Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

gorzej czigra, gorzej... wczorajsza sprawa sie ciagnie i jest coraz gorecej. tak mi cisnienie skoczylo, ze brzuch mnie od razu przestal bolec... bedzie kurwa protest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja tez mam starcha z tymi dziećmi:o. Ale to normalne jak widzę:p O ivę przyłączyli:p:D! Kto tu mówiła, że żadna z nas nie jest świeta?:p. Bo ja na ten przykład to w sumie jestem:p. Myszo, jakaś szkoda, że ciebie kamera nie uchwyci! Ty we jaką teczuszkę biegnij na ten trawnik i przed kamerami poproś szefa, żeby pilnie podpisał jakies dokumenta:p Czigro, gratuluję kolejnego potomka, który juz wkrótce zagosci w twych wysprzatanych progach:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te progi powinnaś zobaczyć dnia dzisiejszego, a zmieniłabyś odpowiedź na potomka w sodomiasto-gomornych progach z syfem i ubóstwem w tle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie jestem od biegania z teczkami do podpisu :P:P:P ale moge jędzę z sekretariatu wysłąć to byście sobie ją w tv obaczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A koty z kurzu i kawałki walających się mini-kartonowych skrawków wydziobanych przez kota? Paują? Niniejszym wstydam się, wstydam i po pracy lecę sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak: dom mam wysprzątany, ciastka upieczone na weekend, i fajna wizja przede mną: słodkie lenistwo;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro jedziemy do rodziców:) po wczorajszych mailach jakoś za nimi wyjątkowo zatęskniłam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chwal się, bo ja w domu mam nieczystość oraz nieciastkowość i mi przykro, gdy czytam o Twej szczęśliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ble, znowu mi z głodu niedobrze:o Zjadłam rano bułkę z gorącym kubkiem, mam jeszcze gruszkę i w szafie firmowe chipsy, precelki i smietankę w proszku:p O przepraszam pani prawnik, bo ja tui akurat własni do miedzy innymi takich zadań przeznaczona jestem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesia, z domu Ci podeslę:) kalinka, Ty potworze wszystkożerny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz glodomor zazyczyl sobie dzisiaj placki ziemniaczane (znowu :O) ale w wersji maxczosnkowej... dobrze ze dzisiaj nigdzie nie idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zrobię zapiekany makaron, w serze i z przyprawami, min. dużo gyros:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest iva? jest. to dobrze. bo ja z ochrzanem do niej :P gdzie jest moja piosenka z szaloną owcą na wizji????? obiecaaaaałaś :( tera mi smutno z powodu tego. obiecałaś, a nie przysłałaś :( i mi źle, bo ja się nastawiłam, a tu zonk :( 😭 ivka, wyślij miiii !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, no ja tez juz chcę weekend, chociaz ten zapowiada sie bardzo pracowicie:o Rano musze szybko posprztac, potem pakuję pranie, Maciek mnie zawozi do mamy, wstawiam pranko i mam do zrobienia robótkę a raczej robotę na kompie... Ale będę Was miała w pasku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×