Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

żreć cremone wproszku??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cremony nie, ale kakao słodzone i owszem:P Guśka, wysłałam Ci przecież!!! Tobie i Luni ale moge jeszcze raz z domu, ale musisz mi przypomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalyna, ja wiedziałam, że my dla siebie stworzone:D Jakby gówno w proszku miało napis \"czekolada\", to też bym pewnie spróbowała, zupełnie jak marcepanowego kwiata na peronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iv - mi nie wysłałaś :(:(:( i co ja Ci przypomnę jak ja dzisiaj u mamusi śpię a tam kompa niet :( ale się za to wyśpię :D bo to moja mama wstanie o 5 do julki, a ja nadal lulu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadam jak mam zwlaszcza kakao rozpuszczalne slodzone w proszku :) i smietanke cremonę owszem no i koniecznie cappucino z mokate o smaku waniliowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kalinka!!! juz myslalam ze cappucino to tylko moje zboczenie?> a jakie smaki preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z magnezem to samo zdrowie:) Czego to człowiek nie jadł w chwili kryzysu słodyczowego, eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czigra - aż mnie korci, że Ci kupić kakao \"Puchatek\", zedrzeć naklejkę, zrobić własną pt. \"Gówno w proszku o smaku kakaowym\" i wysłać zastanawiam się nad zamieszczeniem zdjęcia psiej kupki.... bleeeeeee, jestem przez Ciebie obrzydliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Guśko skąd Julce to mleko leci, ale to jest dopiero obrzydliwe!:P Jakoś mnie na samą myśl o spróbowaniu mleka z kobiecego cycka łapią dreszcze, bynajmniej nie rozkoszy. Był o tym nawet cały odcinek \"Przyjaciół\", sama się krzywiłam, brrrr. I wiem Gusia, że Ty wylizujesz mleko z proszku dla Julki rozrobione, wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O bozieńku, właśnie sobie uświadomiłam, że nie będzie mnie w dniach poniedziałek-środa. Chociaż essesmany z netu mi ślijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, Czigra - w proszku, w proszku :D a odcinek był świetn :D niedługo będzie na tvn7 :D teraz był z oświadczynami :D Czigra, a wiesz co? do Ciebie i Pana Żabcieja to dziecko tak nawet pasuje... wkomponowało by się, wiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, co innego robiłam:) Właśnie się skończyła seria na TVN7, skapnęłam się dopiero przy 14-tym odcinku. I Monica i Chandler są już w niej małżeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj!!! Ja się pochlastam!!! Jak mogłam nie zauważyć? A dziś powtórka, tylko że ja jeszcze w pracy będę. Kurwa kurwa kurwa! Kiedy w końcu ktoś mi kupi w prezencie wszystkie serie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rachel urodziła, wpadła do niej Janice \"o my good!\" i gadała, że teraz jest zdana na samą siebie bo ross nie jest jej mężem. potem przyszedł do niej Joey w odwiedziny, ona płakała, więc miał jej dać chusteczki, leżały na fotelu pod kurtkę Rossa. jak brał chusteczki, to mu upadł na ziemię pierścionek, więc go otworzył i odwrócił się, a że był na kolanie to Rachel pomyślała, że się oświadcza i powiedziała TAK. no i cały cyrk, żeby powiedzieć Rossowi, wytłumaczyć Rachel, że to nie ośwoiadczyny. na końcu się wyjaśniło, tylko Ross się czepił, że ona się zgodziła. i koniec odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po drodze Monica i Chandler bzykali się wskładziku a ojciec Moniki ich podejrzał, a potem tłumaczył im w jakich pozycjach się robi dzieci. odcinek rewelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×