Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Kochane/i życzę Wam szampańskiej zabawy w sylwestrową nac, wytańczcie się za wszystkie czasy!!!!! Nowy Roczek niech przyniesie Wam zdrowie (to najważniejsze), pieniądze, miłość (jeśli jest niech dojrzewa), spełnienie marzeń tych wielkich i tych malutkich, sukcesy w pracy i życiu osobistym... Wszystkiego nalepszego na 2007 ROK 😘 🌻 🌻 🌻 Piszę dzisiaj bo jutro pewnie nie będzie czasu by tu zajrzeć... Buziaki dla wszystkich...cieszę się, że tu jesteście...😍 Do siego roku!!! 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do życzeń Dziuli... Wszystkiego najlepszego w noe\\wym roku...powodzenia w życiu zawodowym i osobistym...! No i oczywiście szampańskiej zabawy Sylwestrowej!!! Buziaki dla Wszystkich!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia:) Siedzę właśnie w sklepie u bratowej i jej pomagam, wyrwałam się na przerwę hmm podwieczorkową:P Dula nie bedzie mnie w Krakowie, kończę dopiero o 22 i idę na jakąś imprezę domową, co prawda nikogo tam prawie nie znam ale co tam, lepsze to niz siedzenie samemu w domu. SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwester zleciał nie wiadomo kiedy... Bylo wesoło a teraz trzeba to bedzie jakoś odespać...:D Jestem pierwsza na topiku w 2007 roku...:DMoże niebawem się tu trochę zaludni...może jutro, może pojutrze...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku. Zabawa niesamowicie fajna...Ale ludzi ogrom... taka niewyspana jestem że jak zaraz padnę na łóżko to nie wiem kiedy wstane....Tzn. wiem bo jutro tzreba iść do pracy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I po imprezie, a tak fajnie było, wytańczyłam się za wszystkie czasy, okazało się też że nie znałam tylko dwóch osób:D A teraz czas na kawkę , ktoś się przyłączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomż-> sęk w tym, że zachowałam 100% trzeźwość w sylwestrowy wieczór...Tylko zarwana noc daje się we znaki... 💤 Cześć Dziewczynki!!! Cieszę się bardzo, że jesteście zadowolone z zabawy... Dula, ogladałam Kraków w Tv , tak jakbym tam była...:) Helga, przyłączam się do kawy bo padnę... Może w końcu Kasia i De gie napiją się z nami? Miłego dzionka Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani! Ja już w pracy, próbuje się przyzwyczić do pracy:D Dzisiaj muszę popołudniu troszkę porobić bo mam parę rzeczy do zrobienia a uczelnia już w sobotę. Wyspana dzisiaj jestem i już lepiej się czuje...:) Szkoda, ze tak szybko całe te Święta zleciały...no ale wszystko co dobre szybko się konczy;) Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! Powróciło małżeństwo marnotrawne.. Coraz bliżej parapetówki jesteśmy, tzn nie mamy jeszcze mieszkania kupionego, ale coraz bliżej.... Święta minęły szybko, nawet za szybko, a tempo odwiedzin naszych i innych u nas było zastraszające tzn w ciągu tyg widziałąm połowę swojej rodziny ;) Teraz odpoczywam, bo Inez usnęła..Oświadczenie do Urzędu Skarbowego mnie czeka...ech....Wywieszę pranie i się lenię na maxa... Pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ale tutaj cisza:) Pewnie odpoczywacie.... Milego wieczoru i spokojnej nocy zyczę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwitną stokrotki, dzika róża wypuściła młode pędy i przykryła je liśćmi, forsycje to samo...W moim ogrodzie wiosna w pełni...Nawet krety nie próżnują...😠 Witajcie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Niedługo zostanę wykwalifikowaną pielęgniarką...Damian wczoraj dostał prawie 40 stop gorączki...ech...Dziś lepiej...Czekam na mleko i będzie pyszna kawa....U nas pada deszcz od wczoraj..szaro-buro i nijako... Pozdrawiam... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny i deszczowy dzień... Ja już w pracy...Faktury do wystawiania czekają....Pracowity dzionek się zapowiada... Pozdrawiam i miłego dnia życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę posadzić kwiatka...żebym nie była gorsza...:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ale się zmęczyłam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nadesżła przerwa w pracy na kawkę;) Jakiś mam taki dobry humor dzisiaj....Sama nie wiem dlaczego ale to dobrze:)Też posadzę kwiatka ....ale jednego tylko:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam wolne, miałam cały dzień leżeć i się byczyć ale niestety, nie wyszło. Oczywiscie dołączam się do kawki a za chwilę idę się wygrzać na sztucznym słoneczku:) Kasiu w końcu do nas zajrzałaś, już myślałam ze opuściłaś nas na dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się odrobiłam....Teraz juz tylko powrót do domku mnie czeka:) Pogoda nadal paskudna....wrrr....już wolę śnieg! Buziaczki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. widzę,że pierwsza jestem:) Wstawać spiochy:D Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Laski!!! Siadamy do kawki... :) Helga, czyżbyś miała już w domu kompa? Czy tylko wpadłaś wczoraj do kogoś życzliwego...;) Ale pogoda...:( Głowa mi pęka...😭 Kawy....(bez ciastka)...;) Mam zakwasy...zabrałam się ostro za rzeźbienie ciałka...;) Halga a jak Twój aqua aerobic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam, byłam i koleżanki i nie mogłam sie powstrzymać przed dopadnięciem się do kafeterii;) Na aqua jeszcze nie chodzę, mam nadzieję, że uda mi się w końcu iść we wtorek, miałam iść dziś ale znowu kumpeli nie pasuję. Jak się wkurzę to zacznę chodzić bez niej. Co ćwiczyłaś, że masz zakwasy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze zakwasy mam po ćwiczeniach z ciężarkami...ale mnie bolą ręce...Mąż mnie pociesza, że od tego się nie umiera...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie życzę wytrwałości i systematyczności w ćwiczeniach :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa podziwiam Cię ....ja to mam chyba słomiany zapał...;) Kawka potrzebna bo coś głowa mnie chyba zaczyna boleć....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja też wczoraj troszkę poćwiczyłam, a potem miałam ćwiczenia w parze ;) To też się liczy do spalania kalorii ? Pozdrawiam...i zmykam na zakupy... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwiczenia w parze...jak najbardziej, zaliczamy...:) a zakwasy masz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×