Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość właśnie właśnie

Zauważyłyście, że osoby, które kupują w lumpeksach mają manię....

Polecane posty

Gość właśnie właśnie

chwalenia się marką rzeczy, którą wyłowią ze stosu szmat???:o Co z tego, że to śmierdząca szmata z lumpeksu, skoro ma napis Lee czy Benetton:o Jest to tym dziwniejsze, że wszystkim wkoło, których stać na normalne, modne ubrania, których wcześniej nikt nie nosił na tyłku, ani nie pochodza sprzezd dekady, zarzucaja pozoranctwo, pustostan i chęć szpanowania. Jakby było czym.... A potem kolejny raz- "o mój boże, ale upolowałam szmatę!!!! dżinsy Lee za 1 zł! Zaraz popuszczę!!":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge przestac obgryzac
paznokci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje niby markowe
sie dla nich nie liczy ale chodza i kopia w tych szmatach jak robal w gównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak bo jak markowe
to inni pomyślą, że je stać na normalne ubrania. Njapierw pierdzielą, że w markowych sklepach to sam szajs, tandeta, drożyzna, marna jakość, a potem się o mało co nie pozabijają o jakieś RESZTKI z markowych kolekcji sprzed czterech sezonów czy o znoszona już dżinsy Lee:o Bo sklepy markowe sa be. A lumpeksy super! Sa tutaj oryginalne i MARKOWE ciuchy... Nie wiedziałam, że żeby ubranie nabrało wartości, trzeba nim wytrzeć glebę, wrzucić w kartony i wystawić na sprzedaż po 5 latach używania w jakimś śmierdzącym lumpeksie- wtedy dopiero jest super. I jeszcze komuś zarzucają hipokryzję:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kto tu się przechwala
? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta mania przechwalania nie dotyczy tylko lumpeksow a np samochodow. Kupi sobie taki jeden mercedesa \"żęcha\" dwudziestoletniego .... i już się uważa za nie wiem jak majętnego, i chełpi się na prawo i lewo że mercedesem jeżdzi. Przepraszam troszkę odbiegłam od tematu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorado
Ja kupuję w lumpeksach ale dlatego że nie stać mnie na kupowanie w "normalnych" sklepach. Czasem trafi się naprawdę fajny ciuch... I co wam to przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nam nie przeszkadza
ale przeszkadza to, że niektórzy dorabiają do tego nie wiem jaką ideologię. Że w sklepie to szmaty, że nic tam nie ma, syf, tandeta itd. To skoro te same ubrania, co były w normalnym sklepie po kilku latach lądują na tych lumpeksowóych podwojach, to co im tak służy na plus??? Noszenie przez jakąś inną babę?:o Nie rozumiem tez twierdzenia, że wszyscy kupuja w lumpeksach, tylko potem przerzucaja ciuchy do innych siatek i udają, że tak nie jest, albo nie chcą się przyznać:o Ja NIGDY nie kupuję nic w lupeksach. Byłam w kilku niby dobrych i juz nigdy więcej nie pójde w takie miejsce. Jak nie mam kasy na ubrania, to ich nie kupuję. Nie muszę co tydzień miec nowej bluzki:o Oczywiście zaraz zacznie się opowiadanie o zazdrości... Ciekawe, czego mogę zazdrościć miłośniczkom lumpeksów???? Łachów po kimś???:o Dziękuję, wole nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ty droga autorko masz takie a nie inne poglady na temat lumpeksow jescze nie upowaznia cie do takiego oczerniania ludzi ktorzy takie ubrania kupuja i je nosza...nie chcesz kupowac ciuchow??to nie kupuj-zyj i daj zyc innym co cie tak bulwersuje??nie masz powazniejszych problemow??swietnie ze ty masz tyle kasy i NIGDY nie kupujesz takich ciuchow...ale nigdy nie mow nigdy kiedys moze sie zdarzyc ze bedziesz miala nieciakawa sytuacje materialna i wtedy inaczej bedziesz spiewac...nie wiem co toba kieruje??zreszta wg mnie w db ciucholandach mozna znalezc czasami fajne rzeczy o polowe taniej i przynajmniej oryginalne a nie takie jak masowo sa produkowane do sklepow.....nie widze problemu w noszeniu czegos po kims...jesli sie to wypierze itp to nie widac roznicy czesto pomiedzy nowym ciuchem a uzywanym..oczyscie inni moga sie ze mna nie zgodzic ale to jeszcze nie powod aby tak krytykowac innych...zreszta co do chwalenia sie tak samo ludzie chwala sie nowymi jak i uzywanymi rzeczami..ot co...naprawde sa rozni ludzie nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drobne sprostowanie- moja wypowiedz o nie noszeniu uzywanych rzeczy byla nie do autorki tylko do poprzedniczki aczkolwiek z autorka tez sie nie do konca zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuleeczko a skąd w lumpeksach są te niby niepowtarzalne rzeczy ? przecież ktoś to kupił przynajmniej sezon wcześniej w normalnym sklepie i co jest w tym orginalnego ? to , że dawno wyszło z mody i dlatego nie ma tego w sklepach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
a na podoyn temat sie wypowiedzialam i mnie zjechali :) ja tez nie rozumiem tych osob co chodza do lumppeksow na innym forum powiedzieli mi , ze jestem zakompleksiona i chodze w ubraniach takich jak pol miasta z czym sie nie zgodze i ze jestem bezgusciem, a to tylko dlatego, ze nie kupuje w lumpeksach fajne myslenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuje ciuchów w lumpeksach,bo po pierwsze nie chciałabym nosić po kimś ciuchy,bleeeeee a po drugie te ciuchy śmierdza feeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję w lumpeksach
