Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Myrevin,plisssssssssssss No prosze cie,nie zadawaj dziecinnych pytan. A Sodoma i Gomora wiesz dlaczego zostala zniszczona przez Boga? A Potop przez co byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne chodzi o to ze człowiek mając pawde przed oczyma wybiera zycie w grzechu bo takie jest łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo dla nich jasne jak slonce homoseksualizm,czy zoofila,to bylo cos potepionego.Nie mieli co do tego wskazowek w dekalogu,bo doskonale bez tego wiedzieli,czym sa takie praktyki w oczach Boga. A geje,oni byli z pewnoscia,z tym ze nie wsrod wiernych Jehowie,to wiem na pewno. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin Biblia była spisywana bardzo dawno temu a jest w niej jak byk napisane \"mężczyźni kładący się z mężczyznami(...) będą zgładzeni\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ A geje,oni byli z pewnoscia,z tym ze nie wsrod wiernych Jehowie,to wiem na pewno } Skłonności seksualnych się nie wybierw w wiekszości wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam to zrobić pytam o skierowanie na wiarę w Boga skoro próbowałam a moje kochanie wszystko stara się tłumaczyc na rozum a wiarę uawarza za cos poprostu potrzebnego i ułatwiającego życie człowiekowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ja uwazam ze wiara jest utrudnieniem i wymaga jakiegoś wysiłku, za co Bog wynagradza. Bog ma być dla nas na pierwszym miejscu, nie partner, bo wybierając drogę partnera kierujesz sie sercem, a ono jest zdradliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkymix...coz nie jestes sama w tym\" problemie\" Ja tez jestem wierzaca,a moje kochanie niekoniecznie.:-( Smutne to ale prawdziwe. Ja zyje nadzieja,ze w koncu zrozumie,pozwoli swej duszy poznac Boga i Go pokochac. To musi wyjsc tylko od niego,nie od nas,to decyzja kazdego z osobna. Modl sie za swojego meza,moze Bog mu pokarze,ze Jest.Moze zrobi to intensywniej,zrobi to tak,ze nawet ten niewierzacy Go dostrzeze. dla nas to jasne i widoczne,.ale wierze ze ci ktorzy nie wierza,nie widza i to przez to.:-( mYSLE ZE WIARA NA TYM POLEGA,ZE WIRZYSZ W KOGOS KTO JEST DLA NAS\"NIEWIDOCZNY\",NA TYM POLEGA WIARA. Tu chyba wlasnie o to chodzi,by nie widziec a uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin,a wiec w Biblii jasno pisze kim sa geje w oczach Boga i co ich za to czeka. Mowisz ze to utrudnia zycie,a wg ciebie gdyby ulatwialo to byloby lepiej? wtedy pewnie nie bylo by homoseksualizmu,zbrodni itd,hahaha bo ludzie sa jak male dzieci robia wszystko wbrew rodzicom,byle by na swoim postawic(zakazany owoc ,najlepiej smakuje,to ulomnosc po naszej pramatce-Ewie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK MU POMóC MOJA MIłOść WIDOCZNIE NIE WYSTARCZA JA NAWET SAMAM NIE WIEM TAK NAPRAWDE DLACZEGO WIERZę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takkymix, wiec masz lepiej bo jakbyś miała kogoś o innym wyznaniu w domu to jest trudniej, ale pytałam tez a ja myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już była o tym mowa wczesniej, Bog nie załozyl z góry ze stworzy ludzi grzesznych, brał pod uwagę taką możliwość, ale nie wiedział napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę wierzyć wbrew rozumowi i logice. TO CZYNI ŻYCIE SZCZĘŚLIWSZYM. Ja nie wierzę tylko dlatego, że staram się uciec od wszystkiego co ludzkie (dziwne, nie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a ja myśle--- Twój partner jest zupełnie nie wierzący czy innego wyznania?\" Moj maż jest Kk-niepraktykujacym i poniekad wrecz nienawidzacym swoje wyznania.Nie znosi w niej falszu i obludy,przesytu i nadmiaru i sztucznosci.(To sa jego slowa)Jest bo zostal w takiej wychowany,to nie jego wybor. Mimo to na razie nie dopuszcza do siebie mozliwosci zaprzyjaznienia sie z Bogiem,nie pozwala sie Mu przedstawic.Nie ma \"potrzeby\".Mam nadzieje,ze w koncu sie to zmieni. Jest jednak zainteresowany tym co ja robie,widzi ze cos w tym jest(dostrzega moje zmiany,na lepsze);-) P.S.Pozwolil by nasze dzieci poznawaly Boga Jehowe.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ale nie musi poznawać przyszłości. to jest bardzo trudna kwestia, nigdy sie nad tym glebiej nie zastanawiałam bo to co wiem o Bogu mi wystarczy, wiem ze Bog niczego nie robi bez celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak przerażająca wizja. Bóg testujący ludzkość. A nuz widelec se poradzą. A jak nie to jakis potopik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin,pogadaj z Bogiem,my ci za niego nie odpowiemy... Wlasnie wielu z nas chce rowniez poznac \"plan\"Bozy, wytrwale idziemy do celu,zyjac nadzieja....ze Bog nam to wynagrodzi. Ja nie polemizuje z Bogiem,ja mu zaufalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obwiniajcie boga i szatana za wszystko, to oddala od was poznanie bezradności wobec tego co nazywacie światem. Oddala od was szaleństwo zwątpienia we WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×