to jedyna sensowna konkluzja. Nie wiara w boga, nie wiara w Jezusa, Wiara. To w co UWIERZYCIE stanie się prawdą. Tylko problem polega na tym aby uwierzyć. Prostym przykładem istnienia tego zjawiska jest efekt placebo. Jest, działa - czysta wiara. Bez boga, jezusa, księdza, popa, chłopa, wójta, świni, psa, Maryi, Rydzyka. Wiara sama w sobie, jako moc sprawcza, działająca cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem, nie chcę nikogo urażać, ale jest to topic - \"Pytania dotyczące Piblii\", a nie \"Wynurzenia domorosłych kaznodziei\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto ma jakiś ciekawy pomysł na swoją działalność, heheheh zaraz mnie zasypiecie ze te pytanie to nie tu. A może macie coś swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tylko nie bardzo łapę do czego te urywki przylepić??Czy one były na poparcie czegoś czy po prostu wkleiłaś ot tak coś po prostu żeby wkleić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Biblia była punktem wyjściowym do pewnej dyskusji i wcale nie jest żadna granica dla tej dyskusji :-D Wiara w Boga wcale nie wyklucza przecież mozliwości rozmawiania np o naukach ścisłych prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×