Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

kupilam sobie wczoraj kurtkę sportową, bo takiej nie posiadałam. Jechalam z mama na zakupy (po płaszczyk jakis taki elegancki) bo z nia zawsze cos kupię, bo ona mnie namowi zebym przymierzyla cos obok czego bym sama przeszla, a jak juz przymierze, to sie czesto okazuje ze to jest TO :) no i kupilam ocieplana kurtkę(bynajmnije nie jest to ani plaszczyk ani elegancki ) :D z takiego jakby brazowego materiału przypominającego jeans, wiecie, pelno tych kurtek teraz w kolorach zielonym, brazowym i bezowym, takie z jakimis kieszeniami itd. Jak wroce do domu to machne fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agula - niedzwiedzi nie przestraszyłam, chociaż dwa razy z dwóch różnych miejsc słyszałam ryki, które były albo rykami misiów albo jeleni :) i to raczej one spowodowały przyspieszenie marszu :) Mika - poślizgnęłam się w miejscu, w którym w życiu nie powinnam była się poślizgnąć :o i podjechałam kilka centymetrów nie mając w sumie żadnego zapasu, jeden but wisiał mi nad przepaścią, która mierzyła sobie drobne około 100 metrów, może nawet więcej. jak bym spadła, to by mnie zbierali po kawałku :o trzymajcie mocno kciuki za Lunię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska- kurde, to pewnie jak juz bylo po wszystkim i jak zdalas sobie sprawe co moglo sie stac, to cie oblał zimny pot.. brrr dobrze ze to sie tak skonczylo jak sie skonczylo 🌻 hanulka- kurcze, na takich przestrzeniach jak u was w mieszkaniu to te kolory musza wygladac bajecznie! czekam na fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guska, takiej dawki adrenaliny to ja bym chyba nie przezyla :O dobrze ze wszystko ok 🌼 mika, kiedy weszlam do tego pokoju po pomalowaniu go juz na sicher, to az mi dech zaparlo. to taki gleboki sliwkowy odcien fioletu, ciemny jak fiks :) dobrze ze wymyslilam te zielone dywany do tego, pokoj bedzie zywszy :0 juz nie moge sie doczekac ostatecznego efektu ;) obiad mam na dzis gotowy, wiec moge robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- to mieszkanie bedzie mialo takiego pazura z tymi kolorami! jak ja wam i eny zazdroszcze tego urządzania :) ja tyle bym zmienila w swoim mieszkaniu jakbym je urzadzala teraz a nie 4 lata temu :) w ogole to w przyszlym roku czeka nas malowanie pokoju, bo juz jest nieco przykurzone, ale niestety w takim małym pokoiku moge dac tylko jasną farbę jakąś neutralna i pewnie to znowu bedzie zółty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika, ale nic nie stoi na przeszkodzie, zeby np. jedna sciane tylko pomalowac na jakis kontrastowy kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko ti kiedy zakupujemy bilety powrotne z w-wy? dopiero w sobote rano czy wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mocno zaciśnijcie dzisiaj kciuki za Lunię ❤️bo dzisiaj trudny dzień przed nią - a wiadomo że forumowe kciuki są magiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie coś wiecej co sie dzieje z Lunią?? Jak nie mozecie tu napisać do dawac ma maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę hanko i myśle i nijak mi inaczej nie wychodzi tylko że o trzeciej z minetami trza będzie wstać :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O właśnie zakupiłam już dla nas maseczki natychmiastowo liftingujące :):) jak zobaczylam dzisiaj w pracy wiecie tą podlizywaczkę to mnie zmroziło kurde a usze czekac z wojną 3 tygodnie aż paski wynagrodzęń będą bo inaczej nie moge powiedzieć że mi sekretarka powiedziała o tej pensji tylko musze poczekać i z sekretarką sie umówiłam że jak będą paski to ona mnie poprosi o rozdzielenie że