Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość mądralka
jana 14:19 i jeszce trochę a swiat mnie więcej nie zobaczy to jest ta niewidzialna postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"przepraszam za literki i za ich brak\" Belaizo Belaizo - tu taka wzniosła dyskusja, a Ty się \"duperelami\" przejmujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Kamelio widze ze masz ogromną wiedze, ale blędną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
odezwę sie jeszcze i napiesze jak to jest z tą prawicą bo nie wiem dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedza nie zmienia sposobu myslenia:) To jest autentyk, ale dla równowagi może robić za anegdotę. Moja koleżanka w tamtym roku chrzciła dziecko, nie ma ślubu kościelnego i ksiądz powiedział jej” pani jako nie mająca z kościołem nic wspólnego podwójna stawka 250 x 2” Wiele rzeczy jest tam dziwnych, chodzi się do spowiedzi i za chwile robi to samo, nie mogłam tego pojąc, dojrzały człowiek nie popełnia dwa razy tego samego błędu, coś mi szkodzi coś mi nie służy nie robię tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Ja interpretuje w ten sposób. Jezus umarł zmartwychwstał i powrócił do niebios, prawica ojca oznacza panowanie Jezusa nad ludzmi od 1914 roku badacze pisma wyznaczyli tę datę i przepowiedzieli ze nadejdą dni ostatnie, które są dowodem obecności Jezusa. Np Mt. 24:3 i dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
moge opisac obliczenie tego ale nie dzis bo to długie i skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to błąd księżulek popełnił - bo mógł jasno wywnioskować, że ojciec dziecka też nie ma ślubu kościelnego (jeśli ma z inną - patrz punkt następny) i zastosować także dla niego mnożnik 2 - czyli 250*2*2 (za mamusię i tatusia). A jeśli tatuś ma ślub kościelny z inną można zastosować mnożnik 8 - czyli 250*2*8 Ech niegospodarny chłopina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wojny to sa ciagle i nie tylko ta z 1914 dzis nawet jest wojna i kiedy my tu sobie klikamy gina ludzie, myslesz, ze Jezus mial na mysli ta konkretnie z 1914? ja tak nie uwazam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka popelnia, popelnia taka juz natura ludzka :P no co do spowiedzi masz racje, ja nie chodze :) a katolickie stawki rzeczywiscie jakos nic z Biblia do czynienia nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dream aż tak to nie, nawet mają w planie slub tylko z kasą krucho, i tak mówią księdzu, a ten \'gości nie spraszać wódki nie kupować na ofiarę przyniesc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\'gości nie spraszać wódki nie kupować na ofiarę przyniesc\" bo księzulo wódki jak pospólstwo nie pije - a za ofiarę sobie lepszą flachę kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUDLATY
Poswiencilem sie i oblyczylem,Jezus panuje nad nami od godziny 12.37 i 7 sekunt 1914 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUDLATY
No pszeciesz ze dla was oblyczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl Pilsudski :P mi nikt nie kaze ale jak to w domu zawsze cos do zrobienia sie znajdzie a jak siedze przed kopem to pajaki sie ciesza :) ide je pogonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozartowaliśmy, zmykam w objęcia Morfeusza. O tym roku się nie wypowiadam bo nie mam pojęcia o co chodzi:) d-noc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim odchodzącym Co Pułsudski narozrabiał? Pająków Ci naniósł? ;) Zresztą pajączek takie miłe stworzonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Pilsudski panowal nad nami od godziny 12.37 i 7 sekund 1914 roku no ale teraz kaczuchy mamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamelia nazwalas mnie siostra,milo mi. Ale musze ciebie zawiesc,widze ze jestes bardzo negatywnie nastawiona do SJ,a ja wlasnie ich reprezentuje. Mam nadzieje,ze mimo tego jednak nie jestes osoba uprzedzona i sama z czasem zobaczysz,ze poglady SJ,nie koniecznie sa sekciarskie. Ci ludzie sa rowniez bogobojni,wierzacy cala\"para\" i kochajacy Boga i Jezusa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontaktowa jasna krowa
ludzie jest tu jakis SJ szukam kontaktu!niech sie odezwie jakis SJ PLISSS1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kontaktowa jasna krowa
a ja mysle,ale kamelia uwaza ze nie powinno sie mowic ze "moja religia to ta prawdziwa"bo tak przeciez mowia sekty wl niej,a wiec co za roznica jaka religie sie wyznaje?wszystkie przeciez wg kamelii prowadza do Boga takze mozesz byc SJ i nie ma problemu ,najwaniejsze ze wirzysz w Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×