Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Quleczko--->To teraz slyszysz ;) Jest tak.I moja kolezanka nawet to potwierdza,ze ginekolog mial racje :P Ja smaruje dekolt spirytusem i jest super.Pod pudrem nic nie ma widac.Ale sie ciesze :) A w dodatku chyba sie zakochalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu to jak juz sie milość pojawia to pryszcze same znikają :D hihi :D a ja bylam dzisiaj u dermatolozki i powiedziala, ze mam juz bardzo ladna buzię, mimo tych paru pryszczoli :D nadal łykam cynk i wierzę, ze w koncu skonczy sie ten cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sięto z \\wami dzieje?? snieg Wam zasypał komputery?? mam nadzieję, że widzicie postępy w walce z tym ustroństwem, bo u mnie to raz lepiej a raz znowu gorzej. na wieczórzawsze mamwięcej pryszczy. może czas zmienić podkład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie marnie :/ jakis wysyp w srodku - tydzien po okresie :/ cholera... no o tabletkach ostatnio znow nie pamietalam dosc czesto... ogolnie nie ma sie czym chwalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie lipa, czekam do 30 na wizyte. Wyniki badan juz mam ale duzo z nich raczej sam nie wyczytam (cos tam na necie posprawdzałem ale za duzo mi to nie mowi). W piatek sie okaze czy dostane izotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tez nie mam pisac, bo od miesiace nie widze poprawy. Pewnie zwieksze dawke w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka8989
hmm.. Werdina Ty stodjesz te tabsy Diane.. jezeli bedziesz taka uprzejma(hihi mozliwe to?:D zartuje) to bylabym wdzieczna gdybys napisala mi jakies informacje na ich temat..:P jakie dzialanie maja.. jak z waga sie stoi co i jak..:P a wogole giekolog Ci je przepisal? nieeee dermatolog..? sam tak stwierdzil czy poprosilac..:P eeh ja ciekawska jestem wiec o wszystkie szczegoly poprosze:D z gory dziekuje..:d i pozdrawiam wszystkich! :D zycze milego dnia.. ah slicznie dzis.. slonko swieci..:P az chce sie zyc nieprawdaz..:D? ciaooos:))*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniołek
Właśnie konczę tubkę duacu. niestety mnie on nie pomógł wogole. a taką miałam nadzieje ze pomoże. niby mam tylko jednego pryszcza. ale niestety zauważyłam ogrom zaskórników! a przecież to właśnie z nich robią mi sie pryszcze. Jestem załamana. Juz sama nie wiem czego mam teraz używać. Kiedys używalam brevoksylu i na chwilę pomogł mi. ale potem znow cos zaczeło sie dziac z moją buzią. Co moglibyście poradzić mi na te cholerne zaskórniki? Bo recę opadają :( Pozdrowionka dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniołek >> bo duac nie działa na zaskórniki, aby się ich pozbyc warto robic peeling przynajmniej raz w tygodniu i nakładać maseczkę z glinki zielonej. co do tycia po dianie, to nie można powiedzieć, że się po jakiś tabletkach tyje a po innych nie. po dianie na pewno wzrasta ochota na jedzenie, ale to tylko od Ciebie zależy czy jesz więcej ( i tyjesz) czy nie jesz więcej tylko tyle samo co zawsze. popytałam koleżanek, wszystkie potwierdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pilingu to ok ale wtedy tylko i tylko wtedy jesli nie asz żadnych (no nie ma ich sporo) ropniaków inaczej wysyp z miejsca. PS. Hmmm coż za optymizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka8989 -----> Co moge powiedziec o Dianie-Bralam ją od czerwca do sierpnia-to byly 3 msc.Cera sie poprawila,ale tradzik nie ustąpil-nawet sie tego nie spodziewalam,bo to jednak tylko 3 msc. Po odstawieniu pogorszylo sie minimalnie.Przez ten okres,w ktorym je bralam przytylam 6 kg. Moj ginekolog powiedzial,ze mozna przytyc max 2-3 kg. Wiec pozostale kg to pewnie zasluga wiekszego apetytu,jaki nastepuje podczas brania. Ogolnie wlosy mi sie przetluszczaly tak samo,czasami bolalo mnie serce i drętwiala reka.Ale nie u kazdego wystepuja te same objawy.Moze Tobie nic nie zaszkodzi.Kazdy organizm jest inny.Np teraz biore ósma tabletke i serce mnie nie boli.Ręce mi tez jeszcze nie zdrętwialy ani razu. Tabletki tym razem przepisala mi p.dermatolog.Nie prosilam o nie,sama zdecydowala,ze to wlasnie je powinnam brac,poniewaz mam nieregularne miesiaczki,a moja siostra tez miala tradzik.Wiec to moze byc w genach i wine tu maja hormony-tak smiemy podejzewac,bo badan nie robilam i mowie to od razu,zeby nie bylo ;) Ale żem sie rozpisala ;) To za te dni przez ktore Was nie odwiedzalam:) Mialam taki zakręcony tydzien...Dzisiaj jechalam do babci autobusem razem z mama i uderzylismy w drzewo :O Na szczescie nic sie nikomu nie stalo,bo sie odbilismy i nikt nie ucierpial. A twarz nie wyglada najlepiej :( Robia mi sie jakies takie gule male.Pewnie znowu od kremu i toniku.Przejebane normalnie z tymi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniołek
ja peellingu raczej nie bede sobie robila. Bo mam wrazenie ze od tego sie u mnie zaczął trądzik. 5 lat temu postanowilam zadbac o swoją cerę. i kupiłam sobie pelling. nie pamiętam juz nawet jakiej byl on firmy. Miałam wtedy całkiem ładną cerę- parę zaskórników na brodzie i nosie. Noi potem tak mnie zsypało ze do dzis nie mogę dojść do siebie. Z kobietami widac tak to juz jest, że zawsze jest im źle i narzekają. I probują nowych rzeczy. Do dziś żałuje ze kupiłam ten cholerny peeling. :( ja praktycznie nie mam w chwili obecnej pryszczy tylko te cholerne zaskórniki. i tylko czekam az któregoś dnia wszystko wyjdzie na wierzch!:( Myślę,Bravia- że masz rację, duac jest bardzo dobry ale na pryszcze. natomiast na zaskórniki nie działa wogole. tylko ja juz nie wiem co używać aby pozbyć sie tych zaskórników!a paluszki tak strasznie latają, żeby coś wycisnąć. :D aha - jeszcze jedno!!! odkryłam przypadkiem wspaniały żel na ślady po pryszczach. ALantan. Jest po prostu boski! po dwóch dniach ślad robi sie jaśniutki a po tygodniu nic nie widac. A przy tym jest dość tani- ok. 6zł. Pozdrowionka dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używałam alantan plus i pomógł bardzo na slady, ale zapchał pory i powstało milion pryszczy w to miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka8989
dziekuje za dzielenie mi informacji.. :P ii jeszcze jedno w smie z moja bzka too gh istna rewolcja sie dzieje.. hee.. mowicie zee na zaskorniki dobre sa pellingi.. tylko ze mi po ich strasznie skora sie niszcze ( wiadomo nie wszystko dziala a kazdego tak samo) :P eeh a to alantan? dobry? bo w sumie mi rzadko kiedy pryszcze wyskakuja ale problem mam z zaskornikami..:P nie mam ich duzo aale sa..:P a ja czuje dyskomforcik kiedy mam sliczna bu$ke:D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chora :O I jakby tego malo bylo wysypalo mnie niemiłosiernie :O Takie duze gule.Zastanawiam sie na co zrzucic wine....na tabsy raczej nie... To niemozlwie.A wiec pozostaje krem i tonik-seria nuno sie kłania... Nie wiem juz co robic-bambino nie,nuno nie,avon nie... :O Masakra.A jebac to....teraz najwazniejsze jest Jak to zwalczyc...W sobote sie wielka impreza szykuje :O Ja tak nigdzie nie pojde.Powiem,ze chora jestem i sie nie ruszam z domu :( Zrobie se maseczke z drozdzy.To na pewno pomoze choc troche.Ale z moja skora to wszystko sie moze zdarzyc...wiec mam nadzieje,ze tym razem sie polepszy do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze to nie ma zwiazku z tabletkami, seria nuno, ani zadnym innym kremem... moze po prsotu cie wysypalo bo tak sie nazbieralo juz czy cos. Ja nie uwazam, ze zazwsze musi byc jakies logiczne wytlumacznie poza kondycja naszej skory w danym momencie czy tez faza cyklu ;) zostaje tylko przeczekac...i liczyc, ze sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko musimy sobbie uswiadomićjednąrzecz,to zwykle głównie nam się wydaje,że wyglądamy jakoś dużogorzej, a ludzie z otoczenia wcale nie zauważają zmiany. ja obecnie uzywam tylko duac,wcinam cynk piję aloes i bogu dzięki niczłego się nie dzieje, po tamtych gulach już zostałytylko plamy, które zakrywam korektorem więc jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze trzeba sie jakos pocieszyc ;) Chyba powoli znika...W nocy przysnilo mi sie cos o maseczce z drozdzy ;) Ja juz nic nie uzywam.Tylko tabletki...A po tym spirytusie to tez mam wrazenie jakby mnie wysypywalo...on wysusza strasznie skore i moze ona sie po prostu broni... heh ja to zawsze znajde jakies wytlumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem udermatologa i izo nie dostalem, z dwóch powodów po pierwsze i chyba najbardziej nieuzasadnione musze podpisac jakoms ksiazeczke w ktorej sa wypisane skutki ubocze dzialanie itp, ale nie w tym klopot oturz potrzebuje tam tez podpis opiekuna mimo iz mam 18 lat! Co w ogole mnie zadziwilo, po co przekraczalem