Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

witam. U mnie już sloneczko za oknem...Przynajmniej na dworze przyjemnie:) kawka przygotowana , pije ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również pozdrawiam Was serdecznie:) Dziulaa chyba jeszcze spi....Ciekawe co reszta dziewcząt porabia:) no nic...napije sie kawki sama:) Dbry humor mam od rana....w końcu piątek jest i weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spię cholerka od piątej...Czy to normalne by koty marcowały w październiku????!!!! Dula nad kotem też sie zastanów... witajcie! U nas też pięknie, zapowiada się kolejny ciepły dzień. super. Mała lepiej więc dzisiaj wybierzemy się na spacer....(teraz stęka na nocniku...) Pozdrawiam Małżeństwo, wyszalejcie sie tam za mnie, ja jutro do W-wy...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już w pracy....Troszke papierkowej roboty mam....ale to nic przy tak uroczym piątku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa tak sobie własnie przypomniałam o co Cię chciałąm zapytać:) Jaki Ty ten płaszczyk chcesz? tzn. z jakiego materiału i jaki długi:) Ale ciekawska jestem co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 40 lat i nigdy nie byłem muzułmaninem. :( Wiem że topik nie o tym ale musiałemn gdzieś to z siebie wyrzucic. :P P.S. Tak, tak. Jestem Normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaszczyk ma byc nie za długi nie za krótki, w sam raz... jedniloty; czarny, może szary..?.Grubszy...nie znam sie na nazwach, pewnie to o wełnę mi chodzi...? I nie chęcę dokoltu w serek... ale mam wymagania...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"jedniloty\" dobre.....oczywiście ma byc jednolity, krateczki, paseczki odpadają, choć bardzo podobaja mi sie na kims innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka hej laseczki :) …….urodziny były i się zmyły, a ja mam kaca 😭 pewnie za duzo szampana wypiłam za wasze zdrówko hihi ---- no i wreszcie weekendzie huraaaaaaaa za 45 min zmywam się :D i pędzę pilnować Panów co by wstawili okienko ;) Miłego piątkowania i nie zapomnijcie o mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wspominałam wcześniej to miałam troszkę pracy.Dodatkowo odwiedziła mnie szefowa z maluchami. więc było głośno;) Dziulaa ja mam płaszczyk nie w serek, długość do kolan, czarny z takimi biąłymi \"kulkami\"hahah Tweedowy to sie mówi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula a kupiłaś go w jakiejś znanej sieci sklepów? no właśnie tweed, tak o to chodzi! Ja wolałabym przed kolanko z racji wzrostu, jestem knyp, co tu dużo mówić...Taki do kolan mnie skraca....😭 i zapinany pod szyję bez przewiewnych dekoltów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co dziulaa szczerze ci przyzanm że nie pamiętam nazwy sklepu...Sklep jest znany....w takim duzym centrum handlowym ale zapomniaąłm nazwę....Zobacze na reklamóce to Ci napiszę jak bede w domu....Ludzie ale mam skleroze...Dwuczłonowa nazwa napewno ale jaka nazwa...?!czarna dziura...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu cisza...aż w uszach dzwoni... Ja jutro w stolicy, zajrzę wieczorem pochwalić się zakupami, o ile będzie czym...i komu...? trzymajcie się ciepło, dobrej nocki i oczywiście szalonej soboty!!! :-D Żonkosiom szampańskiej zabawy na weselu!!! Wytańczcie sie tam i za mnie! Papa 🖐️ 🖐️ 😘 🌻 💤 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo jaka jestem zmęczona:) Byłam z Moim na zakupach...rolety do okien itp. rzeczy. Dziulaa powodzenia jutro na uczelni no i przede wszystkim na zakupach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula, mam nadzieję, że moje będą choć w częsci tak udane jak te Twoje (zakupy oczywiście...) Na uczelni tylko 3 godzinki. Szybko zleci a potem NA SKLEPY!!! :-D :-D :-D Czasami lubie sie tak wyrwać do wielkiego centrum handlowego gdzie huk, gwar i ból głowy... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy godzinki tylko??to króciutko...Udanego połowu:D ja pije drineczka...a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem dzisiaj niewyspana:) Troszke wczoraj dłużej posiedzielismy a dzisiaj tzreba bylo wcześniej wstać. Ciekawe jak tam Dziulaa po zakupach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag niech trafi te zakupy... Witajcie dziewczynki... Wróciłam z piżamką dla małej...Ot co...Żadnego płaszcza, płaszczyka czy choćby kurteczki...Qurde! Szkoda było mojego cennego czasu...no , ale kto to przewidział.... do trzech razy sztuka, ten był pierwszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziulaa napewno coś znajdziesz następnym razem...Ja chyba musze troszkę polezeć bo słaba strasznie jestem...Miłej soboty kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc... Życzę wszystkim cudownej niedzieli...Ja od rana w szkole, też cudownie...:-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. czas na obiadek:) a biedna Dziulaa w szkole...Ja za tydzien tak bede miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Żono, jasię wcale nie lenię, przeciwnie, ciężko dzisiaj pracowałam...Sześć godzin zajęć a za oknem takie piękne słonko...Zmarnowana cudna niedziela :-( Tylko Dula rozumie co naprawdę czuję bo dzieli ze mną ten studencki los :-D co słychać u Was dziewuszki, opowiadajcie... pewnie i tak nikogo tu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) ale pospałam...Teraz kawka i do pracy...Ale mi się nie chce buuuu Znowu marudze...ale powtórze się....Nie lubię poniedziałków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×