Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość mądralka
Jeśli znajdziesz rzecz w której nie nasladujemy Jezusa to bede Ci wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanibalu:) miło niezmiernie:) ja nic o internecie madralko, słowo no słowo:), ja tylko same zeznania ludzi którzy odeszli od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralko a skad wiesz ze ostatnie. Od 2 tys lat chrzescijanie wierza, ze ostatnie. Kto Ci powiedzial, ze nie dozyjesz 100 lat? Ja tak sobie czesto mysle ze staruszka bede. Chociaz zyje tak jakby kazdy dzien byl ostatnim przed spotkaniem z Panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z tym hasłem że Jezus pod niewidzialną :) haha postacią przyszedł już ponownie na ziemię, ??? wycofaliście sięjuz z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
a ja powtarzam ze Ci ludzie są przepełnieni nienawiscią to chyba nie siwadczy o nich dobrze prwada, moja siostra odeszła i nikt nigdy jej nie naszedł w domu czasem mnie ludzie tylko pytają co u niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se weszłam
przez przypadek, i hmm mądralko czy ty jehowa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Kamelio nie odpowiadam na takie bzdury popytam starszych i odpowiem. Nie mam pojęci ilu lat dozyje nie wiem ile dla Boga to dzien, ale proroctwa mowią ze to są dni ostanie od pierwszej wojny siwatowej zdaje sie ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem Swiadkiem Boga i Jezusa Chrystusa:) ale różnica jest taka między nami mądralko droga ze ja należę do kościoła z ludzkich dusz złożonego , nie dla oka widzialnego, bez denominacji ziemskiej, nie w jakimś budynku mieszczącym się, a Ty do Organizacji która wg was jest tylko jedna zbawcza, jedyna prawidłowa jedyna prawdziwa i jedyna właściwa, tylko sekty tak twierdzą ...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus był prawdziwy, był sobą, był autentyczny,nie wyznawał żadnej religii:) Egzystencja się nie powtarza i takiego samego nie będzie, to niemożliwe. On nie mówił o naśladowaniu mówił o byciu, o stawaniu się, mówił przypowieściami. Powiedziedział cokolwiek uczynicie tacy jak jesteście nic wam to nie da, mówił o prawdziwości, odwadze, MIŁOSCI mówił po owocach ich poznacie obserwując owoce chrześcijan pytam się gdzie te owoce?? Coś tu jest nie tak, skoro ludzie są nadal przestraszeni, niepewni. nie ufają sobie a wierzą literaturze, skoro oburzają się na mysl o własnej doskonałości, skro tak jest coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"marzycielu zadzwoń\" Kamelio - nie będę mu przeszkadzał, bo myślę, że ogląda właśnie intensywne reality show pt. \"Mój Bóg jest prawdziwszy od Twojego\". A co do owego bliskiego końca - to moje osobiste \"proroctwo\" mówi, że jeszcze wiele wieków przed \"nami\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se weszłam
aha...no bo jak jest jehowa to jehowym sie nie wierzy, bo to sekta jest a nie "kosciol"...wiec nie ma co jej wierzyc ;)..ja tam jak spotykam jehowych i te bzdurne gazetki wtykaja, mowie ze jestem satanistka i zapraszam je na czarna msze i pytam sie niesmialo czy ktoras to dziewica, ale babki po 60 wiec hmm uciekaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądralka daj spokój, gdzie Ty tu widzisz nienawisć?? :) Nie pytaj starszych nie polegaj na opinii innych, nie mozesz mieć własnego zadania? nie pojmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popytaj i popytaj o daty wyznaczania Armagedonu, ile ich już wyznaczaliście, o rok 1914 też popytaj popytaj jak głosiliście kilkanaście lat ttemu i dlaczego świadkowie zbierali się na przyjście Pana bo już data była wyznaczona i jakoś się...rozczarowali...i wtedy ogłosił szef z Brooklinu z Watch tower, ze przyszedł \"pod niewidzialną postacią\" i króluje na ziemi od 1914 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
od 1914 roku Jezus siedzi po prawicy Ojca wiec znów pudło,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se weszłam
a skad to wiesz...hmm nacpali cie i ci to wmowili, oj wiedze dziecko ze po praniu mozgu juz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madralko a Ty odwiedzasz swoja siostre? W bibli nie ma nic o pierwszej wojnie swiatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia naprawdę nie ma żadnej róznicy pomiędzy religiami, każda daje jakąs perpektywę. mamy wolnosć przekonań, kazdy może wierzyć w co chce to osobista sprawa, trochę przykre gdy ktoś nie szanuje czyjegoś wyznania. Nie ma lepszych ani gorszych, ci ostatni będą pierwszymi nie zapominaj o tym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"od 1914 roku Jezus siedzi po prawicy Ojca\" uuu, to mu troszeczkę zeszło, żeby się tam dostać. A co porabiał \"po drodze\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam, ze Jezus siedzi prawicy Ojca od kiedy wstapil do Nieba, chyba cos w Bibli nie doczytalam, mozesz mi podac gdzie to jest napisane ze dopiero od 1914?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
wiedze nienawiść np w wypowiedzi tak se weszłam , nazywanie nas sektą jest bzdurą bo SJ są wyznaniem, nadeszły dni trudne do zniesienia jak pisał Tymoteusz dzięki wam za swiadectwo, moja wiara sie wzmacnia dzieki takim jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dobre... ot se datę wyznaczyli....:) od 1914 roku siedzi Jezus po prawicy Ojca??? a co robił do tego roku? zaraz po ukrzyżowaniu Go, i po zmartwychwstaniu i po wniebowstąpieniu do Nieba ok 33 roku, bo tyle miał lat jak Umarł a przed przyjściem na ziemię...też był u boku Ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se weszłam
a z jakiego miasta jestes? moze na policje zadzownic? ktos cie powinien uratowac!! a ile pieniedzy musisz dawac na ta organizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daj spokój kadą religię moznaby tak nazwać, Wy się naprawdę bardzo staracie jako wspólnota jesteście dobrze zorganizowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
pewnie ze nie ma o wojnie nic, ake odkrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z pieniedzmi to dziwny zarzut, chyba nie ma wyznania gdzie wierni nie wpomagaliby koscioła.W Niemczech płaci sięregularne podatki:) W KK z tego co wiem, jest nawet cennik za usługi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
u mnie są dobrowolne datki nikt nie chodzi z tacą nic nie płace. A siostra mieszka ze mną, jest ok. miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W KK z tego co wiem, jest nawet cennik za usługi\" - no ba, cały taryfikator w stylu \"co łaska - min. 500 zł\". ;) I do tego jeszcze punkty karne powinni wprowadzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×