Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

aha nie wiem co jeste w środku :):):) na razie leży na półeczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - pewnie,ze rozpozna w smaku - kawa bedzie po prostu smaczniejsza:P:P:P Mysza ni chu chu jak to mowi jedna nasza kolezanka (kto zgadnie ktora???) nie przetrzymasz do soboty:) to dlatego potrzebujesz nowej lodowki??? ciasto Ci sie do starej nie zmiesci?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz Mika, że ja też tak mam czasem - żaba swą lepką macką szybciej dosięgnie ciasteczka niż ja. Mysz, zamów kuriera i ślij ku Gdyni, ach ślij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja potrzebuję nowej lodówki?????? pierwsze słyszę .... kurde ile będę maiła miejsca to zamroze :):):):):):) będzie jak znalazł kasza sie ucieszy :D:P:P:P:P:P w końcu tylko 4 sztuki nas jada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak sie rzuce na takie ciacho wtym pociagu... oj jak sie rzuce :D mam nadzieje ze mysza mnie powstrzyma przed zezarciem tego juz w domu naszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj zamroże w piątek o 19 wyjmę i w sobotę rano będzie jak tralala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza- otwórz pudełko, rozczłonkuj to co tam sie znajduje i zamroź ile sie da , a reszte do lodowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A resztę do paszczy, o tak tak tak! (orgazmiczne okrzyki jak przy myciu włosów szamponem herbal essences)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nawet nie wiem co tam jest :D ale na razie nie moge otworzyć dopiero jak sama zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o w morde a ja myslalam,ze sie myszy lodowka zepsula:) ze smiechu chyba obudzilam dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko nadzieję, że ciasto będzie dobre;) bo jak nie to zamiast się z kulturą i po damowemu alkoholizować to będziecie urządzać wyścigi do pekapowego wc:P i powitacie mnie zielone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme na wszelki wypadek kilka siatek oryginalnych z zabki.bo ja to pekapowego wucetu nigdy w zyciu nie wejde- dziala na mnie tenze przybytek bardziej wymiotnie niz zepsute ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sikać też do reklamóweczki będziesz???? aaaaaa zapomniałam że ty nie sikasz bo nie lubisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie łamie w kosciach, albo to sa zakwasy i ogolne połamanie po sporcie , albo mnie chorobsko lapie nieeee, to na pewno zakwasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umiem wstrzymywac, zazwyczaj jak chce mi bardzo ale nie mam gdzie zrobic to potem zapominam ze mi sie chcialo i po paru godzinach znowu mnie nachodzi - ale juz z dwojona sila i wtedy nie ma zlituj sie:D tymczasem zegnam sie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jak sie wstrzymuje, to potem sie nie da zrobic :o wtedy to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja potrafie zniesc duzo dla godnych warunkow sikania mego. od zawsze mialam z tym problem ;) zwlaszcza moi opiekunowie kiedy bylam mala, a teraz moj maz, kiedy jecze ze lac mi sie chce jak psu jebac ze tak sie wyraze dosadnie, a lac nie ide bo smierdzi, jest brzydko czy tez ktos nasikla wokol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D toś mnie raczyła w tym moim peemesie rozśmieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×