Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Takie dziewczyny to tam wiesz... Mnie boli to ze to o czym pisze dopada nawet dziewczyny madre i porzadne. Moj mozg tego nie pojmuje ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie nie sa madre:) Niekiedy wynika to po prostu z zbyt slabej woli.Daja soba manipulowac i niestety,ale zmieniaja sie nie do poznania.Coż....zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
dopiero wrocilem :) widze ze temat sie rozwinal.. bylem odebrac wyniki i nie mam tarczycy :P dlatego w czwartek zaczynam kuracje :D jestem cholernym optymista :))) ostatnio wszystko mi wychodzi dzisiejszy dzien byl znakomity i strasznie wierze ze sie pozbede tradziku :))) zycze kazdemu takiego optymizmu. blondyn Ty tez w srode/czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn tylko nie głupiej ;) Jeszcze tego brakowalo :P Napisales,ze coraz czesciej to o czym piszesz dopada mądre i porządne dziewczyny.Na to ja odpowiadam Tobie,że w takim razie nie sa mądre skoro postępuja tak jak postepuja.A odnosnie manipulacji to mialam na mysli to,ze niekiedy czlowiek zmienia sie pod wplywem innych,daje soba pomiatac,manipulowac....i nawet nie dostrzega tego,ze nie umie sie temu przeciwstawic-robic to co samemu uwaza sie za sluszne,a nie dlatego,ze ktos tak mysli (wiec idzie w slady tej osoby) .Nie wiem czy zrozumiales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda 10:30, Weridiana powiecmy ze zrozumialem :). Dobra nie bede sie rozpisywal ide pocwiczyc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
hyhy ;p no ja mialem male komplikacje z dostawa i wezme dopiero w sobote :P mam nadzieje ze wogule weZme kiedys ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moja buzia dalej ok, mam dużo małych drobnych wyprysków,ale są niemal niewidoczne, więc jestem zadowolona, nie wiem jak walczyć z czarnymi wągrami, nie mogę się ich pozbyć. ale pojawił się u mnie jakiś problem dziwny, bo na plecach zaczeły mi się robić takie kreski jak rozstępy, czytałam, że to może być z zbyt intensywnych cwiczeń, to się ograniczę, ale jak mam zlikwidować te które już powstały??? znacie jakiś dobry krem na rozstępy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia...w kotrym miejscu na plecach? bo ja to tylko raz widzialam i to u faceta...co urosl 20cm w ciagu roku musze cie zmartwic...sa kremy np. dla ciezarnych zapobiegajace rozstepom ale nie bardzo sa na juz istniejace....to wszystko pic na wode niestety :O ale nie chce mi sie wierzyc,ze to u ciebie od cwieczen - zaczelas nagle kulturystyke uprawiac? bo musialby byc naprawde spory wzrost masy miesniowej by skora nie zdazyla sie naciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam juz od dermatolog.Dostalam recepte na Diane i na Clindacne.Mial to ktos z Was moze? Jesli tak to jakie efekty? Zaraz sobie poczytam opinie w necie,bo ciekawa jestem.A ten spirytus mam uzywac 2 razy w tygodniu :O Mowilam jej,ze skora mi sie strasznie przesusza to powiedziala,ze mam kupic masc witaminowa (2 zety z hakiem,bo juz ją kiedys kupowalam na łokcie bo mialam strasznie suche) . I nia mam smarowac twarz rano jak sie luszczy...Ale ta masc jest strasznie tlusta-jak smalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile pamietam to ta masc niemal taka sama jak ta z wit. A....tez jak smalec :p ale mnie sie jakos na szczescie syfki po niej nie robia ;) i ladnie likwiduje wszelkie suche skorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ta masc jednak jakos na noc wciesnela ...bo nie wyobrazam sobie jak po niej makijaz zrobic i nie swiecic sie caly dzien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Clindacne to klindamecyna czy jakos tak - jedna z dwoch substancji zawartych w duacu...druga w duacu to nadtlenek benzoilu czyli to co w benzacne, brevoxylu itp kurcze, wszedzie w kolko to samo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clindacne fakt to polowa duacku tak krotko mowiac :). Stosowalem to na plecy i nie bylo zle :). Rozstepy hmm no ich jest raczej trudno sie pozbyc chyba ze operacyjnie cos tam mi sie o uszy obilo ^^ Sam na kolanach i z poku na posladkach eh za szybko uroslem ^^. 20cm w rok? hmmm to chyba kolega bawil sie z metanabolem lub czyms jeszcze bardziej skutecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
