Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ola, na Twoim miejscu zmieniłabym treść ogłoszenia na : szukam ognistego kochanka. Po co ci od razu mąż....? :-D Będziemy Cię przez najbliższe cztery dni wspierać z całych sił tylko już nie znikaj...Bo smutno... Robię na obiad wariację na temat Twojej zapiekanki, nie mam mielonego mięsa, pokroiłam w kostkę pieczony schabik mojej roboty i wrzuciłam do sosu z serka i śmietanki...Zobaczymy wkrótce co wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziula na pewno będzie pychaaaaa robiłam też bez mięsa, z samym szpinakiem - miodzio a jeśli chodzi o kochanka, to pomyślę później, narazie zbieram kandydatów na męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes uparta...:-D Przypomniało mi się, że mialyśmy robić casting... Chętnych panów prosimy o zgłaszanie kandydatury tu i od teraz.... Może masz rację, kochanek póżniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ....casting!!!:) ja już w domku....Jade na zakupy.Dzisiaj wieczorkiem będzie ryż z curry, z sosikiem , mięskiem:) ciekawe czy mojemu posmakuje?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, jesteś normalnie upierdliwy(-a)... Może i ja skoczę na spacer...Mała spała na dworze trzy godz. ,ale ja jeszcze nie byłam na powietrzu... Zajrzę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,,,następnym razem będę krzyczała od obiadu, że HOT-DOGI :P dziś byliśmy na przejażdżce rowerowej...super !!!! W sobotę zrobimy powtórkę, o ile będzie ładna pogoda .... :) Dzieci już śpią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci chodzą spać po 19...Mam dzięki temu wieczór dla siebie... Ja też zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już po koalcji...zmywanie zostawiam Miśkowi:P Idę poleżeć:) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czynności kawowe sa teraz jak najbadziej na miejscu:) Dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Co z rezsta kobitek....??widzę ze Kasia wstała a reszta?:) Wstawać śpiochy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma gorszy dzien....Ja zbieram się powoli do pracy.Również pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" co oznacza słowo normalni ?\" Mieszczący się w granicach normy. Ale szerzej w tym temacie moim zdaniem może wypowiedzieć się fachowiec...psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wtorki lubię :) We wtorki na 8 do pracy a to mi bardziej pasuje :) Choć siedzieć do 16. To jest ta gorsza strona medalu. Ja już pół kawki wypite, siedzę sobie w pracy i pracuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiatra ? Autorce tego topiku zapewne chodziło o zebranie tutaj osób, którym obce są rozmowy na tematy, których dorośli ludzie nie podejmują lub podejmują w innej formie. Normalne więc są osoby, które oczekują normalnych zachowań. Biorąc pod uwagę samą Kafeterię, możnaby dojśćdo wniosku, także statystycznego, że ten topik nie jest normalny, gdyż za normalne przyjmuje się to co częste i popularne. Przykładowo, dla wielu Niemców faszyzm był normą, gdyż większość populacji go uznawała. Problem bycia postrzeganym jako nienormalność jest związany z ludzkością od dawna. Innym przykładem jest np uderzanie małych dzieci w twarz (z otwartej dłoni) w krajach arabskich. Dla nich jest to normalne. Ale nie dla kultury europejskiej. A tak w ogóle, Myrevin nie wątpię że dokładnie wiesz o co chodzi z tymi \"normalnymi\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w pracy....kawkę właśnie sobie zrobiłam...Gdzie Madzia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witjcie 🖐️ ja już dawno po kawce, teraz desperacko próbuję namówić Antosia do wypicia antybiotyku zrobiłam zapas słodyczy - łapówek, ale to nie za bardzo pomaga, ciężko jest się z nim targować :D O!!!! prawie się udało, zostały jeszcze 2 ml :D sam się upomniał :D a co do normalności to autor(ka) topiku chciał(a) porozmawiać z nie-podszywaczami, nierobiącymi pośmiewiska i jaj ze wszystkiego, więc nie zagłębiając się dalej w definicję normalności - mieścimy się w tych granicach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×