Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

Ja nikogo straszyć niechce,tylko wiem jak to będzie,a mnie stanie w korkach też leczy. Pozatym znajomość topografii naszej stolicy ogranicza się do dwóch ulic:):)są to: Al.Jerozolimskie i G.Daimlera:):)Więc jak mam jeżdzić i szukać czegokoliwiek w tym miescie to mi się zbiera na wy......ioty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj czigro trening o 18 i e środe o 18.30 i tak do końca życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa! no i po co sie bralam teraz za zmiany danych w 2 filarze? se wpisalam zle haslo i zablokowalam dostep on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie nudzi mi sie bo pisze mkodyfikacje SIWZ w przetargu i rownoczesnie chcialam se zrobic te zmiany no i tak to kurna jest mysza, a co ty jesz w ogole? czy bedziesz cos jadla??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe rano jeśli możnaby prosić - tzn o 3 w nocy tak gwoli ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obojętnie lubie wszak parzoną bardziej niż rozpuszczalną a mleko będzie ??? (bo wiesz jak nie będzie to nas dede opierdoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze wolisz parzona, tylko wiesz... my sie jeszcze ekspresu nie dorobili ;) moze byc kawa z gruntem? ;) jak nie to ekspres zorganizuje ;) kawe z mlekiem tylko pijam, rozumiem ze ma byc 0% fetu? matko, ale jestem podniecona twoja wizyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko ti niniejszym deklaruje ze jak sie pofatygfujesz do mnie do mieszkania to ja ci oddam chetnie specjalny dzwanek cisnieniowy czy jakis tam co my dostali na imprezie zareczynowej bo ani ja nia mark kwy nie pijem i sie mi to pudełko kurzy w spizarce od lat 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przestańcie bo nie przyjade a teraz pytanie zasadnicze ile można w lodówce trzymac takie ciasto ze sklepu świerze takie ciastaka wiecie wuzetki kremówki i takie tam z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim wykonaniu można je trzymać 5 minet, bo potem już się ich trzymać nie da, bo ich tam nie ma i nawet wspomnienie nie zostało, bo zeżarłam z mlaskotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza gra 2-3 dni zwłaszcza jak są z kremem ale juz na drugi dzien na pewno pochłonęlyzapachy z lodówki:) cieszę się,że macie na względzie moje nerwy Hania kup mleko 2% i dolej Myszy po kryjomu ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede- ale sie zgrałysmy :D:D:D czigra- heheheh :D:D:D u mnie wersja jest podobna , tylko ni ja zjadam, tylko mąż, a ja dowiaduje sie o tym dopiero jak wracam z pracy i siegam do lodowki celem zjedzenia MOJEGO ciastka, po ktorym zostalo tylko wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o co wam idzie- nie lubicie kremowek z lekkim posmakiem szyneczki i kielbaski czosnkowej??? ;) dede, pewnie rozpozna po smaku i konststencji,ze to tlusciochowe mleko ;) chociaz z drugoej strony bedzie 3 w nocy... moze jeszcze kubki smakowe nie beda w pelnej gotowosci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kurwa powiem wam o co chodzi wszak przyjęłam korzyśc majątkową pudło szer na jakieś 65 cm/ 50 cm wys 10 cm - na nim napis cukiernia michalscy nijak kurwa niky u mnie z domu tego nie zje ale w ciapągu do wawy wszak byłyby jak znalazł tylko jak to zrobić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×