Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ja zabardzo palcem nie mogę bo dopiero co wyciągłam ją z lodówki i jet twarda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole po prawej stronie kompa jest słonko, kliknij i zobacz co jest pod moim słonkiem a resztę sobie dośpiewaj, jak znasz:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egipcjanami, iloma naraz? Wciągnęliście mnie do GG, tylko do gier mnie nie namawiajcie!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziula niestety piosenki nie znam...a przybnajmniej nie kojarze na ten moment:) A co do nautelli....to ja mam jakaś unikatową wersję:D w takiej niby szklance i zaraz jak wyciągnęłam z lodowki to zerwałam biala kartkę która była na tej \"szklance\" i nie doczytałam:D Ale przyznam szczerze ze nie wiedziałam ze nie wolno tzrymac w lodówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z racji tego że mam jeszcze jedno nie otwrte opakowanie nutelli w lodówce:D to ją wyciągnęłam i zaczełam czytać etykiete:) I chyba Dziulaa u mnie są inne Nutelle niż u Ciebie:D Bo na mojej nic takiego nie pisze....pisze jedynie \"Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu\":) Ty powaznie pisałaś z ta lodówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wiedziałam, włożyłam do lodówki, potem ja ją na bułeczkę a ta skubana twarda jak kamien...Wtedy wyczytałam na etykietce...Ja nie zrywam, same odpadają w zmywarce...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście na szklankach nie ma, jestem pewna, że na sloiku z białą nakrętką było... Tak wogóle zauważyłam, że różnią się konsystencja te w szklaneczkach od tych w słoikach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno wiem:) Już nie będe trzymala w lodówce, bo potem nie da się rozsmarować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie... a zastanawiałaś się ile to ma kalorii... noc u D. wskazana!!! (no żeby spalic te kalorie oczywiście...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ile to ma kalorii....i jestem tym pzrerażona:D A z nocy nici:) Nadrobie w weekend:D Wogóle mnie ta zima przeraża...bede w zimne wieczory siedziała w domu i jadła...a potem brzuch mi bedzie rósł...Trzeba spowrotem chyba na fitness zacząć chodzić bo może być źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zimie przeważnie wiosna i lato i brzuch sam spadnie.. a fitnesss..to przecież męczące, można sie spocić itd..Odradzam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś Ty wiedziała jak mi się nie chce na samą myśl o fitnessie:D Chyba jednak do typowych leniuchów należe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi oto , że wieczorami można bylo na Nią liczyc a dzisiaj oddała komputer bez walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×