Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

\"I może właśnie Ty jesteś bliżej zrozumienia tej prostoty. A ja może dlatego często sam się nie rozumiem bo za bardzo staram się po swojemu, gąsienicowemu wszystko zrozumieć.\" Wiec jak chcesz zrozumiec to przestan,tym sposobem,bo nigdy nie zrozumiesz.Zato pojmiesz wszystkie religie swiata,tylko nigdy nie uwierzysz.:-) Otworz sie,zaufaj,poznaj. Tylko nie bladz,bo to nie prawda,ze wszystkie \"drogi do Rzymu prowadza\",to nie taaak. Drogi mozna poznac wszystkie,ale wybrac tylko jedna,bedziesz wiedzial ktora ta wlasciwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tylko nie bladz,bo to nie prawda,ze wszystkie \"drogi do Rzymu prowadza\",to nie taaak. Drogi mozna poznac wszystkie,ale wybrac tylko jedna,bedziesz wiedzial ktora ta wlasciwa.\" Dlaczego to nie prawda? Ja czuję, że prawda - wszystkie drogi oparte o dobro i piękno jawią mi się właściwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz ci mam opowiedziec? Ty juz masz Swojego Boga.:-)Pocoz ci poznawac mojego,skoro twoj dla ciebie jest lepszy? Mojego pokochalo moje serce i dusza z nim rozmawia.:-) Wiem o nim wiele,choc nie wszystko. Wiem to,bo mi powiedzial .;-) P.S.Ale moge sie postarac,jak co to powiedz konkretnie co bys chciala wiedziec.Tylko nie pytaj o wyglad,bo tego ci nie powiem.Nigdy nie mialam potrzeby Go widziec,wazne ze czuje i WIERZE.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - staram się mieć gdzieś utarte przekonania - widzę, gdzie mnie doprowadziły - tak kurczowo wpatrywałem się w mapy, że na pierwszym zakręcie wjechałem w drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle \"Tylko nie bladz,bo to nie prawda,ze wszystkie \"drogi do Rzymu prowadza\",to nie taaak. Drogi mozna poznac wszystkie,ale wybrac tylko jedna,bedziesz wiedzial ktora ta wlasciwa.\" z tym to się nie zgodzę nigdy:) ZADNA droga nie jest lepsza czy gorsza od innej, nie ma dwoch podobnych osób, nie istnieje jedna słuszna religia ani jeden słuszny prorok, ci ktorzy tak mówią kłamia:) dostapili skacrum ludzie róznych wyznań, metod jest wiele, najwazniejsza- poznać siebie, na początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mojego pokochalo moje serce i dusza z nim rozmawia. Wiem o nim wiele,choc nie wszystko. Wiem to,bo mi powiedzial .\" No i chyba o to chodzi - ciesz się ze swojego szczęścia, swojej drogi. Jeśli nie krzywdzi nikogo i daje Ci szczęście to myślę, że to właśnie to. Bo każdy ma swoją własną drogę. Jeśli pójdę Twoją to wcale nie znaczy, że dotrę tam gdzie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ale nie ma \"swojego\" \"twojego\" mojego\' nazwy moga być rózne Jehowa,Absolut, Allach a wszystko co jest to zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer i bardzo dobrze, że nie powtarzasz utartych przekonań\" Malutka a twoje to nie przekonania na czyms oparte? Malo tego,one za kilkaset lat,tez moga stac sie utartymi,czy bedzie oznaczalo to ze juz nie sa w modzie i sa nieprawda?????? W koncu przekonania sa przez to,ze ktos sie juz przekonal. Ja Dreamera do nieczego nie zmuszam,to jego droga.;-) Ale mala ty mu kitu nie wciskaj.Niech sie sam przekona. Ach no i skoro to co ty mowisz jest wlasnie TYM,to biedny ten swiat,bo szanse poznania masz tylko ty i moze jeszcze paru.Cos niesprawiedliwy ten Bog(twoj).:-( eeehh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ach no i skoro to co ty mowisz jest wlasnie TYM,to biedny ten swiat,bo szanse poznania masz tylko ty i moze jeszcze paru.Cos niesprawiedliwy ten Bog(twoj).\" Nie ma TEGO i NIETEGO - nie widzisz, że właśnie o tym mówi Mała. Każdy ma swoją drogę - ani lepszą ani gorszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black - ponoć to zupełnie wykonalne. Tylko, że nie zrobisz tego ot tak sobie, zupełnie nagle. To tak samo jak nie wsiądziesz po raz pierwszy do samochodu wyścigowego i nie będziesz się nim od razu ścigał z najlepszymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black próbowaliśmy ;) dreamer nie wciskam Ci kitu, ale co Ci będę gadać, przeciez wiesz:) a ja myslę każdy sądzi wg siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec powiem wam jedno. Niech kazdy idzie swoja droga. W biblii ladnie o tym pisze: \"Wy pojdziecie w imieniu Waszego(ych) Boga(ów), a my pojdziemy w imieniu Naszego Boga-Jehowy.\" Wiec z pewnoscia Moj( nie oznacza ze moj na wlasnosc :-)) to nie Absolut.Choc kto wie,jesli jestescie dobrymi ludzmi i macie dobre serca i kieruje wami dobro,to kto wie? Moze cos takich ludzi polaczy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę - 👄 - idź własną drogą i pozwól innym iść ich własną. Wklejałem Wam linka do spotkania przedstawicieli różnych religii w Asyżu - jednak można. No ja muszę zniknąć, mam nadzieję, że będziecie trochę później. Trzymcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Człowiekowi trudno nie myśleć.. próbowaliście kiedyś czegoś takiego? stać i być bez najmniejszej myśli..\" W domu mnie za to czesto ochrzaniaja,hehee Ja tego nie probuje,ja juz taka jestem,ze to robie bezwiednie,od najmlodszych lat.:-) Fajne,choc niekoniecznie zrozumiale dla innych. Taki spokoj,odprezenie umyslu.:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba chodzi o zwyczajność, o naturalny stan bycia, byłem głodny a daliścei mi jesć\" kiedy panie, kiedy to uczyniliśmy, nie wiemy\' najwięksi mistrzowie medytowali w ciszy, nie rozprawiali o swoich doświadczeniach, umiejętnościach, wyglądali na zwyczajnych ludzi, a po śmierci ich ciało przemieniało się w tęczowe światło jak to mi Del-fin kiedyś napisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dreamer,a ja mysle ze ty nie idziesz swoja droga,bardziej sie starasz isc droga malej.Ale to twoj wybor. 😘 \"Black - ponoć to zupełnie wykonalne. Tylko, że nie zrobisz tego ot tak sobie, zupełnie nagle\" Tego nie robisz,to samo sie robi,hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Dreamer,a ja mysle ze ty nie idziesz swoja droga,bardziej sie starasz isc droga malej.Ale to twoj wybor.\" Nie idę drogą Małej - jakoś nie bardzo przekonują mnie to Muldaszewy itp., nie wiem czy wierzę w reinkarnację, która jest podstawą jej wiary itd. \"Black - ponoć to zupełnie wykonalne. Tylko, że nie zrobisz tego ot tak sobie, zupełnie nagle\" Tego nie robisz,to samo sie robi,hehe\" Może u niektórych tak się robi samo - inni muszę do tego dojść. No to Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×