Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

bo mam dość ślubu, remontu, załatwiania, szukania itd. :-O I do tego wogóle te kosmetyczki to se liczą za makijaż jak za złoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyśl że zaniedługo już będzie po wszystkim i wtedy odpoczniesz i wyluzujesz się:) Nie ma co się dołować głowa do góry!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się wyluzuję, że moja druga połowa w środku urlopu musi iśc do lekarza po L-4, kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:) Ja się już uspakjam i luzuje...jutro to chyba w podskokach będe wychodziła z pracy:D Potem pakowanko i o 23 w droge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Zjadam śniadanie i biorę się za sprzątanie, bo dziś komisja ma zrobic odbiór wymienionych okien :) Pozdrawiam... Dula pieknej pogody nad morzem, my uciekamy dokładnie za tydz na urlop :) Kasiula jak remont ? Dziulaa znów nas porzuciłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie Kasiu jedziecie?:) Mam nadzieję, że będzie ładna pogoda. Wg prognoz weekend ma być chłodny ale od poniedziałku ma być już ładnie...Mam nadzieje, bo jak będzie inaczej to będe żałowała że nie pojechałam w góry;) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mało się pokazuję, bo ogrom pracy, jeszcze 2 tygodnie pracy mi zostały ale tyle tego jest że się boję, że nie wyrobię. Chcemy jeczhać na Słowację, ale jak w połowie urlopu Mój musi isć do lekarza, to chyba zrobimy tak, że jedną połowę urlopu na Słowację, a drugą nad morze, mam nadzieję! Z remontem to już dostaję szału, zrobilismy już pokój, przedpokój i teraz został nam ostatni pokój, okazało się że najgorszy! Myślała, że do niedzieli go skończymy, ale chyba nie damy rady! Ale syfu co niemiara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę sprzątania po remontach....brrrr Na szczęście mamy wszystko jak narazie zrobione:) Ja w przeciwieństwe do Ciebie Kasiulaa mam dzisiaj luz...To już ostatni dzień i już szczerze to nawet nie chce mi się nic robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też bym na Twoim miejscu nic nie robiła tylko relaksowała się i przygotowywała formę do urlopu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też właśnie tak robię:D Wczoaj prasowałam chyba z 3 godziny. Ale ciuchy już mam naszykowane tylko włożyć do torby, kosmetyki itd. i będe gotowa. O 23 wyjazd, więc cała noc w samochodzie dlatego musze się drzemnąć troszkę popołudniu;) I muszę Mój samochód odstawić do rodziców bo przynajmniej będą mieli na niego oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 uciekamy na Słowację do Tatrzańskiej Łomnicy...Liczymy na dobrą pogodę, bo w programie baseny dla Inusi i dla nas oczywiście, a także Słowacki Raj i wyjście w góry dolinkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tutaj wszystkim u mnie w biurze zazdrościłam jak jechali na urlop aż w końcu i ja się doczekałam. Także i Ty się doczekasz:) Kasiu w takim razie Tobie tez życzę super pogody i udanego wypoczynku:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki dniówka mi dobiega końca, zaraz zmykam do domku a potem NAD MORZE:D Życzę Wam ładnej pogody, jak najmniej stresów i uśmiechu na twarzy. Pozdrawiam Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zapraszam na kawkę... Oj, coś mi się wydaje, że Dula super wstrzeliła się w pogodę nad morzem...:) Ja od dwóch dni wydzwaniam w poszukiwaniu miejsca noclegowego nad Bałtykiem, na próżno...Prognozy pogodu przygoniły tłumy...ech...Ja to mam pecha...Nie poddaję się jednak, idę szukać dalej...Cierpliwośc bywa wynagradzana...a jak coś znajęe jutro jadę...;)))))) Trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znalazłam a Mój nie chce jechać w ciemno...:( Szkoda...bo pogoda piękna podobno...:( Zasiadam do kawki...i spadam na spacerek...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My we wtorek za tydzień właśnie ruszamy na Słowację w ciemno. Na miejscu coś znajdziemy. Chcemy jechać tu: http://www.vysoketatry.com/obce/tlomnica/pl.html pochodzić tu: http://www.slovenskyraj.sk/strediska/phornadu/pl.html powspinać się tu: http://www.hory.sk/index.php?site=tury/leto/p__vtmag_l.htm wypoczywać tu: http://www.aquacity.sk/set-language.aspx?sitelanguage=11 a także tu: http://www.tatralandia.sk/main.php?menu=&lang=pl A na lody tu: http://www.poprad.sk/portal/pl/main.php?id_menu=1808&firmy_slovenska_flag=0 Pizzę zjemy tu: http://www.beatrice.sk/POLSKA/restauracia.html a na winko do Starej Mamy. Tam nas spotkacie wieczorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De Gie, jak to jest...wiesz gdzie będziecie jeść lody, a nie wiesz gdzie będziecie spac? Nie wszystko dokładnie zaplanowałeś...;) miłego wypoczynku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Wszystkiego nie można zaplanować, bo tak się nie da. Znam na tyle ten skrawek Słowacji, że wiem, gdzie są pyszne lody, pyszna pizza, gdzie są dobre noclegi, ale nie będę dzwonił i pytał, skoro mogę to zrobić na miejscu. Zadzwoniłem jedynie do jednej Słowaczki i zapytałem ile bierze kasy i jak z noclegami. Bierze 250 koron (ok 26 zł) i nie ma miejsc, ale bez problemu znajdziemy miejsca bo są. Tak więc nie martwimy się, nie planujemy też dokładnie niczego, bo nie wiadomo jak z pogodą itp. Teraz jesteśmy po weselu, pozdrawiamy spod Częstochowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi tak samej pić kawkę...Cóż, taki los...:( Mam nadzieje, że wszyscy dobrze się bawicie na wakacjach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa witaj, nie mam czasu pisać, bo ostatnie dni przed urlopem i ślubem, ale się dołączę do picia kawki chociaż na chwilkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja... Widzę, żę znowu jestem samotna...:( Cóż, łyknę kawki i spadam do prasowania... Kasiulaa, kiedy ten ślub? Niezaprzeczalnie mam sklerozę... Wczoraj było 35st, teraz 20 i deszczyk...nienawidzę tej naszej polskiej pogody... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witam Was po mojej długiej nieobecności:) Dzisiaj już jestem w pracy ale szczerze przyznam że głowa jeszcze nie do myślenia:) Trzeba się przestawić:) Wypoczywaliśmy w Mielnie, rzeczywiście o kwaterę wcale nie było łatwo...W końcu udało Nam się wynając domek, 60 zł/osoba na dobę:) Ale muszę przyznać że taki ładny, zadbany z pełnym wyposażeniem, ogólnie jestem bardzo zadowolona. Pogoda Nam dopisała, wypoczęłam , opaliłam ciało:D Szkoda tylko że czas tak szybko leci i tzreba było wracać do domu... Teraz wracam spowrotem do papierków. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jaka tutaj cisza, no ale czego się spodziewać jak okres wakacyjny jest;) Ja powoli wdrażam się do obowiązków w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! I już po urlopie tzn. tak jakby. W poniedziałek wróciłam do pracy a dzis sie okazało że muszę wybrać urlop do końca i od jutra ide na kolejne 8 dni:( To oznacza oczywiście tylko jedno - zamykają mój oddział choć oczywiście narazie się krygują, że nie wiedzą na 100% Przeciwko mojej dłużniczce kieruję teraz sprawe do sądu, może to coś da. W każdym razie zostane od września bez pracy, ze szkołą i z długami. Nie będę wam już smęcić ale to mój najgorszy rok. Trzymajcie sie ciepło papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×