niby ma dużo pracy i wtedy ja rozpętam trzecią światową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszo, najpozniej o 3 z minetami! skoro mamy po 4 pociag, a z 15 minet pojdziemy...chyba ze wieczorem wszystko bedzie przygotowane tak ze z zamknietymi oczami sie zbiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy wszystko naszykować wszak chyba mejkap w ciapągu co??? a rano tylko dupe umyć pysk, nałożyć maskę zmyc i spierdalamy do ciapąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to mialam przezycia, ktos nad toba czuwa:) Lunia 🌻 dziewczyny jak dlugo czekalyscie na list z allegro? kurde ja sie juz doczekac nie moge! Sąd skazał faceta na śmierć. Jednak był tak gruby, że się nie mieścił na krześle elektrycznym. Zarządzono, aby poddać go diecie. Po tygodniu o chlebie i wodzie facet zamiast schudnąć, przytył 10 kilo i na krzesło elektryczne nadal się nie mieścił. Zarządzili ostrą dietę - facet miał pić tylko wodę. Jednak po tygodniu znów przytył 10 kilo. Postanowiono nic mu nie dawać do jedzenia ani picia. Jednak po następnym tygodniu skazany zamiast schudnąć, znów przytył o 10 kilo. Pytają go: - Dlaczego nie chudniesz? - Jakoś, kurna, nie mam motywacji... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana dzwonię po roznych urzedach i instytucjach zalatwiajac lub pytajac jak zalatwic zmiane nazwiska matko ile tego jest! a jeszcze do wszystkich nie dzwonilam, bo np mam w domu dokumenty musze na dodatek wziac pol dnia urlopu, zeby dokonczyc to zalatwiac, bo w niektore miejsca musze sie niestety udac osobiscie i ani faks ani moj maz ich nie satysfakcjonuje :) dziewczyny- jak mnie zaklad pracy w zusie zglosil, to ja sama juz nie musze tego robic? bo ja prowadze jeszcze dzialalnosc i teraz nei wiem czy to zgloszenie mojego zakladu pracy wystarczy? niesia- ty bedziesz wiedziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie wymarly! giodzine mnie nien ylko, a tu nic... mika, a gdzie zalatwialas zmiane nazwiska? ja opewnie cos przeoczylam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani w wydziale ksiag wieczystych wpierala mi ze jej wpieram, ze kazala mi przyjsc po odpis dzisiaj. jej zdaniem mialam przyjsc we wtprek. gr gr gr. ale w koncu sprawdzila i odpis dla mnie byl. no kurde. teraz pozostaje liczyc na to ze nie bedzie zadnej doplaty do podatku od darowizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanulka- ja mam na liscie 14 instytucji w tej chwili, a pewnie to nei wszystko banki w ktorych mam rachunki- 3 sztuki gazownia elektrownia spoldzielnia NFZ - karta chipowa telefon- 2 sztuki commercial- 2 filar ZUS US GUS UM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, to ja mam mniej, bo wszak rachunki wszelkie mieszkaniowe na tesciowke ida i na jej konto ida zaleglosci i spoznienia ;) myszo, no bo onie w skarbowce teraz beda obliczac podatek od darowizny na podstawie dostarczonych przeze mnie w dniu dzisiejszym danych, potem odejma ta kwote ulgi i zobaczyy czy bedzie doplata czy nie. oby kurde nie. slowa pani w us \"gdyby byla hakas doplata to maz dostanie informacje\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka- bo ja mam dzialalnosc i dlatego jeszcze dodatkowo gus i um oprocz dowodu aha i jeszcze wydz komunikacji, czyli prawko i dow. rej o! i mi sie przypomnialo, jeszcze bank w ktorym mamy kredyt na auto! bym zapomniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, no to wszystko wiem juz. zapomnialam rtez zglosic do funuszu emerytalnego. zaraz to zrobie. a ile kosztuke mika wymiana prawka? moje ma dopiero 1,5 roku i jest rzadko uzywane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×