Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość Inny Szatan
Kocham Boga i codziennie się modlę odmawiając róznaiec, ale mam słabe zęby. Znacie dobrego stomatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miłował jest przykazaniem, jest nakazem. Ale zanim będziesz miłował stało się przykazaniem, a stało się nim po grzechu, było najpierw zapisane w ludzkim sercu. Będziesz miłował wypływa ze stwórczego aktu Boga. Tak właśnie Bóg stworzył człowieka, iż bez miłości nie może istnieć. Aby istnieć, człowiek musi kochać. Wielu współczesnych myślicieli zgodnie twierdzi, iż miłość jest bardziej fundamentalna dla człowieka, niż samo jego istnienie. To miłość jest źródłem istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-099
dreamer noooooooooo niezupełnie KK w formie istniejącej u schyłku średniowiecza nie zjawił się zaraz po śmierci Jezusa, ani nawet w 300 lat potem nie przypominał, tej zwartej struktury (nie mówiąc o zagadnieniach teologicznych, kulcie maryjnym). Zatem Kamelia Ci pewnie odpowie, że to nie jest żadne poszukiwnie, tylko powrót do korzeni. I do pewnego stopnia (patrząc teologicznie, historycznie) będzie miała rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usłyszałam dziś bardzo mądre słowa: nie warto przekrzykiwać tłumu, Bóg nie krzyczy tylko mówi szeptem do każdego osobiście. Jezus nie krzyczał i nie przekonywal, on mówił. A o sobie tak powiedzial: \"jestem cichy i pokornego serca\", \"Kto pragnie niech przyjdzie i weźmie darmo wody życia\". Ten kto pragnie poznać Boga osobiście niech przyjdzie do Niego i sam nabierze od Niego za darmo wody zycia. A otrzyma Ducha Swiętego, który przypieczętuje go na dzień przyjscia Pańskiego. Kazdy musi to zrobić sam. Bóg szepce i cicho puka, do każdego, bardzo subtelnie i osobiście. Powodzenia. Niech Pan Jezus będzie uwielbiony, bo godzien jest Baranek wziąść chwałę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A BÓG jest miłością. I czeka na nawrócnie człowieka nawet na chwilke przed jego śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
Proszę pomóżcie mi nie słyszeliście mojego wołania???????? Potraktujcie mnie poważnie proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostre słowa
a tak na marginesie szatan- to chyba diabłom wali nie tylko z pyska buhahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otóż to.......................
hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja*
Kamelio wyjasnij mi zwiezle lub wlasnymi slowami co oznacza - ,,dogmat niepokalanego poczecia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"KK w formie istniejącej u schyłku średniowiecza nie zjawił się zaraz po śmierci Jezusa, ani nawet w 300 lat potem nie przypominał, tej zwartej struktury (nie mówiąc o zagadnieniach teologicznych, kulcie maryjnym). Zatem Kamelia Ci pewnie odpowie, że to nie jest żadne poszukiwnie, tylko powrót do korzeni. I do pewnego stopnia (patrząc teologicznie, historycznie) będzie miała rację.\" No oczywiście, że tak. Chodziło mi trochę o coś innego, że do Reformacji ten kościół zachodni (Katolicki) był w swoich czasach, można by powiedzieć \"niepodważalnym monopolistą\" (nie uwzględniam tu dużo wcześniejszej schizmy wschodniej). Dopiero od Reformacji (tego \"aktu niepokory\") tak naprawdę rozpoczęło się tworzenie \"formalnej konkurencji\". Wtedy \"przelała się czara\". Chodziło mi o to, że powstawanie nowych wyznań (także tego Kamelii) wymagało tak samo odejścia od \"utartych szlaków\" - tego co do tego momentu (czy może lepiej - akurat w tamtym momencie) uznawano za święte i niepodważane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
No cóz, jak i tu widać dotarli debile. Niniejszym ogłaszam że znikam z forum pod tym nickiem. Chyba oczywiste jest dla was kto tu się pode mnie podszył. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny co Ty taki wrażliwy jesteś? nie chcesz chyba pozwolić by osobnikowi się udało, więc nie reaguj jeśli możesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny Szatan
:) 🌻 kto wie czy jednak nie wrócę ,w końcu jako psotny diabełek mogę zmieniać skórę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winny szatan
inny szatan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwinny szatan
winny szatan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inny szatan zaloguj się na stałe to nikt się pod ciebie nie podszyje. Takie numery często tu robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonny szatan
zwinny szatan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranny kasztan
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindol szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej szatan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatan nie kogut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szatanie czapka gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×