Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

tez macie takie wrazenie,ze wałęsówna takie groźne miny robi jak tańczy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet obstawiałm taką kolejność :P:P że odpadnie raczej wójcik, ale będzie bitwa :P:P z wałęsą :) zmykam do wanny :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera od dzwigania tych czterech reklamowek dzisiaj bola mnie wszystkie miesnie, rece, kark i plecy. Maz bedzie mnie musial dzis mocno wymasowac :) Ogladalyscie juz ten film Step up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) wczoraj wrocilismy pozno po tancachi juz nie wchodzilam i widze ze sie spoznilam na sw. Mikolaja :) kurde, bo puder brazujący wlasnie dzis odebralam z avonu :o słuchajcie!!! wazna wiadomosc!!! dostalam przed chwilką smsa od Luni. Od soboty jest w szpitalu i bardzo prosi o kciuki. Obiecuje ze jak wyjdzie to napisze co i jak. Mam nadzieje ze z nią wszystko bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejrzalam tylko koncowke tanca z gwiazdami,ale chcialam zeby wojcik odpadla, nie ze jej nei lubie, tylko jakos tak ją najmniej znam, a reszte chcialam jeszcze zobaczyc aa i walesowna wali takie te miny :) taka wlasnie groźna jest i na dodatek sie tak dziwnie smieje, tak sie szczerzy. Ogolnie to wydaje mi sie bardzo zadufana w sobie osobą, niebo a ziemia w porwnaniu do fajnej kwasniewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Czuję się dziś beznadziejnie, słabo mi i w głowie mi się kręci… :0 Nie mogłam spać… kurczę, sama nie wiem co mi jest…. Cieszę się, że odpadła wójcik, chociaz walęsową też bym już wyrzuciła... Jest początek miesiąca i zapowiada mi się sporo pracy, ale coś się dzieje z serwerem, więc mam chwilę wolnego, może zjem śniadanko.. Lunia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem myszo, snilas mi sie. wlasciwie nie tyle ty osobiscie, co jakas podszywaczka pod ciebie :O beznadziejny sen. dzisiaj zaczynam akcje sprzatania chalpy na twoj przyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Lunia 🌼 zdrówka życze Guśka, niedźwiedzi zes nie wystraszyła??:P Ja wczoraj usnęłam o 19.30 i nic nie oglądałam:( W sobote tak poimprezowałam ze jakby jakieś pefrumy albo woda brzozowa były to tez bym wychlała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guśka- a co konkretnie sie stało ze o mało nie spadlas? dobrze ze jednak wyszłas z tego cało! dziewczyny zamowilam kulki brązujace z avonu. Były 2 rodzaje , jedna brazujące, a drugie rozświetlające. Ja nie chcialam tych rozswietlających, tylko normalne matowe, zeby tylko kolor brazowy nadawały,ale zeby nie było na twarzy jakiegos brokatu czy połysku. Biore wlansie w reke to pudełko a tam pisze \"nadaje złocisty poblask\" kurde! o co chodzi? ja nie chce poblasku Dziewczyny czy ja cos zle mysle, czy są tez kulki brązujace matowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) Lunia 🌻 wczoraj tez miałam dylemat, ale stanęło na Hidalgo a w przerwach reklamowych zerkałam na Oficerów ;) a taniec obejrzę powtórkę :D Joovi ja chcę iśc na ten film Step up ale nie bardzo mam czas, chyba sobie go z neta ściągnę jeju ale mi się dobrze spało ;) ale jeszcze nie odespałam, chyba wrócę do łózia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika o nic nie chodzi dobry wybrałas jak go na codzień używam uspkój sie :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam wam powiedziec, ze salon mamy pomalowany :) i nawet parkiet majtki domyl. zostalo ogolne ogarniecie i umycie okna, bo zaciapane farba i gipsem. mam nadzieje ze zrobimy to dzisiaj i jutro wysle wam fory. a kolor sliwkowy wyszedl szalowy po prostu!!! a w sobote przystrzasnelam sobie reke dzrwiami w sklepie. kurwa, boli jak nie wiem :( mam chyba kostke stluczona, opuchlizne i sioniora. caly tydzien sie uszkadzam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mysza:) rozbawilas mnie:) dzieki za info, to ich nie oddam :) bo ja juz siebie zobaczylam oczyma wyobraźni z jakims max swiecacym brokatem na gebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×