witam ponownie :)) jak tam u Ciebie blondyn? :) dzisiaj wyslana zostala paczka z niemiec i mam nadzieje ze w piatek zazyje pierwsza tabletke :))) ahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dokladnie 20cm... tak na oko strzelalam - jak byl nastolatkiem to byl zazwyczaj takim sredniakiem, a potem po okresie dojrzewania mial i nadal ma kolo 190cm :p no i stad takie rozstepy na dole plecow...na obszarze ok 10-15 cm - pelno poziomych lini ja tez mam rozstepy ale na udach - od rosniecia ale wszerz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedzi:) Najpierw Cie Quleczko zle zrozumialam...przeczytalam w pospiechu i zrozumialam,ze clindacne zawiera nadtlenek benzoilu-a ja jestem przeciez na niego uczulona i dzisiaj powiedzialam o tym dermatolog.Ale dzieki Bogu nie ma tam tego gowna ;) Miejmy nadzieje,ze mi pomoze choc troche.A ta masc witaminowa to to samo co masc z wit A.Tak na nia mowia:) No raczej nie wyobrazam sobie zebym mogla uzyc jej rano....Ale kurcze...to jak mam to wieczorem zrobic...najpierw masc,a potem clindacne,czy odwrotnie? :) Quleczko wiesz co....tak sobie dzisiaj myslalam,ze jestes chyba madra kobieta:) Duzo wiesz... Czym zajmujesz sie na codzien? Jakas szkola,studia,praca.....? Jesli mozna wiedziec ;) Taka ciekawa jestem heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, az sie zarumienilam :p Madra w temacie jestem bo mecze sie ze swoja skora od ponad 10 lat. W tej chwili po okresie jest super...oby tak dalej :) A co robie - wlasnie pisze magisterke w tej chwili. A poza tym dorywczo pracuje, teraz mniej bo musze skupic sie na pisaniu. Kiedys juz tu wspominalam, ze moje studia maja zwiazek z informatyka :) Wiec to co wiem o lekach to zdecydowanie nie ma zwiazku ze studiami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ten kraj to nie byl niemiecko jezyczny...jakies nieporozumienie wtedy wyszlo :p ale w tej chwili tak czy inaczej od paru miesiecy siedze w polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O-to informatyk nam tu rośnie ;) Z moja twarza tez juz coraz lepiej,wszystko sie goi po tym strasznym wysypie. I wiesz co Quleczko-musze sie normalnie pochwalic,bo schudlam 4 kg :P A teraz od kiedy biore tabletki to waga sie waha-raz mam kg mniej,raz wiecej,a raz stoi i w miejscu.Ale to i tak dobrze ;) Dzisiaj biore ostatnia tabletke... Mam nadzieje,ze mnie nie wysypie znowu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilo w ta kilo w tamta to zadne wahania...to zalezy od pory dnia, co akurat zjadlas, ile wody masz w organizmie - takie wahania to tylke co nic :) ja bym chciala schudnac pare kilo ale jakos nie mam nastroju na odchudzanie - a moze nie tyle schudnac co brzuszek troche pocwiczyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuszek to nie jest takie hop siup :) Ja jade niemal codziennie po 150 brzuszków i kostki nadal nie widac mimo iz zarys jest :). Mysle jeszcze raz tyle i bede mial czym błyszczec, no ale ja zawsze mialem plaski brzuch wiec mam sprawe wile ułatwiona . Te 20 cm to ja myslalem ze na szerokosc a nie wysokosc ^^. Czy ja nie uzywam za czesto emotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to byl zdecyodowanie wysoki i chudy facet akurat:) Blondyn... ty o innym brzuszku myslisz niz ja :p Mi tam wystarczy, ze bedzie troche mniej tluszczu...calkiem plaski byc nie musi, kaloryfer tym bardziej nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialem na mysli to zeby miec kosteczke najpierw trzeba sie przebic przez tluszczyk a to bardzo czaso-pracochlonne. Tak pzoatym, to co studiujesz? Tylko tak dokladnie bo ze informatyke to wiem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quleczko mialas zobaczyc moj brzuszek :D Jak afrykanskie dziecko :D Tylko,ze one to z glodu maja,a ja wrecz przeciwnie :P A co do brzuszkow to tez robilam z miesiac ale nic kompletnie nie pomoglo.Czytalam,ze brzuszki robi sie po to aby ladnie wymodelowac miesnie,a nie,zeby zgubic tluszczyk.Bo wtedy miesnie forumuja sie ale pod tym tluszczykiem i itak nie widac efektow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miesiac, hmm to ciezko oczekiwac jakich kolwiek rezultatów. Na to trzeba czasu i to sporo, tal rewelacyjnie dzialaja tylko kapsułki z TVmango a raczej nie działaja wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam pojecia jak to wytłumaczyć, bo nie przytyłam. rozstępy pojawiły mi się na tych takich kościach (tył bioder). fuck wkurza mnie to strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrocK
siemka :) to znowu ja, czytalem sobie troche o izoteku roaccutane i tym francuskim co blondyn bedzie bral :P (ac..) i tak wlasnie patrzalem rozne wypowiedzi ludzi i bylo ich troche dobrych ale zdarzaly sie tez tego typu: "Prosze uwazaj na to.Ja zażywałam Roaccutane 8 miesięcy SKUTKI???????? poprawa na 4 miesiace czekam na przeszczep wątroby ktora uszkodził roaccutane raz popełniałam samobujstwo -uratowali mnie i za to DZIEKUJE moge ostrzegac innych.Wydałam3700zł i mam organizm w strzępkach a pogorszenie tradziku trwa wiele tygodni.Sa silne własciwosci teratogenne teraz nie moge miec dzieci min 2 lata.Zastanów sie.Wogóle bedziesz musiała podpisac zgode ze w razie smierci lub innego uszkodzenia bierzesz na siebie odpowiedzialność.Szkoda że mnie nikt nie przestrzegł.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!" Co za paranoja ;/ Ci ludzie nie wiedza o czym pisza i tak innych strasza ;/ nie wierze w jej slowa a jesli to prawda to albo leczyla sie na wlasna reke albo lekarz zle prowadzil leczenie.. i co ma myslec czlowiek ktory zazyje ten lek za pare dni?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×