Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
to ze ma 16 lat to nie znaczy ze jestem glupia. nie chce nic mowic ale dla mnie 16 lat to za malo na sex i nie sadze zebym stracila dziewidztwo w tym wieku. jaki by ten moj chlopak nie byl i jakbym go nie kochala. jak kocha to poczeka. a ty blondyn nie medrkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinko niezbadane są wyroki boskie :) ja też tak mowilam :) jakbym slyszala siebie sprzed lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
dobra juz nie bede sie tak upierac ale nie sadze zeby tak sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a mieliśmy gadac o lekach na tradzik, caly swiat się kręci wokól sexu :) hmm to może wrócę do tematu, jutro powinien być okres a ja mam 2 pryszcze takie normalne na twarzy.. to naprawde dobrze. jestem z siebie dumna, to pewnie też zasluga tetralysalu, nie wazne czego chcialabym zeby kiedyś w koncu zobaczyć u siebie piękną czystą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ja ma takie marzenie od okolo 5 lat... i jakos nie widac zeby to marzenie mialo sie wkrotce spelnic. za jakies 15 lat to moze mi to zginie. zrobie sobie kilka mikrodermabrazji to wtedy moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jejku nie wiedziałam ze ten DUAC jest tak malutki(tylko 15g) a kosztuje tak duzo:(:( nałozyłam go na twarz zero pieczenia czy czerwonej twarzy.Bravia to dobrze czy zle?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
jejku nie wiedziałam ze ten DUAC jest tak malutki(tylko 15g) a kosztuje tak duzo:(:( nałozyłam go na twarz zero pieczenia czy czerwonej twarzy.Bravia to dobrze czy zle?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ja teraz tez mam go na buzce i nie mam zadnego pieczenia ani zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj
Dobrze. W przeciwienstwie do Zinerytu, czy Isotrexinu, podczas stosowania Duacu,nie wystepuje wrazenie, pieczenia, czy szczypania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
u mnie po isotrexinie tez nie bylo takich reakcji. na moja skore to chyba w ten sposob to zadna masc nie dzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
ok to dobrze bo juz sie martwiłam ze cos nie tak:( no ok pierwsze nałozenie duacu za mną;) zobaczymy co bedzie dalej. A jak nie pomoze to pomysle o przeszczepie twarzy:( juz chyba tylko tyle mi zostalo:( PAULINA a co to za zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
spoko ja na pocztku tez nic nie czułam... a kupiłas go normalnie bez recepty?? bo wiem ze to różnie z tym bywa... ale zastanawia mnie jedno bravia... gdy uzywałam duacu na cała twarz miałam ja ogromnie przesuszona pisałas ze nie powinno sie go stosowac punktowo... niby wiem ale gdy tak robie wszystko pieknie znika i nie mam skorupy na policzkach... zreszta mam cere mieszana i na polikach ezadko mi syfy wyskakuja więcjak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
Mikrodermabrazja Należy do zabiegów mechanicznego ścierania naskórka i\lub skóry właściwej. Pozwala na powolne ścieranie powierzchni skóry, mikrowarstwa po mikrowarstwie, aż do pożądanego poziomu, mikrodermabrazjapod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy kryształów korundu lub specjalną głowicą diamentową. W porównaniu z innymi zabiegami takimi jak peelingi chemiczne, dermabrazja czy resurfacing laserowy, mikrodermabrazja jest zabiegiem obarczonym minimalnymi powikłaniami, nie niesie ryzyka przebarwień i blizn, a efekty są widoczne od razu i można wrócić do normalnej aktywności. Pomimo powierzchniowego oddziaływania, zmiany histologiczne obserwowane w mikroskopie elektronowym dotyczą nie tylko naskórka ale też skóry właściwej. Obserwuje się pogrubienie naskórka i wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie do odmładzania skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji plam przebarwieniowych, czyszczenia skóry, leczenia trądzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
a ile kosztuje taki zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
