Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

własnie widze Kalinko, że jesteś wyjątkowo rozmowna od rana;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że T3 i T4 dopiero wtedy jak będzie coś nie tak z TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w laboratorium widza, jak z TSH jest coś nie tak, u nas wtedy mrożą surowicę i można poprosić wtedy o dodatkowe badania:) są z tej samej krwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivka ma racjęco do T3 i T4. Ja miałam jeszcze badanie na: WR - to jakieśchoroby weneryczne POC - to ten cały konflikt a we krwi miałam wyszczególnione: hematokryt hemoglobina krw. czerwone PLT krw. białe glukoza na mocz miałam ogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może sięzmienić po 6-tym miesiącu od urodzenia. Dlatego lekarz nie chiał przyjąć mojej grupy z książeczki zdrowia tylko zrobić nowe badania (dodam, że się w moim przypadku nie zmianiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wstrzeliłam :D własnie wróciłam z badań I jak zwykle pokuta 3 krotnie, pani sie waz wkurzyła i zmierzyła mi cisnienie no i wyszło 90 /48 :O I dlatego tak ciezko jest umnie pobierac krew plus okropnie cienkie żyły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze pisalam maila a wy tyle juz naskrobałyscie :) kalinka- to telepatia, bo ja w zasadzie sie wahalam czy ci wyslac tego smsa czy nie,ale jednak swtwierdzila, ze \"co tak bede w domu sama siedziec\" :D:D:D:D:D:D:D co do T3 i T4, to jak byma teraz na tej endokrynologii to lekarka powiedziala ze sa takie przypadki ze samo TSH moze byc prawie w normie , ale T3 i T4 cos tam pokaze i mi zrobila wszystkie te badania, wiec jak masz mozliwosc je zrobic to zrób agula- :D:D:DD niestety tylko po tenisie kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kalino, powiem Ci, że to chyba zależy od lekarza. Mój widzisz chciał abym zrobiła nowe, no chyba, że miałabym zrobione w wieku nastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za to żyły jak koryta rzeki :P:P a wczoraj jak mi tarczycówka mierzyła ciśnienie to z przyzwyczajenia do pobierania krwi, zacisnęłam pięść-ależ się śmiałyśmy:D i za tydzień znów na badanie krwi i moczu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka :D :D Kurcze nie wiem co zjesc na sniadanie, taki mam własnie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Szanownych Dam Czy macie moze nawilżacze powietrza, czy możecie mi cos na ich temat doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi- ja nie mam nawilżaczy niestety a za to żyły nam na wierzchu i nigdy nie ma problemu z pobieraniem krwi :) sama bym sobie trafiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofi, ja też myślałam o nawilżaczu, bo po nocy mam straszny kaszel.. a net mi odłaczą tylko na godzinkę, tralalala:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo! Jeszcze na obecność jakiegoś bakteria pt. chlamydia trzebaby zrobić badania. I coś mi się jeszcze po łbie kołacze, że mi kiedyś dżina zapisała na karteczce... Tokso i ine tam TSH mam porobione, ale po nowym roku jeszcze raz dam się pokłuć i nasiuśkam. A na HIV robiłyście? Kofi, błyszcząca radością kobieto, coś tak czuję, że tak samo będę cierpieć z okazji braku żyłowości... Zapowiada się, że w przyszłym roku wieczorami będzie tu pusto, przynajmniej co drugi dzień. Trzebaby porobić dyżury, czy cuś... :) No nie wierzę, że nie dość, że mnie przekabaciłyście, to nawet z Joovi Wam się udało!!!:D A my jutro jedziemy po kociego syneczka:):):) Żabąg rano doszedł do wniosku, że jak się bobo będzie od zawsze chowało z kociambrami, to zapewne nie będzie miało ciągotek to targania kotem za ogon. Niech no tylko spróbuje, to rączki pourywam! Precz od futer, zły człowieku mały!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sprawdza sie doskonale taki nawilżacz w postaci pojemniczka który zawiesza sie na kaloryferku wcześniej wlewając do nie go wodę :) naprawdę sie sprawdza tata mi taki kupił i jest miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak se poczytasz, to Cię weźmie, nie ma ch. na Mariana! Zresztą Ty chciałaś mieć kiedyś tam od zawsze, nie? Ja natomiast od zawsze nie chciałam mieć nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnei czigra od jakiegos czasu strasznie strasznie sie waham. nigdy nie chcialam tak ze pewno chcialam. zawze mialam w glowie ze :kiedys na pewno\", a teraz to kiedys sie zbliza i ja juz tchorze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki - ja jestem chora, mam prawie 38 stopni gorączki, głowa mi pęka i wszystkie kosteczki mni ebolą - grypa jak ch... a miałam się dzis zaszczepić. Wczoraj czułam się świetnie - tak gdzies do 18, rodzice pojechali, a ja zaczęłam czuć najpierw pieczenie polików, a potem dreszcze. No a później stawy mnie rozbolały i mam. Jestem strasznie słaba, więc raczej nie będzie mne tu z wami, bo laptopka nie mam :( Dobrze, ze wczoraj wieczorem jeszcze trzeźwo myślałam i poprosiłam kolezankę, zeby dziś moich pacjentów przejęła. ide leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, podobno fajne to jest:) Każda z pań posiadających raczej sobie chwali... Panie, chwalicie sobie? Skoro potrafię zachwycać się rzęskami kota, to bezzębnym uśmiechem tym bardziej będę potrafiła, coooo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×