Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

no deduś kris przystojniak włąściciel ziemski nie może sam na imprezie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej padnięta jestem a musze do rana w pracy siedzieć :-0 nic mi sie nie chce... no może z wyjątkiem spania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć baby:p:D!🌼 Piątek dzisija hura:D! Dede, wracając do wczorajszego wątku, stanowczo uważam, że to jest KONIECZNE żebyś pojechała z Krisem! Bezwzglednie!!! Tym bardziej, że Julę jest z kim zostawić:)! Zbieram się, idę na pocztę odebrać moją torebkę-wiesz Mysza, tą naszą-sprzedawca wysłał, ale szanowny listonosz awizo nie zostawił Zajrzę w pracy do Was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżbyś była przesądna Agniecha?? chwilowa sie z wami żegnam, ide spać :P jak mnie mąż dopuści do kompa to zajrze póxniej ;) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) normalnie nie wiem jak sie nazywam, kuba wstal o 1 i do 5 nie spal!! obudzil sie przed 7! skad to dziecko ma tyle sily?? jak bede dzis pisac glupoty to mi wybaczcie:) nie wierze w przesady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) przychodze do pracy, a tu bach, wiadomość: prąd i net będzie tylko do 10 lub 11, jak ja bez was wytrzymam??????? wiec jestem do 10-ej, a potem zajrzę po pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) nareszcie sie wyspalam :) wiecie co wczoraj postanowilam zajac sie laptopem bo miska nie bylo i poinstalowac tam w koncu rozne rzeczy zebym mogla cos oprocz kafe i gg tam robic (choc w sumie po co???) i jak zaczelam robic siec bezprzewodowa to mi neta szlag trafił i chyba ze 2h mi zajelo zanim to w koncu zrobilam, mialam stresa ze jak sobie nie poradze to zanim ktos mi to naprawi to ja nie bede miec neta w domu i co wtedy? kurcze wiecie ze ja sobie nie wyobrazam zycia bez netu? jak sobie uswiadomilam ze moglabym stracic z wami kontakt to poczułam sie jakos tak niewyraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Mika, pierwsze symptomy odstawienia miałaś?:p No, przyznaj się Iva, że spokój chcesz mieć i nas odłaczasz, a nie informatykami się załaniaj:p. Ja się czujesz? Mika! Byłam dzisiaj w Polimedzie na 3 Maja-tam jest prywatna przychodnia, którą mam za darmo na podstawie umowy z naszą firma i powiedziała mi babka, że zrobią mi ogólne bad. kriw, TSH i toksoplazmowe:):):)!!! Pójdę jakoś w najblizszym czasie i zaciągnę ze sobą Maćka, bo ten to przeciez jako noworodek osoatnie badania miał robione:p. Niech go też pokłują chociaz na ogólne badanie krwi i moczu go skieruję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina zróbcie odrazu grupę krwi, bo i tak was to nie ominie. No chyba, że macie zrobione u maćka w książeczce wojskowej, albo jak któreś z Was leżalo w szpitalu i ma już zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kalinka :) 🌻 to wiesz za co :D:D:D:D:D ]kwiat] to super ze masz mozliwosc zrobic za darmo te badania, naprawde to wręcz zajebiscie! chociaz raz okazalo sie ze sie DA :) ja chyba w tym cyklu pojde robic naraz wszystkie, ale po owu ktora mam nadziej bede miala. Na razie jestem po szczepioce na grypę i czuje sie lekko jakby rozbita, troche mi tempka skoczyla, ale wiem ze to przeciez nie symtomy owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesiu, ja swoja grupe i RH znam, ale Maciek oczywiscie nie:p. Więc faktycznie też od razu na to mu sie zrobi;). Mika:D:D:D:D!;):p. A wiesz, że ja tez planowałm cię w tym tygodniu wykorzystać?:D! Ale mi potem przeszło jakoś:p:D! Co tam Mysza, słaniasz się?:p. Kiedy na badania idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem tuńczyka bo mnie zamuliło:O na badania ide po 25 :) mam okresowe w pracy więc przy okazji dopłace żeby mi inne zrobili czy możecie napisać mi liste jakie mam sobie badania zrobić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okresa mam. jestem jakas rozbita. dobrze ze dzis nie mam proby, to se posprzatam moze mieszkanie jak mnie bolesci menstruacyjne nie zmoga. troche za wami nie nadazam z informacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Mika, przeczytałam ze bola Cie ręce po penisie :P jesli o dzieciach mowa, to mąż stwierdził ze na nowym mieszkaniu ma być, wiec chyba za rok ;) W każdym bądź razie jak nic o tym nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinko, o co mnie podejrzewasz?:P ja bez was to nie ja:P ale masz fajnie, że badania masz darmowe:) kurczę, jeden hormon kosztuje ok 20-30 zł, ostatnio sporo na to wydałam pieniędzy... piję kawkę:D kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszo, podstawa to: ogólne badanie moczu ogólne badanie krwi badanie krwi na poziom TSH badanie krwi na tokoplazmozę cytologia (czyli gin się kłania:p) Marzeniem by było jakby Ci jeszcze wnętrznosci na USG obejrzeli;). Mika, a myslisz, że T3, T4 trzeba? Ivo:p;p:p:D Babeczki, ja przypominam, żeby teraz do mnie zagadywać, alebowiem po pracy jadę na parapetówę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×