Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

wróciłam - cieszcie się, bo niewiele brakowąło, a usłyszałybyście o wariatce, co spadła w jakieś 100 m przepaści, może nawet więcej... ech.... mam chyba 9 żyć jak kot.... mam za co dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziecie o czyms żwawo dyskotowac to wołac mnie na gg tymczasem sprzątne ten burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jestem chwilowo sama, ide przygotowac ubranie na jutro:) ma padać:( Guśka, masz zdjęcia? mysz, dostałam już @, jakoś wcześnie kurde, ale z drugiej strony dobrze, bo do wyjazdu mi się skończy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam ale cycki mnie bolą niemiłosiernie ivka kupiłam ci kabaretki - sa bez opakowania bo sie podarło tzn pani mi znalazła ostatnią parę i miały podartą tekturkę ale za to zapłaciłam 25 zł a nie 29 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka - niewiele, bo ngrywałam na kamerze. ale coś wyślę, tylko chyba nie dzisiaj. mam stres po sytuacji ekstremalnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuję 🌼 Ciebie to tylko wysyłac na zakupy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dziś chodziłam z MM i oglądaliśmy samochody i czasem ja rozmawiałam z facetami, to jak wracaliśmy to MM powiedział, że mnie tylko wysyłać po kupno nowego samochodu;) co prawda się mało znam, ale każdy ze mną chętnie negocjował cenę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was ( do tych co do wawy jada ) następujące pytania 1. która z was uzywa cieni do oczów ecru i brąz?? 2. która z was uzywa bądź chciałaby wypróbować brązującego pudru w kulkach oriflame?? 3. któa chciałaby soebie wypróbować podkład Loreal infaillible niezawodna trwałość kolor 140 beige dore sa to kosmetyki które kilka razy użyłam ale mi nie pasują i chętnie oddam w dobre ręce żeby bezproduktywnie nie stały w łazience i czekały na przeterminowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a podkład raczej taki jaśniejszy prawda ? jeśli tak, to też chcem :) zrób mi fotkę tych 3 rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe robic fotek:p darowanemu koniowi nie patrzys sie w zęby :P:P:P:P:P:P jak sie nikt iny nie zgłosi po podkład to dostaniesz , bo myśle że dla ciebie może yc o ton za ciemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaa za doarmo :D no kochana dziewczyna :):) ale tylko cienie po puder ciemny to ja mam i go miszam z kremem :P puder w kulkach też mam :) 👄 myszeczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wszka to są pouzywane troche kosmetyki i mi zalegają ale może ktoś sobie wypróbuje i potem kupi np :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszu, ja moge spróbować pudru brązującego:) ktoś podbija szal, który chciałam kupić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto późno przychodzi ten sam sobie szkodzi:p. Widzę, że się już nie załapałam na prezenty:p Kupiłam sobie w OBi dwie poszewki na poduszki na kanapę:). Na cześć inspektora:p. Chciałam jeszcze kupić posciel, żeby księżniczka spała w nowej, ale w tym miesiącu już nie mam kasy, więc księżna będzie się musiała zadowlić po prostu wypraną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na taniec:) a chciałam oglądac oficerów... i kiedy mężczyzna kocha kobietę.. i hidalgo... i jak to wszystko pogodzić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×