Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Mądrzejsza o rok, a nie starsza o rok...tak sobie teraz będę powtarzała w każde urodziny...!!! Luna , dobre podejście, godne nasładowania...:-) a co z moim torcikiem...? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziulaa bardzooo proszę ogromny kawał wylądował na Twoim talerzyku :D :P a i teraz przynajmiej wiemy czego chcemy my kobietki 30 -paroletnie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój nie jest nasączony:( a to pewnie dlatego ze musze potem auto prowadzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawie:D bo jeszcze mi wszystko zniszcza w tym aucie:)na dzisiaj wystarczyy mi brak lusterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, powiedzcie że tort wam smakował i że się nie potrułyście bo jakoś się tu pusto zrobiło aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, Twój tort jest chyba truskawkowy... Nie ma sprawiedliwości...Ja też taaki chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf, ulżyło mi:P Ja też, siedzę teraz niemal bez ruchu i trawię, o 14 chcąc nie chcąc będę musiała się stąd ruszyć, oj cięzko będzie, ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sącze sobie szampanika i Wam dolewam :) a i jem czekolade z orzechami któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helga_ pewnie :) a kalorie spalimy w domku na mopie :D dziulaa łap kosteczke i zmykaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ja czekoladkę chętnie:D mam tyle pracy dzisiaj ze czekoladka wskazana;) Dzwonie po dłużnikach...tzn.tych którzy nie płaca Nam faktur...ale niewdzięczne zajęcie...A z drugiej strony ja jkanym nie płaciła to pewnie też by dzwonili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po zakupach:) Płaszczyk zakupiony, dodatkowo spodnie i sweterek:)a co:)jak szaleć to szaleć:D pora coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie... Nie, nie odpocząć od siebie Wam nie damy, bo my wszędzie z internetem :P Czekamy na ludków od mieszkania...Powiem szczerze, że zmęczona jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, jak malutka zniosła podróż? nie dziwne, że jesteś zmęczona, też bym była... Długo jechaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Inez łaskawie wstałą dziś o godz 6:30, jak dziadek wychodził do pracy... Podróż zniosła wyjątkowo dobrze, może dlatego, że będąc 4-miesięcznym bąbelkiem jechałą już tak dalekoooo :P Wyszliśmy z domu 6:20, na miejscu byliśmy o 15 :) A do mieszkania nowego wprowadzimy się szybciej niż zapewne myśleliśmy...ale o tym to jeszcze cicho szaaaaa Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×