Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Co tu taka cisza dziewczyny??:) Wreszcie dzisiaj piątek...Remont dobiega końca, dzisiaj jeszcze parę drobiazgów w dużym pokoju do zrobienia i jutro Pan wchodzi do kuchni poprawić sugit po poprzednim \"fachowcu\" a ja bede sprzątać w pokoju. I koniec. :) Troszkę przeraża mnie to sprzątanie ale jak sobie pomyśle, jak będzie potem łądnie to aż mi się chce sprzątać. A jak narazie to pracuje, a konkretnie pije kawkę:) Zapraszam chętne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po imprezie...było głośno i wesoło...;) Powiem Wam, że kierowcą być to fajna rzecz...przynajmniej po takiej imprezie nie boli łowa... ;) Dzisiaj mam ochotę na wiosenne zakupy... Dula co z nowymi meblami do kuchni? juz za Tobą ten remont? Pozdrawiam i zapraszam na sobotnią kawkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć meble do kuchni jeszcze nie wybrane. Koleżanka, kóra pracuje w salonie robi mi projekt.Narazie chcieliśmy skonczyć ten remont. No i musze się pochwalić, że juz mamy wysprzatane....ładnie teraz jest;) Nawet sie wyrobiliśmy żeby skoczyć do kina. Byliśmy wczoraj na \"nie kłam kochanie\" a dzisiaj znowu praca. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my walczymy z meblami znaczy malowaniem mebli...Ściany wyszły gites....Jak skończymy całość to się pochwalę zdjęciami... A teraz na poczte i po chlebek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spię po 11h i nie mogę sie wyspac...:( Zapraszam na kawkę, potem jadę do alergologa...Trzymajcie kciuki, by Mała dała zrobic sobie testy...;) buźka... aaaale wieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa mam to samo...Raz, ze nie mogę się wyspać, dwa - połamana jakas jetem, wszystko mnie boli. Wczoraj całe popołudnie spędziłam poza domem. Najpierw wystałam się w UM, bo musiałam odebrać dowód rejestracyjny już ten twardy. A potem byłam połazić z mamą w Ikei. Dzisiaj z kolei siostra przychodzi do mnie paznokcie mi robić:) Aaaa wiem już o co chciałam Was zapytać. Kolega Mojego chrzci w niedzielę dziecko, nic nie wskazywało na to żebyśmy byli proszeni( Nasz przyjaciel będzie Ojcem Chrzestnym) a tu wczoraj wieczorem przyjechał i zaprosił Nas. Mysleliśmy, że tylko do kościoła a tu jeszce na obiad w restauracji itd. I teraz mam dwa problemy:D Pierwszy to taki, że akurat w niedzielę mam zajecia na uczelni:( Więc coś kosztem czegoś! A drugi to taki, że nie mam zielonego pojęcia co daje sie na chrzest....Dziewczny pomóżcie! Pieniadze??Czy coś kipić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula- kasa albo porządna zabawka...Zapraszanie w ostatniej chwili powoduje, że nie ma czasu ani na wymyslanie czegoś wyszukanego ani na szukanie tego czegoś... Nie wiem natomiast ile u Was wkłada się \"w spiochy\"..., u mnie jest to ok.200zł. (powiem Ci szczerze, że ja w takiej sytuacji chyba wybrałabym uczelnię...byłoby taniej :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa ja już sama nie wiem czy iść czy nie. Muszę z moim pogadać bo wczoraj to nawet nie mieliśmy za bardzo kiedy. Ja się \"paznokciowałam\":D a Mój pracował do póżna w nocy. Jakbyśmy szli to chyba jednak za pieniędzmi bym była bardziej skłonna. I też pomyslałam o 200 zł tak jak Ty Dziulaa. :) Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień zapowiadał się cudownie, słonecznie i ciepło...niestety...zachmurzyło się i wygląda na to, że popada... a miałam iść na rolki...:( Aaa, ja się jeszcze nie chwaliłam, że kupiłam roleczki i mam zamiar ujędrniać to i owo za ich pomocą...:D miłego dnia...Kawka na stole...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolki to jest świetna sprawa. Ja też coś muszę zacząć działać:D Zarezerwowaliśmy sobie już wakacje. I wiecie co?? W kwietniu połowa z domków w Międzyzdrojach jest porezerwowana... My w tym roku jeszcze nad Polskie morze chciemy jechać, Międzyzdroje bo nigdy tam nie byłam i bardzo chciałam tam jechać, a domek bo w domku najwyodniej, grilla można robić, hałasowac itp:D Tak się już napaliłam, że jak dla mnie to mógłby już być sierpień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... Byłam na wypoczynku w Bydgoszczy i nawet byłam w kinie, co dla mnie jest wielkim sukcesem...Wiosna powolutku zagląda nam do okien..Dziś moja mama przyjeżdża na kilka dni...Dla chętnych kawa z mlekiem i biszkopty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, ja jestem chętna:) Na czym Kasiu byłaś w kinie?? Ja jednak byłam na tych chrzcinach i nawet było fajnie. Dzisiaj w pracy mi się starsznie nudzi i już najchętniej bym poszła do domu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam, wracam i dziewczyny trzymajcie mnie tu, bo ostatnio to ja nie wiem co mam robić! W pracy urwanie głowy, a w domu całkowite przekopanie ogródka i urządzanie go od nowa. A tu tyle się dzieje, aż wstyd kiedy ja tu ostatni raz zaglądałam? Zapraszam na kawę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kasiula bardzo dawno Cię tutaj nie było:) Ale jak obiecujesz, że sie poprawisz to nie będziemy wyciągaly z tego konsekwencji:D Zapraszam na kawkę w ten czwarkowy deszczowy dzień....