Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

lunia ja przecie też pisałam do ciebie smsa ale nie wiem czy doszedł nie mam nic na karcie i tak rozsyłam smsy z netu :o pisz szybko co i jak !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail poszedl....a nawet dwa niesia...nie dostalam od ciebie zadnego smsa... ide sie polozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje ze stroną 99? a swoją droga to niezłe jesteśmy - już 100 stron za chwilę :0 i to wasza zasługa, bo mnie tu prawie nie ma idę do mojego Miśka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysyłałam sms ze strony orange do kaliny teżzawsze wysyłam a może numer źle napisałam :( ale pisałam na pewno !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po dzisiejszym jednak odcinku podejrzewam Joasie B o ciążę jednak ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) wróciłam:) Lunia 🌻 jaki zajebisty film oglądaliśmy!!!! byliśmy na inauguracji DKF, przed filmem wylosowałam główną nagrodę, normalnie takie rzeczy mi się nie zdarzają:D:D:D potem był film \"Jabłka Adama\", przeżywam go do tej pory - jeden z najlepszych jakie oglądałam!, a po filmie był poczęstunek: szarlotka, kawka, szampan itp;) wszystko w cenie biletu, czyli 8 zł:):):) dobranoc laseczki:) do jutra 🖐️ magdy nie oglądałam i nic nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toż Pudelek byl pierwszy myszo linka podawalam dzisiaj:D a ja Magdy nie ogladalam,bo ...tesciu nie pojechał na polowanie mam nerwa caly dzien jak widac i ide w cholere spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, popieram - dziś widziałam kawałek magdy m i uważam że joasi się trochę przytyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby pierwsza??? uwazam iz joasia w tej zielonej sukience wygladala błe. nie ma to jak zaczynac dzien od plotek na temat magdy m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i po raz trzeci ja. napisala jednak, ale na stary adres ktory sprawdzam raz na ruski rok kiedt mam podejrzenie ze cos tam moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, mówicie że joanna b jest w ciązy bo przytyła? a może poprostu lubi jeść ;) albo przestała się pilnować i dietom powiedziała NIE :D i wygląda przez to jak człowiek a nie kościotrup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! tez sobie magde obgadam, a co?:) Uważam iz jej dobrze gdy ma coś na kościach oprócz skóry :) pogoda barowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł lunia 🌻 @ ja mam powazne pytanie, ino prosze sie ze mnie nie smiac do tej w-wy to wy sie ubieracie po damowemu tzn szpilki i te sprawy czy tez na sportowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) a ja tam nie ogladam magdy m:D brodzikowa mnie poprostu wnerwia nie wiem czemu:P ide po kawe - duuuza kawe, ze smietanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nie obejrzalam Magdy M, bo pozno wrocilam, kiedy jest powtorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebralam poczte lunia----> ❤️ trzymaj sie , bedzie dobrze joovi- powiem tylko O FUCK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesssssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu wczoraj mi sie okres wieczorem zaczął ale teraz jest kulminacja mamusiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu chce do mamy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem zarobiona od rana;) i jaka nieprzytomna..... spać>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×