Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Oj czyba tylko Damian nie śpi;) U mnie zimno ale słoneczko za oknem...przynajmniej przyjemnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiu ....fajnie, że Ci się chce...Bo ja mam lenia...Ale koleżanka namawia cobyśmy zaczęły znowu chodzić ...A mnie tak sie nie chce...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlokłam się z łóżka tylko dlatego że nie chće tu być ostatnia...:-DGłodna nie jestem, kawy mi się nie chce, bo pikawa jakos dziwnie od rana kłuje, nic mi się nie chce, tak naprawdę... U nas słonko i -1st...brrrrrrrrrrr cieszę się , że cebula zadziałała i nie powiem A NIE MÓWIŁAM... aaa i jeszcze jedno, wspominałam już, że nie lubię zimy...fitnessssu też nie lubię i obrosną kiedys w tłuszcz....to tyle WITAJCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitness ? a ja nic nie wiem... A co tam się robi ? eeee pewnie nic ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wygląda? jedyne czego nie dostrzegłem to grupa ludzi, no ale jak wolisz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się do pracy...Pewnie skrobanie szyb w aucie znowu mnie czeka:) Odezwę się kolo 9 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Referent wygłasza wnioski: - pierwsze miejsce, jeśli chodzi o zdrady małżeńskie zajmują oczywiście lekarze. Te nocne dyżury, kilka etatów naraz itd... to wszystko sprzyja niewierności. - drugie miejsce, to oczywiście artyści...ciągle nowe role, plany, otoczenie... - ...no a trzecie miejsce...to właśnie ludzie tacy jak Państwo - uczestnicy konferencji, szkoleń jeżdżący w delegacje.. Z sali wyrywa się facet: - Ja protestuję!!! Już od 20 lat wyjeżdżam i nigdy mi się to nie zdarzyło!!! Na to z końca sali, wstaje facet i krzyczy: \"I właśnie przez takich ch***w jak ty mamy trzecie miejsce!!! \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia? Dlaczego. Oni są dopiero na trzecim miejscu? ciekawe, an którym są kobiety w delagacji...? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tato bywał na dłuższych delegacjach i czasam opowiadał co się tam wyczynia...Nie mówię, że wszędzie tak jest...Nie prezmawia to do mnie :P Na szczęście Damanowi nie w głowie delegacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa skrobałam....problem z odpaleniem tez mały miałam:) Chyba jak zaczną się mrozy to będe musiała wychodzić wieczorami go odpalać zeby rano nie było niespodzianki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W delegację nie pojadę? Pojadę:) Najbliższa 24 października do Torunia :P I nawet lubię jechać, bo zamiast 8h w pracy to 4 h w delegacji :) Co do szkoleń to trwają przeważnie 2 dni, są nieobowiązkowe u nas. Co do zjazdów integracyjnych - są u nas, nawet byłem już raz. Ach co się tam wyprawiało :) Ale o tym może też Kasia opowiedzieć, zjazdy integracyjne są z rodzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula może czas zmienic akumulator? A może chociaż załapię się na wyjazd integracyjny...? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×