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja...zawsze chętna na dobrą kawkę... ;) Kasiulaa u mnie też sezon \"ogródkowy\" w pełni...najgorsze jest to, że już grasują pędraki i mszyce...Czas oprysków ...fuj... Kasiulaa, napisz w wolnej chcwili jak zakończyła się historia tych Twoich stanów podgorączkowych? Znaleziono przyczynę? Pozdraiwam zapracowane, zajęte gośćmi itp...buziaki... a za oknem leje...na pocieszenie robię dzisiaj sernik na zimno...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na filmie \"Tylko nie kłam kochanie\". Z teściową :-) U nas pogoda do bani, jak wczoraj wracałam z mamą i Inką do domu z dworca to porządnie zmokłyśmy... A teraz idę na śniadanko..pozdrawiam Dziulaa a Ty gdzie się ukrywasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula obiecuję poprawę! :-D Dziulaa u mnie na szczęście pędraków nie ma (tfu tfu tfu), a moje stany podgorączkowe skończyły się tak, że wyszłam ze szpitala skierowana do leczenia w mojej przychodni rejonowej, mówię Wam paranoja! dlatego przestałam mierzyć temp i przestałam się przejmować, Kasiu a jak film? Fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowy film kobiecy, ale powiem szczerze, że jak główny aktor patrzył na swoją \"narzeczona\" to byłam w stanie uwierzyć, że Ją kocha :-) No tak właśnie leczą u nas w szpitalach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam na tym filmie z Moim i naszymi mamami:) Osobiście bardzo mi się podobał. Dzisiaj jedziemy kupić płytę i piekarnik. Takze zyczcie mi udanych zakupów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam kiedy byłam w kinie...wstyd.... Ja przy przeciągających się stanach podgorączkowych dostałam skierowanie na CRP...i teraz wszystko jasne... Nadal pada...sernik się robi...obiad zjedzony...Nuda i dłużyzna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie pamiętam kiedy byłam w kinie. Miałam robione CRP, miałam robione nawet markery nowotworowe, i wyniki mam jak noworodek. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Już w pracy, zobiłam kawkę. Wiecie co, ja to jakaś nieszczęśliwa jestem. Wykąpała się wczoraj wieczorem i gdzies po 15 minutach po wyjściu z wanny zaczęła miec piec skóra pod pacha ( dodam, że nie depilowałam się ani nic z tych rzeczy) do tego stopnia ze spac nie mogłam.Co chwilę krem bambino nakładałm co mi dawało chwilowe ulgi. Rano wstaje , dalej piecze, ogladam no mam całą zaczerwieniona skórę. I takie uczucie jakby mnie ktoś tam przypalał. Normalnie reką ruszać nie mogę. Ale jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, Dula...Wygląda na pokrzywkę...Swego czasu miałam to świństwo na cąłym ciele...wiem co czujesz... Calcium Gluconicum ( najzwyklesze wapno, bez bajerów, barwników i aromatów, w tabletkach), puder w płynie (super chłodzi...), ja dostawałam jeszcze coś w zastrzykach, ale nie pamiętam co... Jak nie przejdzie, do lekarza...to dziadostwo potrafi nieźle dokuczyć...szczegónie swędzi w ciepełku... Współczuję...swoją drogą ciekawe co Ciebie tak uczuliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Moja pacha już w porządku, sama nie wiem co to było. A dzisiaj znowu leje....już mam dosyć tej pogody...:/ Na 5 maja mam termin oddania pracy, wiec musze ją oprawić jeszcze przed długim weekendem, musze się streszczać. Zajęcia w tym semestrze mam aż do 27 czerwca ( jakas paranoja normalnie) Z tych lepszych wiadomości, cały sprzet do kuchni już mam, nawet zlew, baterie itp:) W srode między 16 a 18 ma przyjsć facet wymierzyć i wycenić kuchnie:) Zapraszam na kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona inormatyka
Dula, to super :) Dziewczyny a co planujecie na weekend majowy ? Ja tradycyjnie do Bydgoszczy...Mąż zabierze mnie na żużel nigdy nie byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×