Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Ja jeszcze śniadanka nie jadłam :) Pogoda do kitu...najchętniej to bym teraz poleżała w łóżku...:) taki leń ze mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też gdyby nie ta cholerna robota to sobie bym poleżała w poduchach i nic nie robiła. Uwierz mi, ze mnie jest większy leń :-D Jeszcze taka pogoda, akurat do spania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, pogoda jest usypiająca... Nic się u mnie w pracy dzisiaj nie dzieje, siedze i patrze w ten monitor jak zaczarowana:D W sumie nie powinnam narzekać, ale nuda też męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wykonujesz taki sam zawód jak moja przyszła teściowa i Mój facet:) Ja pracuje w biurze w firmie informatycznej : ogólnie fakturki, papierki, umowy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz fajnie zawsze coś się dzieje, a ja klepie, klepie i klepie papiery.hihihi ale mam fajnie bo pracuję od 6 do 14 więc jeszcze dużo dnia przede mną po pracy, ale po południu drzemka zawsze murowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Karolina...:) Kasiula, myslę, że po ślubie łatwiej będzie Ci się zdcydować...;) A Córcia, na moje szczęście, ma starszego Brata...), który pięknie Ją zabawia...:) Zainteresowała się w końcu lalakami, jest dla nich troskliwą \"mamą\" od samego rana, aż miło popatrzeć... W domu nastała cisza, dzieci jedzą podwieczorek...:) Ja też już po trzydziestce...(a propos wieku...;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa chyba jakaś pomyka Ci się wkradła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dokładnie to mam skończę 29 we wrześniu! Cały czas sobie mówię, jeszcze trochę mi zostało czasu i jeszcze trochę, ale nie mam żadnego instynktu macierzyńskiego! A Ty Dziulaa już w zaawansowanym stadium bycia matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł dziewczyny, co słychać u was nowego? Ja mam dziś potwornego lenia i potwornie dużo rzeczy do zrobienia. Jak narazie leń zwycięża😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Helga się pojawiła....! Coś długo tutaj do Nas nie zaglądałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pomyłce nie może być mowy, bo ja jestm nieomylna...:P kompletnie nie wiem Edyto o czym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Helgo miła, gdzież Tyś tak długo błądziła...?:) Jak sesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, ale teraz mam już \"wakacje\" i będę tu zagladała do Was:) Sesja poszła całkiem dobrze, czekam jeszcze na wynik ostatniego egzaminu i jeśli okaze sie, ze go zaliczyłam to będę na drugim semestrze :D A jeśli nie to kampania wrzesniowa, ale cóż uczeń bez dwójki to jak żołnierz bez karabinu;) A jak wam poszło, pozaliczane już wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na wyniki...Będą w przyszłą sobotę...Jestem dobrej myśli...Tak czy inaczej teraz mam wakacje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko gdyby pogoda jeszcze była ładniejsza to wtedy byłaby pełnia szczęścia. Brrrrr strasznie zimno dziś. Jak byście się nudziły to polecam wam książkę Saga o Ludziach Lodu. Powiem tylko jedno - REWELACJA! Przez nią obijam się w pracy i nie śpie po nocach tylko czytam, czytam i czytam... Zostało mi tylko 36 tomów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga czytałam ją, ale z dobrych parę lat temu jak wyszła pierwszy raz, bo teraz robią powtórkę, rzeczywiście też czytałam te części wszędzie gdzie się dało! A kupujesz sobie te części jak wychodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moja kumpela pożyczyła wszystkie części od kolegi, a one chyba wychodzą teraz co tydzień, w życiu bym tyle nie wytrzymała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pożyczałam od kumpeli. Dobrze pamiętam Tengel Dobry Tengel Zly i te sprawy? Ale nie umię se przypomniej jak Ona się nazywała, potem te wszystkie ich losy no suuuuper to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silje:D Eh szkoda, że nie ma takich facetów jak Tengel...;) Wracam do pracy bo jak sie rozkręcę na kafe to znowu będę miała pół dnia z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... Ależ u nas leje, do tego okropny wiatr...ojoj, \"lato\"...kto by pomyslał... jutro mam weselicho...ech...mam nadzieje, że się wypogodzi...i nieco ociepli... Zapraszam na kawkę, Miłe Panie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się przyłączyć? Siedze w pracy i walcze ze spaniem! U nas nie lepiej może \"jeszcze\" nie leje ale zimno, że siedze w swetrze. :-( Co to za lato!? Dziulaa w pracy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dojechałam do pracy...Leje jak cholera....brrr Do tego zimno. Pani w kiosku mówiła, że podobno całe lato ma byc takie:O Zapraszam na kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz mi, ze mnie taka pogoda też nie jest na ręke:) Mam urlop w sierpniu;) Skąd Kasiula piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dąbrowa Górnicza:) Zagłębie wnikając w szczegóły, ale ogólnie też Śląsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE to blisko się mamy. W Dąbrowie zaczynałam studia uzupełniające magisterskie w chyba tak się nazywała Wyższa Szkoła Biznesu czy coś takiego, ale mnie wykołowali, bo ja byłam po licencjacie z prawa administracyjnego a oni mi powiedzieli że spoko moge se robićmagisterke a różnic przedmiotowych będzie ze 3 lub 4 przedmioty. Po otrzymaniu decyzji w grudniu kiedy straciłam już 1000 zł okazalo się, że muszę nadrabiać około 20 przedmiotów czyli prawie cały licencjat! Więc mam trochę niemiłe skojarzenia z Dąbrową, ale to nie szkodzi w nawiązywaniu znajomości no nie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście, ze nie szkodzi! Ogólnie ta szkoła nie ma za dobrej opinii, zdzierają bardzo kase ze studentów. Ja studiuje na szczescie w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×