Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

hello:D:D:D furka----->no to ja Ci pierwsza gratuluje wyczynu Matiego!!!dzielny chłopczyk z niego!!!!!🌼 M-ka-------->to widze ,ze plany macie ambitne!!!6,7 lat to strasznie dlugo!!!ale życze Wam wszystkiego najlepszego!!!napewno znajdziecie w koncu jakies fajne mieszkanko!zaraz posle Ci emaila,bo tez pragne zobaczyc jakies Twoje zdjecie! gusia------->Trzymam jutro mocno kciuki!!!!! Kaasia--------> Kubus to tez dzielny facet skoro tak dobrze znosi zabkowanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka -------------> a niby dlaczego mamy Tobie gratulować, Ty chyba już od dawna umiesz siedzieć hęęęę??? Ja tam składam gratulację ale twojemu Mateuszkowi (możesz mu je przekazać i buziaka przy okazji też 👄 ) MATEUSZKOWI GRATULUJEMY SIEDZENIA 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ustysia----dzieki za gratki:)fajnie ze u was wszystko ok:) Kaasia----gratuluje pierwszego Kubusiowego zabka:D a tobie furka tego ze Mati juz siedzi ladnie:D M_ka---rozumiem ze do mnie tez podeslesz zdjecia?;) szurek----zaraz lukne na twoje fotki guska----trzymam mocno kciuki-bedzie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia - dzięki wielkie, podeślij @ to będę mogła ci się pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szurek ----------> już mam, dzięki, ładnie wyglądasz, brzusio debeściak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati------->jak Ci idzie szukanie pracy???szukasz jeszcze czy juz cos znalazlas???bo u mnie cisza!bylalam juz na tylu rozmowach i nic z tego nie wychodzi!o tym ile cv wyslalam to juz nie wspomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka----no lepiej troszke..na gg ci wiadomosc zostawilam:) szurek----cudne zdjecia!!!!! wygladasz pieknie-jak zwykle zreszta i dobrze o tym wiesz:) ciuszki sa takie slicznusie..zwlaszcza to ostatnie ,biale tymi uszkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia---------> wolno idzie ten twój @, czekam na Ciebie i wyślę wam zbiorowego, Lunia-----------> to się cieszę, ze już lepiej czas na zieloną herbatę - kto ma ochotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wysłałam wam ale chyba coś poknociłam i jak coś nie dojdzie to krzyczeć proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka-----ja mam zdjecia:D powiem szczerze ze liczylam na jakies aktualne ale slubne tez z checia ogladnelam zwlaszcza ze nie wszystkie widzialam:) ale jak tylko bedziesz miec aktualne to koniecznie wyslij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje wystawić moje butki ślubne na allegro, ale nie mogę poradzić sobie ze zmniejszeniem zdjęć, czy ktoś wie jak mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M_ka wysłałam ci kila moich fotek ze ślubu :) Ustyś...u nas ciężko z pracą, pewnie ze szukam, ale mało kto chce przyjmować młodą mężatkę:):):) Staram się teraz o dzidzię wiec jeżeli się uda, to z pracą dam sobie spokój, a jeżeli nie no to nadal będe szukać :) Plis niech ktoś mi poda jakiś program, gdzie zdjęcia bede mogła zmniejszyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati---proste tylko sciagnij sobie ten program pozniej otwierasz w im zdjecie-klikasz na zdjecie prawa myszka i dajesz otworz za pomoca i wybierasz irfan view pozniej jak ci wyskoczy zdjecie wciskasz ctrl+r wyskakuje ci okienko i zmniejszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati-------->ściągnij sobie z neta ten program co lunia podal on jest swietny! a wiesz mnie to strasznie denerwuje jak ide na rozmowe i pierwsze pytanie jakie mi zadaja to nie o to co ja umiem,co potrafie tylko o to czy jestem mloda mezatka i czy mam dzieci???kurcze to w koncu moja osobista sprawa!czy mam czy nie mam!wazne ze chce pracowac!!!!jak mowie ze nie ma to od razu na twarzy taki dziwny wyraz twarzy sie pojawia i mysl \"aha to jak nie ma to pewnie zaraz zajdzie w ciaze i nici z pracy\"jak widze ten wyraz twarzy to od razu wiem ze z pracy nic juz nie wyjdzie!!!!czuje sie jak normalnie jakas trędowata!!!! bo z jednej strony nie moge teraz miec dzidzi bo mamy tylko jedna pensje Tomaszka i to niezbyt duzo,a z drugiej strony i tak siedze w domu bo nie moge tej cholernej pracy znaleźc!i kolko sie zamyka!!!w tej sytuacji to nie wiem kiedy bede mogla bez zadnych obaw wreszcie postarac sie o dzidzie,chyba nie predzej jak po 30!!!buuuu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati a dostałaś moje? Ustysia a ty? i Szurek dajcie znać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak M_ka dostałam twoje 🌻 ale jestem głupiutka, szukam programu a mam go już na kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za @, Lunia ci podeśle @ z moimi fotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idę się brać do roboty bo miałam tyle zrobić a tu dzień mija a ja siedzę pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustysia - czesc:) po pierwsze: ten kolega, o ktorym ci pisalam, zmienil prace. urodzily mu sie blizniaki i znalazl cos na miejscu a ja nie mam z nim kontaktu - przepraszam!... a co do rozmow o prace i pytan o dzieci to wiesz co ci powiem, ostatnio w tv i prasie bylo ze firmy nawet chca zatrudniac mlode mezatki co jeszcze dzieci nie maja a chca miec. bo nawet jak zajdzie w ciaze to powroci do pracy. wiec wola \"stracic\" pracownika na pare miesiecy niz nie miec go wcale, ale takich firm to chyba na palcach u jednej reki sie policzy.... dlatego tez moze mow ze to twoja osobista sprawa, i ze jesli planowalabys teraz dziecko to nie szukalabys pracy. szef mnie dobija, zmienia plany od 8 rano ze sie gubie co najaktualniejsze jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszus nie gniewaj sie ze nie napisalam o twoim malutkim....widac silny chlop z niego :) marnie sie cos czuje, przedwczoraj spuchlo mi dziaslo (chyab sie jedzenie dostalo bo wszystkie mam wyleczone) i powekszyly sie z jednej strony wezly chlonne i od 3 dni chodze jak pijana i wlasnie zmierzylam temperature i mam stan podgoraczkowy :( agula, m_ka dzieki kobietki kochane :) lunia doszly fotki na interie? m_ka super wygladalas na slubie, piekna suknia i twoja buzka sympatyczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luniaaaaa - nie mam załącznika, ale Ci dziękuje ze miałaś dobre chęci :) poprosze o przesłanie mi zdjec M_ki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasia------->nie przejmuje sie!przeciez to nie Twoja wina!ja wiem ze jakbys cos wiedziala to dalabys znac!:D:D:D🌼🌼🌼 ja jeszcze akurat na taka firme,nie trafilam!ciagle tylko kreca nosem jak sie okazuje ze ja mloda bezdzietna mezatka!:(buuu....ale trudno!nie poddaje sie i szukm dalej!w zasadzaie to musze wam powiedziec ,ze podjelismy wspolnie z Bączkiem moim decyzje,o zmianie mojego zawodu!od grudnia ide na kurs z Urzędu pracy mnie wysylaja,a od nowego roku akademckiego na podyplomowke w zupelnie innym kierunku niz mam!bo juz stracilam sile i ochote na szukanie pracy w szkole!teraz szukam juz wszedzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×