Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Te jedne były mięciutkie, ale, qurde, drogie i za małe... Pozostałe rzeczywiście jak narciarskie... Gufo jeszcze nie ma wyboru, dopiero spodziewają się dostawy, przynajmniej u nas...Wszystkie słodkie kozaczki na zameczek odpadają, mają niskie podbicie a Mała wysokie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupię pod koniec miesiąca...Tylko będę musiała mierzyć też ze spodniamy, zeby pasowały pod sponie w nogawce...I hit z dzisiejszej mszy...młodzież chcąca ukończyć kurs przedmałżeński odbędzie 25 w ciągu UWAGA 3 lat !!!!!!!!!!!!!!! 10 w ciągu 1 roku, 10 w 2 roku i 5 w 3 roku...dla mnie paranoja !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, cieszę się, że o.k. a na powtórkę sie przygotuj, faceci juz tacy są...:-D Żono a mówili ile kosztował będzie ten super kurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu bo to jest dla młodziezy może?! A dla pary, ktora ma się zamiar pobrać jest jakis przyspieszony?Ja to tak zrozumiałam z tego co napisałas ze ten kurs jest dla młodziezy...co by sobie wczesniej taki kurs zrobili:) tak czy siak paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mówisz Dziulaa...?? bo DeGie dal mi troche do myślenia tym co napisał po tym jak przedstawiałm Wam po krótce sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chodziłem na kursy :). Tzn byłem 1 raz z Kasią, bo ona chodziła na te kursy. Ja kończąć szkołę średnią, otrzymałem dokument ukończenia takiego kursu (w praktyce wystarczyło ukończyć religię). Nie wiem po co te rzeczy kursy, a jak Kasia mi powiedziała, że 3-letnie to paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula...myśl, myśl, analizuj... póki czas....w tym co De Gie powiedział na pewno jest roche prawdy, może cała prawda, ale każdy medal ma dwie strony...Wysłuchaj wytłumaczenia Kochanego, może będzie sensowne...Może obieca poprawę i będzie konsekwentny...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego doświadczenia i nie tylko mojego: faceta jak i kobietę jest bardzo ciężko zmienić, raczej jeśli ma to być szczęśliwy związek, nie należy tego zmieniać, tylko się dostosować. I jeśli obydwie strony się dostosują, czyli de facto zaakceptują wady swoich połówek to jest to solidna podstawa do szczęśliwego życia. Facet nie zmienia się na skutek ślubu. jeśli przed ślubem, zaczynał wyrażeniem \"k...\" to po ślubie też tak będzie. Jeśli przed ślubem wkładał nieświeże skarpetki pod poduszkę, żeby szybciej zasnąć, po ślubie też tak będzie (to czysty wymysł - nie znam takiego przypadku :) ) Ślub nie jest dla żadnego faceta datą do zmian siebie, jeśli już, to oczekuje zmiany u partnerki. Już się zapędziłem ze ślubem, ale to naturalne skojarzenie... Poplątałem ? Eeee chyba nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa jeszcze jedno, trudno byłoby mi się dostosować do brudnych skarpetek faceta pod poduszką....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat był żart ze skarpetkami, no ale może są tacy mężczyźni :) A np informatycy to chyba najlepsi kandydaci na partnera :) To już wiem po sobie :) Jetem bardzo zmienialny: rok temu grałem w inną grę, teraz gram w Civ4, ciągle zmieniają się te gry, więc jestem facetem zmienialnym hehe :) Ależ ta Kasia ma dobrze :) Może mnie zmieniać. AAaaaa i jeszcze skropmność moja,... ale to wrodzone akurat. A Inez chodzi w kombinezonie w pełnym rynsztunku, z rękawiczkami włącznie.... Przymiarki hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś zmienialny to dlaczego twierdzisz, że faceta nie da się zmienic , trzeba sie do jego wad dostosować... Ktoś tu jest niekonsekwentny...:-) Moja do zimy nie gotowa...pod wzgl. ubioru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×