Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Mysza u mnie i babcia i mam miały kamienie...Dlatego zachodzi prawdopodo., że ja tez mam;). A do lekarza pójdę za tydzień:o. Po prostu teraz zaobserwuję, czy to mi się dzieje, po zjedzeniu czegość ciężkiego-tłustego i smażonego...a wczoraj po 23.00 jadłam Kinder Pingui i pół sera camembert:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P:P:P:P będziesz rodzić kamyczki??? to podobno super bolesne :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he myszo, jak miło, źe sie cieszysz z mego nieszczęścia:p:p. Teraz zamierzam zjeść coś mega tłustego, żeby spróbować, czy o to chodzi;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo a wytłumacz mi proszę:p dlaczego nie ma Cię na żadnym zdjęciu??:P jeśli nie doczytałąm to wybacz-chlapnął mi wczoraj olej do oka i w ogóle nie czytałam kafe:P:P ivko-świetny sweterek eny- niedługo oceniem Twoje mieszkanko na liva:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ Wam sprawię niespodziakę:P:P:P:P:P:P:P:P a w ogóle już się nie mogę doczakać i mam lekkiego stresiora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj włożyłam sobie paluszka -wskazującego do gotującego się rosołu:P i dzisiaj mam pęcherzyk i jak uciskam to nic nie czuję;):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) kalinka ja mialam kamienie w woreczku! 4 lata temu mialam operacje bo durna lekarka mnie ranigastem leczyla prawie rok, a ja z bolu wytrzymac nie moglam.... bol okropny, nie wiem jak bola nerki, ale powiem ci ze ataki bolu mialam przewaznie w nocy i praktycznie bolal mnie caly brzuch - jeden wielki skurcz i do tego bolaly plecy. jedyne co pomagalo to nospa... jak bylam u czarka to mnie tak zlapalo po zjedzeniu placka ziemniaczanego ze o 13 mnie przyjeli do szpitala a o 19 bylam juz pod nozem....od razu wyrostek wycieli bo stan przed wylaniem - a moje lekarka na moje skarzenia mowila - to jajniki - idz do gina 😠 oczywoscie juz nie jest moja lekarka! najlepiej idz do lekarza i stanowczo popros o zkieorwanie na badania i na usg od razu jesli podejrzewasz kamienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Kasia! krew człowieka zalewa jak słyszy o takich lekarzach!. Kurde przeciez są od tego, żeby pomagać człowiekowi, a nie sprawiać, że grozi mu śmierć! Dobrze, że wszystko się pomyslnie skończyło🌼 będę sie obserować;). Zjadłam caprese, ale mozarela chociaz nie jest chudym mserem, raczej nie powinna nic wywowałć...No żesz chyba se frytki zjem, żeby sprawdzić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysz kupujesz ta bluzeczke?:) ja sie zastanawiam czy jej nie kupic sobie na zapas - schudne i bedzie jak ulal - no i bede miec dodatkowa motywacje:D a sa sliczne i wyjatkowo niedrogie! a ja szukam jakies marynarki czy czegos podobngeo na jesien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze chcialam wyrazic swa zlosc na dzisiejszy program tv: otoz rownoczesnie o 20 leci taniec z gwiazdami i.... Oficerowie na 2 !! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was stosowała lub stosuje jakiś krem do twarzy -lekko brązujący ?? który jest najlepszy?? bosze, ja taka bladziutka - w tym roku w ogóle się nie opalałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aNa_
Najlepsze co może być to http://www.allegro.pl/item131314452_okazja_samoopalacz_loreal_sublime_bronze.html zawsze tego używam jak nei mam czasu na opalanie albo baak funduszy na solarium ;) a tio nie niszczy tak skory jak solarium :) Możesz to dostac na allegro albo ja kupuje to w Rossmanie kosztuje 37 zł ale naprawde warto i na dugo starcza iw ygląda jak prawdziwa śliczna opalenizna bez zadnych smóg i odrazu brązuje nie trzeba czekać 2-3 godzin to jest duzy + Naprawde Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ byliśmy w galerii na obiedzie tzn. na kebabie ;) i wiecie co??? ludzie mają nierówno pod sufitem :-0 w carefourze tyle ludzi że kolejki po 30 osób do kasy :-0 chcieliśmy sobie kupic piwko na wieczór ale zrezygnowaliśmy bo w takiej kolejce to nam sie stać nie chciało ide czytać zaległości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam od rodzicow :) wlasnie juz leczo sie robi na gazie, jeszcze tylko pomidory sparzę i wkroje a na 19.00 idziemy z mezem na kurs tanca, bo zdecydowalismy sie kontynuowac nasz nauke, strasznie sie ciesze :) eny- wiesz co jak tak piszesz o tych korkach to sie zastnawiam czy w przyszlą sobote rano przed 10.00 tez takie beda? jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladam Na dobre i na złe, a potem Nianię, tę polska wersję, trzeba sie dokształcac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze dupy wróciłam od danusi:) robur kazał sobie dac wszystkie wasze numery telefonów łącznie z domowyi w celu kontrolnym:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×