troszke naściemniałam w aptece tylko ci... cho;) musiałam bo do dermatologa mogła mnie przyjac dopiero za miesiac!! a ja nie mogłam juz czekac bo z moja buzia coraz gorzej. Kłamałam w pozytecznej sprawie tu chodzi o moja buzie;)ja tez nakładam punktowo bo nie chce kłasc tam gdzie chociasz mm zdrowej skory i tak sie skóra nie przesusza juz po brevoxylu smarowałam całą powierzchnie skóry i miałam skorupe dopiero jak zaczełam nakładac punktowo to nie przesuszała mi sie skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
czyli zabieg pomagajacy pozbyc sie blizn miedzy innymi. jak juz bede starsza i nie bede tego miec to na pewno zostana mi blizny. wtedy usune je takim zabiegiem czy nawet serias takich zabiegow i bede wygladac jak normalny czlowiek. ale mam plany dalekosiezne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
mika wydaje mi sie ze to zalezy od salonu w jakim bedziesz go wykonywac. co kosmetyczka to inna cena. ale tanie to to na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
z reszta ja sie na tym nie znam bo nigdy czegos takiego nie mialam robionego na twarzy. na razie jest na to za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
paulina super zabieg!!a moza sie poddac takiemu jak ma sie tradzik czy leczy sie to jak juz tradzik jest wyleczony i zostały blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
jak sobie policze ile juz wydalam na leczenie mojej buzki to naprawde spora sumka sie uzbierała.... miałabym niezłe wakacje heh... no jak juz sie calkiem pozbede tego swinstwa to chyba zainwestuje.... po raz ostatni mam nadzieje narazie jest ok 9 dzien z duacem i znaczna poprawa;p nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ona 20 trzeba miec zaleczony tradzik. tak mi nawet kosmetyczka mowila. rewelacja na poczatku tego topiku opowiadala o peelingu migdalowym i to podobno mozna stosowac na tradzik bo wspomaga jego lecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ja w ciagu 5 lat tez wydalam bardzo duzo.. na pewno ze 3000 PLN. kurde ale bym sobie mogla za to poszalec na jakims obozie czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
9 dzien i juz widzisz poprawe Mika? to super!!3mam kciuki za ciebie!! ja dopiero pierwszy dzien.. chociaz watpie czy mi pomoze:( mam za bardzo rozległy i nasilony tradzik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ja am drugi dzien i nie wiem co mi do glowy strzelilo ale zrobilam sobie tonik z cytryny i wody mineralnej. zajebiscie sobie twarz podraznilam tym. krostki mi sie przez to rozniosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
paulina ja zrobilam sobie taki sam tonik 2 tyg temu do dzisiaj cała buzia wysypana od tego!!wiecej tego nie zrobie.. no ale cóz czlowiek uczy sie na błedach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
ja miałam okropne wokołł nosa na nim i na brodzie...i wszystko sie pieknie goi widze ze jest jeszcze kilka pod skora ale korektor narazie maskuje stuprocentowo... duac raz dziennie nie moge sie juz po prostu doczekac kiedy znow go uzyje ;)) no i w dodatku przed okresem tez mi nic nie wyskoczyło nowego.... jak mi dermatolog powiedziała ze to bedzie dla mnie najlepsze nie wierzyłam a teraz chyba wysle tej kobiecie bukiet kwiatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ja juz tez nie. moje skronie gdzie mam najwiecej pryszczy wygladaja okropnie. jak mi sie to bedzie utrzymywac to nie wiem... tez mi sie tonikow zachcialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 20
no ale widze ze ty masz tradzik malenkich rozmiarów wiec juz zwatpilam ze na mnie zadziała gdybym miała tylko na brodzie i nosie to nawet bym go chyba nie leczyła a ja mam całe policzyki czoło itd.:(wiec juz zwatpiłam w to ze mi duac pomoze:( to raczej za silny tradzik prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911911
ona 20 ja tez mam silny tradzik ale wierze w poprawe stanu mojej cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Mika*
zgadzam sie raczej silny ale nie martw sie warto zrobic najpierw mały krok zreszta wiem ze wielu ludziom pomogł chociaz mieli tradzik bardzo nasilony.. głowa do góry! 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×