Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

noo prawko chyba 70 pln placilam - kuuupe forsy, a przeciez mialam nowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO POBUDKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DUPYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lokowke mialam eldom z nakladanym grzebieniem,ale to raczej taka zwyczajna jest. Z gornej polki to nie mam rozeznania, bo od kiedy zapuscilam włosy i zlikwidowalam grzywkę nie uzywam lokowki. Czyli od jakis 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje taką woesz hardcorową ceramiczną bez grzebienia :) ale ostatecznie możemy o czyms innym wszak podyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lokowke BaByliss z pięcioma przystawkami,ale jakos rzadko jej używam-jak miałam dłuższe włosy to czesciej ale mam pyszne ciasto w lodówce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mysza nie widzialam,ze mnie wolasz:): bylam na sniadaniu u tescia i dopiero wrocilam,zeby polozyc julite,bo jej pora na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki co slychac po weekendzie? ja jestem padnieta bo wczoraj o 3 w nocy przyjechalismy, wesele bylo swietne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żesz kurde. Ja wiedziałam, że ja bym chciała, żeby se już te goście o 20.00 poszły, ale myślałam, że ja Taniec oglądać chciałam, podczas gdy tak naprawdę moja podświadomość do Borysika Szycika tęskniła:( Cholerka, i jak ja się teraz w serialu odnajdę? Niech mnie ktoś streści Oficerów. Cześć. Nie wiem czy Mąż Mój Żaba już Wam to napisała, bo do mnie zadzwonił, że w W-wie w sobotę mają być LPRowe zamieszki, w związku z czym nie wiem czy nie ominiemy W-wy szerokim łukiem i nie skierujemy się bezpośrednio do Otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra, wszak my zamieszki szerokim łukiem ominiemy;) ja mam suszarko-lokówkę firmy nołnejm kupioną kiedy ś na wyjeżdzie;) używam jej bardzo rzadko i na lokówkach się nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Czigra, hanka, Kaasia, szurek :) chyba nie pominęłam nikogo :) Czigra - nie zamieszki tylko pokojowa manifestacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czigra- niech cie te demontrejszyn nie odstraszą, bo wszak spotkanie forumowe w takim duzym gronie jest RAZ w roku i pewnie juz w 2006 drogiego takiego nie bedzie,a potem jak juz bedziesz w 2007 w ciazy to wiesz... mozesz chcieć a nie móc :) w ogole to eny mowila ze w w-wie korki nieziemskie, bo cos robią, co pewnie spowoduje ze my tez z jovi bedziemy wstawac o swicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chcę nic przez to powiedzieć, ach nie. Ja tylko taką ewentualność przedstawiam. Bo jak ja mam od 11 do 15 stać w korku, po to by o 15.01 stanąć w nim w drugą stronę, by do tego Otwocka ruszyć, to ja bardzo zła będę, a nie mogę przecież kocika Nugacika złymi emocjami przywitać na łonie nowej rodziny żabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie My się zamieszek nie boimy ino korków i objazdów które będą w naszej cudownej stolicy,bo my samochodem jedziemy.Dodam tylko że jak nie ma żadnych demonstracji w warszawce to są mega korki,a teraz te przemarsze (bo dwa planują ,jedną PO a drugą Lpr) to jakoś takoś tego nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee helikopterem to my na codzień latamy:):):):)teraz to my się chcemy samochodem przejechać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropuchu, no to to juz sa fanaberie :O i przez nie zona twa nie spotka sie ze swoja jedyna w swoim rodzaju grupa wsparcia (hehe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie p to chodzi chodzi o zwalnianie aplikantów na zajęcia chyba trzeba kogoś udusić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabciej ty mnie nie strasz, bo my tez samochodem tam jedziemy, moj maz chyba osiwieje jakbedzi emusial stac w korku, bo on w k-cach nie moze wytrzymac dluzej niz 5 min i objezdza, przewaznie drogami z napisem zakaz ruchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gieneralnie ropuszyku chodzi o to, zeby twa zona jakakolwiek droga dotarla na zlot nasz :):) myszo, znaczy ze chca zwalnbiac czy nie chca zwalniac? jakie wino kupic na piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wina kupić w piątek dużo:) Byłam wczoraj na ćwiczeniach we w fitnessie. Dziś też lezę. I jutro. I zawsze, aż do uzyskania odpowiedniej objętości. Baby pozapisywały się na spinning na 2 tyg.z góry i już nie ma miejsc. Tzn. są, ale tylko na zajęcia teen spin, czyli matki i córki. Od kogoś będę musiała wypożyczyć nastolatkę na godzinę w dwie niedziele. Ale 16-go kolejne zapisy i już o 8 zero zero zadzwonię i się wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanko ja juz kupiłam wino na piątek i pozwól że ja będę z winem u cie gdyż gościsz mnie wszak noclegowo :D chodzi o to że my mamy z ustawy prawo iść w pizdu na zajęcia a pracodawca ma obowiązek nasz zwolnić z zachowaniem prawa do wynagrodzenia ale pani manager zakichan stwierdza że nam sie w głowach poprzewracało i że mamy za dużo przywilejów kurwa no wszak bezsens totalny anka u niej siedzi i sie wydziera :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×