bo jest to zgodne z moimi poglądami ekologicznymi. Kupuję w lumpeksach, bo nie widze powodu dla którego miałabym przyczyniac się do zuzycia energii potrzebnej na wyprodukowanie nowego ciucha, skoro już istnieje stary komus niepotrzebny. Podążanie za modą to dla mnie niewolnictwo mentalne nabijające kabzę cwaniakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudowna ideologiczna paplaninka :) ekologicznie mówisz ? to może lepiej poszukaj ubrań rozkladających się szybko -np.japońskich skarpetek z soji czy jakoś tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaza
a ja właśnie kupiłam mojej córeczce butki w lumpeksie-ORGINALNE i mogę się Wam przyznac ,ze zależy mi na markowych ciuchach :P a poniewaz nie mam na nowe buty dla dziecka 200 zł to kupuje w lumpku za 20 i wole takie niż nowe z targu albo ze sklepu :) butki natychmiast uprałam i sa jak nowe ,śliczne ,małe reeboki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję w lumpeksach
Piszę tak jak myslę i żyję. Ty możesz mysleć co chcesz i robić co chcesz. Skarpetki z soi ze względu na odległe miejsce wytwarzania nie byłyby w Polsce specjalnie ekologiczne. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acia 83 gratuluje zacofanego myslenia....chyba do zlyc lumpeksow trafilas bo tam gdzie ja bywam rzeczy sa niezniszczone uprane i poprasowane zanim trafia na wieszaki....i wlasnie nie leza w koszach na wage tylko normalnie sa powieszone...owszem ktos kiedys te rzeczy nosil ale to sa zazwyczaj rzeczy z zagranicy i nikt mi nie powie ze nie sa oryginalne..bo to sa pojedyncze sztuki zreszta przez jakis czas ama pracowalam w takim sklepie wiec wiem jak to wyglada...zgodze sie z tym ze wiekszosc rzeczy jest niemodna ale wsrod wielu niemodnych rzeczy mozna znalezc prawdziwe perelki tylko trzeba umiec i chciec poszukac a nie od razu krytykowac idac po najmniejszej linii oporu...i jeszcze jedno wystarczy rozjerzec sie po butikach i rynku..wszystko na jedno kopyto...ewentualnie rozniace sie cena-rzeczy identyczne na rynku i w sklepach tylko an rynku tansze....jesli ktos bardzo chce patrzec na metki prosze bardzo...ale chyba nie w tym rzecz...mam mnostwo rzeczy zarowno z butikow jak i z ciucholandow i niczym sie one roznia...poza cena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
o matko jak mozna kupic buty w lumpeksie i to dla dziecka??????????szokkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię wiekowe meble
i stare książki , ramki, obrusy. A po wypraniu nie brzydzę się założyć noszonej przez kogoś bluzki. Nie s..m wyżej niż d..ę mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaza
karolkaaaaaa a dlaczego nie mozna ? buty prawie nowe i wcale nie odkształcone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaa
nie wiem, ale ja bym nie kupila tym bardziej dla dziecka mozesz dla dziecka kupic tansze buciki nie musisz za 200 zlotych kupowac bez przesady w sklepach sa tez tansze i nie musza byc markowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
Ja też nie lubię lumpeksów. Jakoś mnie odstręcza myśl, że ktoś noszący tą rzecz przede mną mógł być na coś chory... A poza tym w większości ciuchlandów nie przestrzegają higieny. A w ogóle co to za mówienie komuś \"Ty kupujesz w sklepie, jesteś gorszy, a ja w lumpeksie, bo jestem jak Kate Moss...\" Przecież gwiazdy mają szyte ciuchy na zamówienie w większości przypadków, dlatego mają niepowtarzalne garderoby... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaza
jasne,ze nie musza być markowe ale te bardzo mi sie spodobały i kupiłam ,bardzo sie z tego ciesze i są o wiele fajniejsze niz nowe ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecku nie powinno się
kupować używanych butów bo może mieć problemy ze stópkami i chodzeniem. potem czekają wizyty u ortopedy, rehabilitacje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze prosze
karolka, widze, ze znalazlas nowe miejsce, zeby dac upust swojej nienawisci. brawo. dostrzegam tylko jedna niepokojaca rzecz - masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. wiec nie dziwota, ze nie trafiaja do Ciebie normalne argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaza
jak juz wcześniej napisałam -buty nie sa odkształcone ,wyglądaja jakby były na nóżkach kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecku nie powinno się
nie jestem karolka:) jeśli to było do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaza
papierowe-nożyczki- no własnie każda nowa bluzka mogła być mierzona przez Bog wie kogo a nowych to nawet sie nie pierze wierzxąc ,że sa czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze prosze
nie, nie do Ciebie. karolka jest wyzej, wypowiadala sie wczesniej na innym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×