ten prob pelnoletnosci skoro nawet nie moge sam za siebie decydowac? Dobra, drugi powod to to ze mialem granice bilurudni czy jakos na gornym poziomie i musze przestac pic alhohol. Pozatym dostalem jakies tabletki na watrobe i jakoms masc jeszcze na twarz tak na przetrzymanie. Jak by tego bylo malo to jeszcze mialem przyjsc w nastepnym tygodniu do niej ale termin najblizszy dopiero 12 grudnia.... Jeszcze te stare baby w poczekalni, maja na 11:30 a siedza juz od 10 ja nie wiem nie maja co w domu robic czy chca sie wkrecic wczesniej, ale to jeszcze da sie przezyc ale te pizdy co przychodza z jakimis ofertami dla lekarzy to juz w ogole i jeszcze sie rzuca ze ona musi teraz wejsc i ja to nie obchodzi kto byl na ktora godzine eh ^^ Normalnie myslalem ze wszystkich tam pozabijam ^^. Dobra koniec. Potem jeszcze napisze co dokladnie mi przepisala:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ten krem to differin czy to nie ponoc ten co tak wszystkim twarz niszczyl?:) A te tabletki na watrobe to taki jak zwykle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, raz kozi smierc, nie jestem przystojny, dziewczyn sie nie kreca gozej nie bedzie :). Zobaczymy co to potrafi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja, wspolczuje. Z tego co piszesz, to na prawde dziwna sytuacja. A probowales sie badac u endokrynologa? Duzo facetow tego nie robi, bo mysla, ze hormony, to glownie domena kobiet. Na forum luskiewnika kilka osob pisalo, ze po trafnym zdiagnozowaniu problemu, leczenie bylo szybkie i tanie. Zawsze warto sprobowac, jak juz nic innego nie zostalo. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmj sprobuje sie do niego wybrac a moze nóż, tylko badz tak mily i powiec mi ile takie badanko kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta u endokrynologa... w kazdym miescie i u kazdego lekarza pewnie inaczej. A badania chyba nie ma jednego -to zalezy od lekarza poziom jakich hormonow karze Ci zbadac. Jesli uda Ci sie trafic do Panstwowego to czesb badan typu poziom testosteronu jest za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn mam differin prawie nowiutki, tylko użyłam dwa, trzy razy i nie mogłam dłużej, sama pisałam, więc jak chcesz to mogęCigo odsprzedać dużo taniej, bo tak to będę go musiała wyrzucić, cały czas przechowywany w lodówce. przynajmniej nie wydasz 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitka8989
blondyn89 jezeli chodzi o krem differin to moj brat go stosowal.. przez pierwszy tydzie zniewalajacy efekt a pozniej.. robia sie duze i bolesne pryszcze.. wszystko musi wyjsc na wierzch.. najgorsze jest w tym to ze.. kiedys posmarowalam sobie pryszcza.. jednego tak pnktowo bo zawazylam ze jem pomaga wiec moze i mi tez:P pozmarowalam.. i ok.. znikal po bodajze 2 dniach.. ale pozniej w tym miejscu co posmarowalam zrobilo sie mnostwo malych krostek.. male pryszcze.. dlgotrwale leczenie jest tym differeem.. trzeba dzej cierpliwosci.. z tego co pamietam to bylo jakos bodajze ponad rok temu kiedy on zaczal to stosowac.. skonczyl jedna tubke i na tym skonczyl.. ale non stop kontrolnie wybieral sie do dermatologa kpywal masci dosyc drogie.. i przyniosly efekty..:) buske ma lada juz.. i awet zawazylam ze przystojny jest:P hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam (moge sie mylic) to zbadanie jednego hormonu kosztuje ok 30 zl.Bynajmniej w moich okolicach.A ze skierowaniem za darmo. Jakos mi sie cera poprawia-chwala Bogu.Ale choroba mnie meczy i to coraz bardziej :O Nigdzie wczoraj nawet nie bylam..dzisiaj tez nie ide :( Nie moge tego przezyc,ze bede siedziala w domu podczas gdy moja paczka bedzie sie bawic w najlepszej dyskotece :O Jedyne co mnie pociesza to fakt,ze pryszczole znikaja i,ze za chwile przywioza mi mebelki :) A ten differin dla mnie to porazka :o Mialam po nim wysyp jak nie wiem i w dodatku skorupe na twarzy,ktora zniknela po prawie 3 mscach dzieki tabletkom i specjalnym kremom.W zyciu bym juz tego gowna nie uzywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która z Was miała robione badania na poziom testosteronu we krwi?? celowo pytam tylko kobiety bo normy są rózne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam:) W ogole to mialam tylko proby watrobowe jak bralam antybiotyki-unidox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×