Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

ok czekam. Moze za duży ten mail jest albo coś.A przychodzi Ci zwrotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz podzieliłam pocztę na pół i przyszła mi zwrotka, że jest próba dostarczenia wiadomości do przepełnionej skrzynki, Dula musisz powywalać wiadomości ze swojej skrzynki, dlatego Ci nie dochodzi moja poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tyle ze ja mam na dula83 pusta poczte a na mictel tez mam mało. zaraz usune wszystkie z mictel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opróżniłam oba konta tak że już bardziej się nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego mam stresa, Mój poszedł z psem do weterynarza bo wyczyłam u Niego wczoraj jakieś zgrubienie pod sierścią no i ma taki jakby placek zaczerwieniony i jakby troszke napuchnięty na skórze. Dzwonie do Niego co chwile a On czeka w kolejce i się na mnie złości.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj mu spokój i poczekaj aż sam zadzwoni, wiem coś o weterynarzachm bo jak tam pojadę to godzina w d... co do poczty jak Ci nie przejdzie to załóz poczte na o2.pl tak jak Dziulaa, jej doszło. Więcej pomysłów nie mam. i nie stresuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wreszcie piatek:D A mnie się tak chce spaćććć:) I jeszcze mnie dzisiaj czeka wizyta u weterynarza...ciekawe kiedy to się skończy, bo mamy psa zaledwie 9 dni a do weterynarza biegamy co prawie drugi dzień...Echh. O nic mi nie chodzi tylko wolałabym nie miec powodów aby odwiedzac weterynarza.Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula własnie założyłam na szybko maila na o2. edithkag@o2.pl Mam nadzieje że teraz dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Dula wyslałam, daj znać czy w końcu doszło! A co z twoim psiakiem konkretnie się dzieje, że tak do weterynarza latacie, wiem co to znaczy, bo w maju przygarnęłam kota przybłędę i przez dłuższy czas przychodnia weterynaryjna to było nasze stałe miejsce nie mówiąc o kasie wydanej na ratowanie kota. Wyjazd do Słowacji na tydzień albo i dłużej by za to byl na bank!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na gorącą krytykę. :-D To sa moje zdjęcia robione z cyfrówki, na profesjonalne dalej czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula zdjęcia świetne!!! A jaka śliczna sukienka...! Bomba. Bardzo ładnie wyglądaliście. A co do mojego pieska, ma krew w kale...troszkę bo troszkę ale ma...dostał zastrzyki raz, nie przeszło, dwa nie przeszło...Wczoraj Mój z Nim był bo ma jakąś ranke na sierści...a nie zauważyłam zeby sam sobie ją wygryzł...Znowu dostał zastrzyk na tą krew w kupie. Dzisiaj mam z nim isć bo mam dostac maść na tą rankę i chyba znowu zastrzyk skoro krew jest nadal...Juz mi brak siły , martwie się o Niego. A On żywy jest jak nigdy...:D Dzisiaj chce ja isć bo Mój to anwet nie umiał mi za dokłandie powtórzyc co lakarka mówiła:) Narazie nie są to jakies wielkie koszty bo średnio każda wizyta kosztuje 10 zł ( zastanawiam sie czemu tak mało, moze dlatego ze to mały pies..?!nie wiem) ale jak dalej tak bedziemy chodzic to sie pewnie uzbiera jakas suma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Podejrzewam, że na razie dostaje jakieś przeciwzapalne, spytaj ją dokładnie co daje psiakowi, a może płacisz mnie, bo psiak jeszcze mały i mniejsze dawki są. Najlepiej będzie jak znajdziesz sobie forum poświęcone psom, aj mam taki formu do kotów i tam dostaję odpowiedzi na wszelkie pytania, a wtedy wiem czego żądać u weta, bo tak to wierz mi oni nie wykazują inicjatywy żeby pomóc zwierzakowi, tylko nałapać kasy! Oczywiście nie jest tak ze wszystkimi ale większość! Doświadczyłam na własnej skórze jak z kotem chodziłam od lecznicy do lecznicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja ostatnio z Nim byłam to dostał witamine K i zastrzyk z\\rozkurczowy bo było podejrzenie że moze coś zjadł i podraznia mu to jelita. Po tym nie przeszło. Wczoraj był z Nim Mój i nie wie co pies dostał...bo na moje pytanie odpowiada zastrzyki:D Dzisiaj pójde to się dowiem. Czytałam własnie na forum ze krew jest zazwyczaj od robaków...tyle ze Fado był odrobaczany. Aż mi włosy dęba staja jak sie naczytam o tych chorrobach. Jeszcze kilka d\\godzin i weekend...Szkoda tylko ze tak zimno jest...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo sukienki może któraś chce kupić? Szkoda mi jej ale co z nią będę robiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać popołudniu. Ja Kasiula jestem wysoka więc sukienka byłaby na mnie za krótka:) Mam troszkę FV do wprowadzania, czas mi szybciej zleci:) Byłam na papierosie...ale zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też zimno, ale slońce bardzo fajnie świeci, chce dzisiaj wszystkie okna umyć pogodę wykorzystam, a jutro przyjeżdża teściowa w związku z moimi urodzinami, więc będzie inspekcja będzie, lepiej się będę czuła przy czystych oknach. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...wizytacja teściowej;) Moja mieszka blok naprzeciwko Nas ale na szczęsie nie za często zagląda bo ma dużoooo pracy:) Dzięki Bogu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kasiula, gdybym była panną odkupiłabym od Ciebie tą sukienke, bardzo mi sie podobała a i rozmiar byłby ok...:D niestety, może na szczęście, mam juz za soba ta imprezkę...;) A może w Salonie przyjmą Ci ją w komis? spadam na spacerek, piękne s,lonko tylko, kurcze, zimno...nic to...miłego dnia i weekendu... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w komis przyjmą ale najkorzystniej dawać w styczniu jak do salonów wchodzą nowe kolekcje i są zajebiste ceny to wtedy jest ruch w komisie kurna nie lubię jak teściowa przychodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto lubi:D:D:D Ale moze nie będzie bardzo długo siedziałą?!;) Musisz uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale będę miała kase na czajnik nowy, bo powiedziałam, że nie chcę żadnych prezentów tylko kase. Wiem świnia jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam od razu świnia...Korzysta się jak ma się okazje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wiecie czym się kierować przy zakupie czajnika, taki lepszy srebrny, ten który teraz miałam też srebrny, to mu się zrobiły jakieś brązowe plamy których nie idzie niczym zmyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam Ci szczerze, że ja mam srebrny ale nie zrobiły mi się na nim żadne odbarwienia. Jest nadal cały srebrny. A miałas go jakies firmy czy zwykły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×