Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

ale mi dziś fajnie:D ot tak:) kupiłam sobie moje ulubione pistacje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dupeczki :) ivka- ja tez mam zajebisty hmorek :) wlasnie wstawilam pranie, ale mam gore ciuchow, mam nadzieje ze mi woda sie nie wyleje na lazenke znowu, bo jeszcze tata nie zdazyl nam zrobic odpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duuuupyyy gdzie jestescie? :) ja mam troche czasu, to moglabym pokonwersowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MM poszedł do garażu, więc korzystam i siedzę w allegrosie, bo jak wróci, to mi kompa zabiera, bo jego dziś poszedł z dymem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, co teraz czytasz? bo ja \'sprawiedliwośc owiec\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam kilka ksiezek Marty Fox, a teraz czytam kolejną Joy Fielding, ta ma tytuł \"Ta druga\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potem w kolejce mam Mastertona, wzielam co bylo czyli Kondor, Straznicy piekla i Ikon. Mysza jakie ty tytuły Mastertona polecalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie znalazlam pod stolem 2 tik-taki i 1 kasztanke :D przyszedl mi dzis podklad z allegro max facora, wlasnie maznelam nim pol twarzy i narazie fajnie jest :) znaczy sie kolor odpowiedni, choc jak dalam na szyję to ciutek za ciemny, bo am jasniejsza szyję niz twarz, inny odcien, ale jest dobrze bede najwyzej na granicy twarzy i szyi mieszać z innym, lub nakladac mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak teraz spojrzalam w lusterko w swietle takim mniej ostrym to w ogole nie widac roznicy :) tylko w dziennym widocznie lub w bardzo ostrym swietle cos tam moze by bylo widac ze troche jest roznica w odcieniu szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podkład kupiłam w sklepie bo na allegro siębałam chodzi zwłaszcza o odpowiedni kolor ale dobrze, że Ci się udało teraz się czaję na utwardzacz, tylko cena niepokojąco niska:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia ja testowalam w sklepie, a kupilam na allegro komu poslac taki utworek klimatyczny, taki troche hause\'owo techniczny, jeden taki spokojny, a drugi troche inny - odkryla w ogole tego wykonawce jakis czas temu i sie zakochalam :) lubie takie klimaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to posle- tylko to potrwa bo to duze pliki :) to nawet trudno przypisac do jakiegos konkretnego gatunku, zreszta ocenicie same :) i posle wam jeszcze jedną enigmę w podobnym stylu co jedna z tych nowych piosenek- tez zajebisty klimacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niesia- zdjecia zawsze , ale muzyka, nie kazdy chce, ktos moze nie cierpi house' u :) wole nie katowac nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia- ja tez sie nie znam, tez chce kupic i niech no te ktore sie znaja powiedza na co zwracac uwage zeby szitu nie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika super :) taki spokojny :):) wracając do korali.............. pamiętam tylko jak mysza mówiła PROMOD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GENERALNIE KORALE Z pROMODU NIGDY NIE SĄ SZITEM:) mika ta książka co ją trreraz czytasz jest genialna!!!!!!! czytałam kilka lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×