Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

wiecie co? Na dworze nie jest najgorzej, przynajmniej u nas...Zero wiatru. Pewnie z 10st. Cicho, głucho, jak przed burzą latem... Mała uśpiona, wydelegowana na taras, ja wyrodna, matka, w ciepelku...Czas na kawę, jeszcze od rana nie zdąrzyłam sobie zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) …… ale u mnie zimno brrrrrry….. ja chce lato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajLluna... a u nas całkiem miło....ale w powietrzu pachnie listopadem...znacie kogoś kto lubi zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chciałabym polubić zimę, łatwiej byłoby ją przetrwać....To chyba nie będzie łatwe...Polubienie i tym bardziej przetrwanie... Sprzątam okropny bałagan jaki zapanował w moim domu...To tez nie będzie łatwe...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię zimę! Nie lubiałem zimy kiedy mieszkałem pod Częstochową... Bo było zimno w mieszkaniu :( Były ogromne sterty śniegu, nieodśnieżane... Pamiętacie rok temu w TV jak pokazywali zasypaną Częstochowę? Ja przyzwyczajony jestem do zimy w Bydgoszczy... Fakt, jedno mi sięnie podoba. Gdy na święta i Sylwester nie ma śniegu... Ale zima tu jest łagodniejsza, trwa krócej. Lubię zimę, a już w ogóle grudzień jest super... Ech... A teraz mamy piękną jesień a nie zimę. Kolorowe liście... Jak będziemy mieli wolny weekend zabiorę moje dziewczyny na taki spacer po lesie, albo parku, pozbieramy kolorowe liście, przytulimy się, eeee jesień też jest super :) A potem winko na rozgrzanie. Tyle że Kasia wyduldała chyba całe Martini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię zimę, a bardzo lubię zimę w górach :) Tylko śnieg jest konieczny, lekki mróz...sanki, Damian i Inez i jest bajka :) W domu musi być oczywiście ciepło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię zimy i basta... a grudzien i to całe przedswiąteczne zamieszanie bardzo mnie denerwuje... Ja chcę do Egiptu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po!:D Uffff przez tą pracę zejdę kiedyś na zawał serca:o Nawet trudno mi powidzieć czy było lepiej czy gorzej niż się spodziewałam, tzn myślałam że będzie gorzej ale miłam nadzieję ze lepiej:P Jeśli chodzi o zimę to mogła by być tylko podasz świąt, a potem sio, szczególnie taka jaka jest w katowicach - szara, bura i nieprzyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja:D Kiedyś pisałam ich mnóstwo, wystarczył mały wyjazd i już się pisało do koleżanek, kuzynek i każdego kto się napatoczył:D Z jedną kumpelą miałyśmy zwyczaj spotykać się, pisać do siebie listy a potem czytać wieczorem o tej samej porze ale już każda u siebie w domu, może się to wydawać dziwne ale byłyśmy wtedy dużo młodsze i miałyśmy z tego niezły ubaw :P Szkoda ze teraz już się tego nie praktykuje, zostały maile ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec przepytuje kandydata na zięcia: - Taaak... A więc chce pan poślubić moją córkę? - Zgadza się. - A czy jest pan w stanie wyżywić rodzinę? - Pewnie! - Niech się pan dobrze zastanowi. Nas jest osiem osób, drogi panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiają dwie babcie klozetowe. - Ostatnio zmieniłam klimaty. - A co, pewnie awansowałaś? - Nie, przenieśli mnie do męskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam pamięci do kawałów...:-( A zimy nie lubie i basta, nawet podczas Świąt...no może wtedy troszeczkę....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa Luna do jutra. miłego popołudnia i wieczoru:) Ja dzisiaj posiedze do równej 15:D bo szef siedzi na GG wiec widzi czy jestem czy nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spaliłam chyba 100000 kalorii przy sprzątaniu pokoju synia...teraz wygląda dużo lepiej, nie chwaląc się... A co tu tak dzisiaj cichutko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie :) No no to synek zaatakował pokój ? hehe. Mnie atakuje córka, więc zmykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, maluchy śpią....możemy pogadać. Obawiam się, że tradycyjnie nie ma nikogo... Niemamnika nie ma już od kilku dni... :-( Pewnie nie może nacieszyć się wolnością...:-) Niemanika wracaj!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać, że lubię pisac listy... a i jeszcze jedno, nie wiem czy juz wspominałam...nie lubie zimy!!! I basta! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Ja jestem....odpoczywam dzisiaj....leniuchuje sobie w domku... Aaa i tez lubie pisać listy:) Byłam przed chwilą na dworze...ale zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaa leniuchujesz i czytasz kawaly? U nas też zimno, rano ma być 0st. Strach pomyśleć... B. lubie piosenkę Voo Voo (opis na GG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się zachciało czegoś słodkiego że szok:) a że nic nie mam interesującego pod reką oprócz wafelków to wyjadam łyżeczką nutelle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×